Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:01:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бебета на известни личности :-)  (Прочетена 143512 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« -: януари 15, 2008, 18:08:41 »

Понеже си имаме тема за сватбите на известни личности,а пък бебешорските теми напоследък (и за радост) са доста актуални във форума,защо да си нямаме и тема,в която да обсъждаме и клюкарим бременностите и бебчетата на звездите Momy
Е,ще започна първа с едни от най-красивите бременлинки от света на шоубизнеса Ashamed
Мила Йовович,вече майка на момиченце с красивото име Евър,наистина прекрасна бременна
 
Кристина Агилера роди преди дни момченце-Макс
 
Чаровната Гуен Стефани също има момченце със звучното име Кингстън

Прелестната Анджелина Джоли-горда майка на осиновените Мадокс и Захара,и дъщеричката си от Брад Пит Шайло

В очакване-Дженифър Лопес



Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1 -: януари 15, 2008, 18:13:11 »

ее супер темичка Bravo Bravo Bravo
Само че аз от ровене из бебешки форуми, съм останала неинформирана за новите и бъдещи мами от хай лайфа blum..трябва да взема мерки scratch one-s head
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 16, 2008, 10:26:12 »

Много готина темичка  Bravo Bravo
ето какво налерих аз
http://www.findhotlinks.com/12/05/bremenni-znamenitosti-goli-tela/


* 0000045717-article.jpg (28.98 KB, 243x305 - видяно 8255 пъти.)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 16, 2008, 10:42:33 »

Еее,страхотни снимки,dafni!Особено тази с бодиарта....много е хитра!
Ето още една бг звезда като бременна-Алисия

И една снимка в стил Холивуд с отрочето им-Валери-сладка е smile

Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #4 -: януари 16, 2008, 11:31:23 »

Определено Алисия е много сладка мама!
Аз снощи гледах шоуто на Азис по ТВ2 /някакъв нов канал е явно, че чак сега го виждам/ и на гости му беше Таня Боева. Неразбрах в кояй месец защото ги хванах накрая да се разпяват, но беше толкова финна и красива girl_in_love...и един огрооомен корем Love girl...очичките ми останаха shok..само да го галиш tease
А от горния линк ми омекнаха краката като ги гледах  всички тези мами...до момета в който не се смутих от снимката на Пинк/мисля че е тя но не съм убедена/ Oh my ... Oh my ... Oh my ......в холивуд не си ли правят интимни прически? girl_impossible
« Последна редакция: януари 16, 2008, 11:33:41 от Мая » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 16, 2008, 11:35:20 »

Определено Алисия е много сладка мама!
Аз снощи гледах шоуто на Азис по ТВ2 /някакъв нов канал е явно, че чак сега го виждам/ и на гости му беше Таня Боева. Неразбрах в кояй месец защото ги хванах накрая да се разпяват, но беше толкова финна и красива girl_in_love...и един огрооомен корем Love girl...очичките ми останаха shok..само да го галиш tease
А от горния линк ми омекнаха краката като ги гледах  всички тези мами...до момета в който не се смутих от снимката на Пинк/мисля че е тя но не съм убедена/ Oh my ... Oh my ... Oh my ......в холивуд не си ли правят интимни прически? girl_impossible

Таня май очаква момче !!! smile аз я гледах случайно в шоуто на Гала smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 16, 2008, 11:44:14 »

И Емилия /фолкпевицата/ очаква дете от Коко Динев /бившия на Анелия/, четох в списание, а май са я давали и по Горещо, но там не съм я гледала. Но за съжаление нямам време да търся снимки.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 16, 2008, 11:56:37 »

Росистела благодаря Girl_hide
Аз снощи гледах това предаване на Азис и гост беше Таня Боева та каза че е в шестия месец и очакват момче и че ще ражда секцио това каза ако ви интересува де  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 16, 2008, 11:59:48 »

тя и Емилия е в 6ти месец и да от Коко Динев е ще му е второ момче на него първото му е от Нелина пак фолк певица малкия съм го виждала много е сладък!и след това момиченце от Анелия и сега поредната Фолк дива ще му ражда дете!!е не ги разбирам тея хора ама щом така се чустват добре  =]майка ми е гледала горещо и каза че ако не е бил корема на Емилия не можеш да разбереш че е бременна и даже и като си седяла с кръстосани крака и не и личал tease ехааа това си е за завист да си останеш фина и сладбичка дори и бременна  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 16, 2008, 13:26:57 »

тя и Емилия е в 6ти месец и да от Коко Динев е ще му е второ момче на него първото му е от Нелина пак фолк певица малкия съм го виждала много е сладък!и след това момиченце от Анелия и сега поредната Фолк дива ще му ражда дете!!е не ги разбирам тея хора ама щом така се чустват добре  =]майка ми е гледала горещо и каза че ако не е бил корема на Емилия не можеш да разбереш че е бременна и даже и като си седяла с кръстосани крака и не и личал tease ехааа това си е за завист да си останеш фина и сладбичка дори и бременна  give_rose

Да така си беше - почти не и личеше корема, добре че от време на време пускаха снимка, на която си личеше
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #10 -: януари 16, 2008, 16:25:24 »

Емилия в Горещо  http://zazz.bg/play:c045911b
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 16, 2008, 16:59:51 »

гледах го с голям интерес!!!много е сладка!!един приятел на мъжо обеща да ни запознае с нея милото е влюбен в нея адски я харесва
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #12 -: януари 16, 2008, 17:11:16 »

...аз не харесвам тази дама...наистина е красива и сладка, но нищо повече не притежава....
Факта , че ще има дете от този не зная как да го нарека - плей бой - Динев е......... crazy
В крайна сметка те си знаят и не ме засяга, но напоследък ми писна екрана да бъде заливан с хора ,които нямат грам обща култура и са ниско интелигентни.Но нека не се отклонявам от темата............
« Последна редакция: януари 16, 2008, 17:14:20 от bibsi » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 16, 2008, 18:54:16 »

хубава темичка ;)Ако сте обърнали внимание Емилия в "Горещо" спомена,че и друга нейна колежка от "Пайнер" е бременна........кога ли ще се разкрие и тя-потайната Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 16, 2008, 19:01:25 »

Друга известна и много гореща личност която сте пропуснали е Холи Бери!!!
На 41 години.....би трябвало да е с мен сега в 7-мия месец.Април трябва да роди!!!



Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines