Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:47:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХЪРКАНЕТО-Помогнете!!!  (Прочетена 65286 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #75 -: май 10, 2009, 21:57:49 »

Аз като бях малък и ми вадиха сливиците,доктора без да иска ми кръцна мъждеца и за това не хъркам от паднал мъждец но понякога като съм преял или препил се случва.Но женами спи като пън и не ме чува.На времето се правеше с местна упойка и си в съзнание.Помня само как ми изтърва третата сливица в устата и аз я глътнах,без да искам.А как ми е кръцнал мъждеца не помня.Сигурно правят някви такива операций сега.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 11, 2009, 13:46:43 »

Е, ти ме разби с това натуралистично описание shok angry Какъв е тоя доктор, та по погрешка да ти клъцне нещо...Както и да е.
Който предлага спане с тапи за уши, просто не знае какво означава. Не може всяка нощ с тапи да се спи. Наистина заболяват ушите, а и как да си чува човек алармата сутрин. Така че това далеч не е изход.
Трябва си лечение. Ние след 2-3 месеца ще ходим в София. Ще му направят изследвания и после ще видим какво ще се прави. Ще дам след това отзиви good
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #77 -: май 11, 2009, 17:13:43 »

Такава беше медицината по онова време. Седях на един обикновен стол и някой май ме държеше а онзи доктор си сложил онова кръглото дето гледа през една дупка в средата и ми завира в гърлото разни ножици и др.инструменти. Като се давех и кашлях хвърчеше кръв на всякаде и най-вече по него.Понеже много мърдах и явно така е станало. Та така без да иска ме е оперирал против хъркане. Bravo Какво да кажа по онова време много техника не е имало,само смели касапи. Немога да разбера дали е луд или гений.Първо,тогава упойките не бяха толко съвършени както сега и вероятно ме е запазил от някой странични ефекти.Второ трябва да е много смел за да оперира малко дете в пълно съзнание при това седнал на стол. И трето ,понеже знам че мъждеца се удължава когато си с болно гърло (а аз постоянно бях,за това ми вадиха сливиците) може нарочно да го е кръцнал защото му пречи да вижда.Тоест вероятно е знаел и за последствията (най-много като порасна да не хъркам).Ако не е гений значи е пълна откачалка.Действието се развива в окръжна болница понеже майка ми работеше там в спешното.Същия този доктор,дълго време не се е съгласявал да ме оперира понеже кръвните резултати не са ми били в ред,и накрая се наложило майками да подправи изследванията и да му се примоли защото съм бил и с температура.Накрая явно му е писнало и така е станало в една стаичка на стола и АЙДЕ... пълна лудница... crazy
« Последна редакция: май 11, 2009, 17:33:05 от AIVEN » Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #78 -: май 11, 2009, 17:20:44 »

моя също и направо ме влудява като му викна хъркаш и той не е вярно сънуваш tease
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 29, 2009, 12:40:29 »

AIVEN, всичко, което си написал е много откачено pardon Извинявай, ама ти все едно описваш манипулация отпреди няколко века. Седнал си и така, в пълно съзнание почнал да реже. Просто звучи супер абсурдно, колкото и луд да е един лекар nea И кой доктор реже, щото нещо му пречи да вижда? Не мога да се съглася...колкото и да е "не наред" NO
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 29, 2009, 16:14:23 »

Малко  Offtopic Велвет на мен са ми вадени сливици преди доста години да кажем 20 и беше точно както го описва Айвън, направи си е касапница, а и да спомена, че на мен ми биха последната метална инжекция беше мнооооого готино изживяване.Местна упойка, бие се директно в гърлото някъде покрай сливиците май бяха ме вързали за един стол ръцете, краката, през кръста и главата, отделно една сестра ми държеше главата.Лекарят си дезинфикцира инструментите като ги сложи в тава, заля ги с течан газ и я запали.Така че нещата преди си бяха доста интересни.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 30, 2009, 09:49:14 »

Абсолютно същите спомени имам като Магито от ваденето на моите сливици преди малко повече от 20 год. (с изключение на запалването с цел дезинфекция). На всичкото отгоре въпросната метална инжекция толкова и подейства, умрях от болка и се опитах да ухапя лекарката от болка, след това видях три плуващи парченца месо в метално легенче с кръв и определено спомените ми са за касапница. Така че и аз не се учудвам на казаното от AIVEN .
Съжалявам за   Offtopic
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #82 -: юни 30, 2009, 20:40:33 »

Както казват хората - всяко зло за добро- сега поне не хъркам. Yes Yes Yes
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 07, 2009, 12:14:45 »

Момичета, помагайте!!!
Мъжът ми хърка и то ужасно, и преди е хъркал, но по-умерено и по-слабо. А напоследък е станало нетърпимо, буди ме и после не мога да заспя, казвам му да се обърне, обръща се и пак същото. Той също се чувства гадно, че ми пречи и не знае какво да прави, а апартамента ни е малък и няма как да спим в отделни стаи.
 имате ли такива проблеми? ако някой знае лек -нека  да помогне, ако не поне споделете, че не съм сама
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 07, 2009, 12:24:32 »

Някой доктор УНГ не би ли могъл да помогне  crazy  Знам ли гледах в един сериал, което естествено означава че съвсем не ми е достоверна информацията за някаква безобидна операция която се прави за да се реши проблема  girl_impossible Но всъщност мисля че един доктор уши, нос, гърло би помогнал  good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 07, 2009, 12:26:09 »

Румяна има подобна тема : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4504.0.html

Предполагам е добре модераторите да ги слеят.Едната е в "Здраве и Красота" , а другата тема е "За него"
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 31, 2010, 15:02:14 »

http://harkane.com/qna/
 някой от вас чувал ли е за този продукт, много ме интересуват мнения. цената е добра, но да не се окаже нещо измислено.
Моля нека не се възприема като реклама,случайно попаднах на този сайт, а проблемът при нас е голям.
Активен
nikito159
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #87 -: август 21, 2010, 21:27:20 »

Ето ВИ ЕДИН САИТ ЗА ПрОТИВ ХЪрКАНЕ         http://harkane.com/delivery/  smile smile smile   good good
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #88 -: август 21, 2010, 23:43:39 »

Да се включа в темата за хъркането. Като моя слон едва ли има ,не хърка ами направо реве  Girl_hide Но ...като родих Тиа така се дереше че я събуждаше и : Ходи на доктор , дадоха му апарат с които да проследят съня му за 1 вечер.След което му откриха слиипапния.Не знам как се казва на Бг но му изписаха специална машина с една маска коиато впръсква въздух при стесняване на дихателните пътища по време на сън.Машината е доста скъпа около 2000 $ беше , сега спя с Дарт Вейдър ама не хърка.Самият той се чувства добре и казва че се събужда отпочинал, не като преди.До колкото знам в Бг в Токуда мисля , че е в София правят такива замервания и предлагат този вид апарати.Дано да съм ви помогнала.
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #89 -: декември 14, 2010, 15:09:16 »

Моят като спи по гръп хърка не е много силно , но аз се будя от най лекия шум и аз го бутам добре че не ми се сърди че аз понякога го бутам по няколко пъти
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines