Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:02:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бебета на известни личности :-)  (Прочетена 148394 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 05, 2008, 22:07:44 »

На мен Марайка ми харесва, има нежни черти и прилича на Мария. blum
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #121 -: октомври 06, 2008, 07:59:23 »

Бебчето е много сладко, ама фолк певицата си е фолк певица! Гушнала бебето и се нагласила като за кръчма-къдриците,гримовете,огромните устни nea А в Story освен тези снимки и маше и едни на които е със сатенени халати, като за е ротична фотосесия  nea
Вижте по-горе Джоли колко е естествена, а е хиляди пъти по-богата и известна от нашта Мария! Ама тук такъв ни е манталитета, все да се покажеме!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 06, 2008, 08:01:12 »

на мен много ми харесват !!! smile

няма нищо лошо в това да си гримирана и фризирана, виж Лопес чак с официална прическа е, Джоли пък само където не е еношницата !!!

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #123 -: октомври 06, 2008, 08:13:18 »

Да, няма лошо,ама с малко по-естествен грим. Лопес изглежда много по-естествено  good
Въпрос на вкус, за мен Мария е  NO
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 06, 2008, 08:20:38 »

Аз пък не забелязах кой знае колко фрапантен грим<гледах списанието>...на мен си ми харесва,аз на друго и се радвам повече-как отслабна толкова бързо и влезе във форма,и друго в деня на изписването изглеждаше все едно друг е раждал ,а тя е там на свиждане tease А бебчето й е много сладичко-да и е живо и здраво,дълго го е чакала и явно не и е било много лесна бременността  nea
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 06, 2008, 11:25:02 »

Ей момичета сега се разрових и разбрах чи и Ивана била бременна  huhhuh.gif
и тя да не остане по назад  :)ето информация
http://www.dnes.bg/article.php?id=56929
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #126 -: октомври 06, 2008, 12:14:31 »

Диде, гледам, че тази статия е от 8 септ., а мен ми се мотае нещо да четох, че тя сама е отрекла и се оказало, че била ходила в тази клиника, защото е пяла на фирменото им парти. Знам ли. Аз много не следя точно тези новини, но май нещо такова видях smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 06, 2008, 12:17:41 »

Диде, гледам, че тази статия е от 8 септ., а мен ми се мотае нещо да четох, че тя сама е отрекла и се оказало, че била ходила в тази клиника, защото е пяла на фирменото им парти. Знам ли. Аз много не следя точно тези новини, но май нещо такова видях smile

Ахам и аз четох такава статия!!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 06, 2008, 13:10:13 »

 huhhuh.gif аз пак изобщо не видях от кога е статията много съм завеяна  pardon
пък никаде не видях да отрича доста се поразрових но може и така да е ако откриете нещо дайте да видим аз пак ще се разровя
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 06, 2008, 13:28:34 »

Ето какво намерих аз...

Цитат
Попфолк звездата Ивана отрече да е бременна.
Ивана не е бременна - категорични са от списание Блясък, след като интервюираха звездата на рождения ден на Най клуб. Неотдавна много медии публикуваха информация за евентуалната бременност на 39-годишната певица. Мнението си те аргументираха с факта, че Ивана често посещава частна столична АГ-клиника (?). "Не съм бременна! Надявам се това да е достатъчно на клюкарите. Това, че съм пяла в името на една благородна кауза - инвитро - пред акушер-гинеколози, не означава че съм бременна. И повече няма да коментирам." - гневно отговорила Ивана на въпроса дали е вярно. Певицата има дъщеря Теодора от първия си брак. Деветокласничката наскоро прекрачи прага на една от елитните пловдивски гимназии.


Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 12, 2008, 21:19:08 »

Певицата Лиса Мари Плесли, дъщеря на краля на рока Елвис Пресли, роди близнаци, съобщиха от БГНЕС.
Имената на момиченцата засега не се разгласяват, предаде Асошиейтед прес. Майката и бебетата се чувстват добре. От брака си с третия си съпруг Бари Киоу певицата има 19-годишна дъщеря и 15-годишен син. Със сегашния си съпруг Майкъл Локууд, който е продуцент на албума й "Now What", тя сключи брак през 2006 г. в Япония. Лиза Мари беше омъжена също за Никълъс Кейдж и за Майкъл Джексън.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 13, 2008, 13:23:48 »

А бе тя нямаше ли деца от Майкъл Джексън
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #132 -: октомври 13, 2008, 22:26:34 »

А бе тя нямаше ли деца от Майкъл Джексън

Май че не! pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 14, 2008, 08:10:11 »

Ето и статия за бебето на Валентин Златев-шафа на Лукойл

Жената на милиардера и собственик на „Лукойл-България” Валентин Златев- Люба го дари със син. Бебето се е родило с тегло 4,3 кг. и е с ръст 53 см. Щастливото събитие станало на 2 октомври в 7.30 ч. сутринта.
За 23- годишната бивша миска това е първо дете. Двамата сключиха брак на 28 април миналата година в резиденция Бояна. Според слухове витаещи в пространството булката е била с тоалет за близо 200 000 лв., а като сватбен подарък е получила яхта „Ферари” на стойност 3 млн. лв.

Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 14, 2008, 13:25:08 »

ХЕХЕ ЧАК МИ СТАНА СМЕШНО...
абе винаги съм се чудела как може да има такова нещо по света...има родители дето се чудят как да свържат двата края и да усигорят на детето си и минималното което могат на тия незнам си какви яхти,рокли и незнам си още какво за милиони и милиарди левове...
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines