Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:22:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХЪРКАНЕТО-Помогнете!!!  (Прочетена 65251 пъти)
 
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #15 -: януари 21, 2008, 00:16:09 »

Здравейте , момичета ! За мой най-голям късмет нямам този проблем с мъжо. Много рядко ще се случи да похърка , а това е когато е легнал на криво или е прекалил с пиенето. Неговият проблем е че скърца със зъби, но това е друга тема  Offtopic Хъркането е болна тема за майка ми , постоянно се карат  ANGRY за това с баща ми , тя вече не издържа от хъркането му и единственото решение е да се премести в другата стая.  sad Много неприятно , но няма друго решение. Вече 25 години от както са семейство и чак се чудя на майка ми как го издържа това. Чувала съм го в другата стая как " сладко " си хърка.  Като започне "дъскорезницата" ... бута го да се обърне на другата страна , но това помага само за малко и по някое време пак започва... Sleep да озвучава. Той си купи специална възглавница , тя му взе лепенки , които се слагат на носа , но нищо не помага.  NO Постоянно ме питат дали се лекува хъркането и т.н. Преди нова година гледах предаването "Искренно и лично" и обсъждаха точно тази тема. Там един специалист каза , че то не се лекува , а само може да се намали и обясни начините по които може да стане. А като се разрових в нета (по молба на родителите ми) за хъркането и ето какво намерих : http://www.lolov.com/frames/container/info/faq/throat/snoring.html Надявам се тази информация да ви помогне поне малко  smile
Активен
pampers4e
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 21, 2008, 20:19:56 »

Ianka ,благодаря ти! Ще го разгледам.
мила Ками колко пъти съм го записвала,даже по негова молба,защото искал да се чуе как хърка и като му го пусна се ококорва и казва,че това не е той.  nea blum  Е какво да го правя.И той не е виновен.Ама хърка не хърка пак си го обичкам. blum
« Последна редакция: януари 21, 2008, 20:21:43 от pampers4e » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 21, 2008, 20:22:03 »

Понеже и моят не вярва,че хуркането му е толкова ужасно....съм го записвала с телефона и като му го пусна ми казва:"Е.....не е толкова зле" beating А мен ми иде да го убия някоя вечер докато си спинка сладко до мен diablo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 21, 2008, 21:16:57 »

Хахаха, на моя братовчед гаджето също го записала една нощ и ми го пусна на връх нова година да го чуя. Така съм се смяла funnytooth, но на нея изобщо не и беше весело  beating
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 22, 2008, 09:13:29 »

Ох...и при моя мъж се случва да захърка от време на време - когато е пийнал повечко или е легнал накриво и не му е удобна възглавницата. Бутам го да се обръща на другата страна и той безропотно го прави, щото иначе  beating Някой път е особено нетърпимо и се случва цяла нощ да не заспя и само да го ръчкам и той се обръща и вика: "Жена, ще спим или ще се гарираме?"  huhhuh.gif
Не сме пробвали нищо от аптеките като лек за хъркането щото съм скептична, пък и за сега се случва рядко...няколко пъти през месеца. И като му се оплача на другата сутрин, че много е хъркал през нощта и той ми отвръща: "И ти хъркаш!"  crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 22, 2008, 10:35:56 »

Ох...и при моя мъж се случва да захърка от време на време - когато е пийнал повечко или е легнал накриво и не му е удобна възглавницата. Бутам го да се обръща на другата страна и той безропотно го прави, щото иначе  beating Някой път е особено нетърпимо и се случва цяла нощ да не заспя и само да го ръчкам и той се обръща и вика: "Жена, ще спим или ще се гарираме?"  huhhuh.gif
Не сме пробвали нищо от аптеките като лек за хъркането щото съм скептична, пък и за сега се случва рядко...няколко пъти през месеца. И като му се оплача на другата сутрин, че много е хъркал през нощта и той ми отвръща: "И ти хъркаш!"  crazy

хи хи хи хи и мен се опитва така да ме контрира !!!! smile а пък при мен се е случвало, но беше отдавна и бяхме на море(още не живеехме заедно) и го замерих с една възглавница, още го разправя на приятели и как му идвало да ме налегне с възглавниците хи хи хи хи хи lol
при нас се случва рядко, но някоя вечер като не ми се спи много и много ме дразни и се изнасям в другата стая !!!!! но това са редки случай, не знам ако е всяка вече ужас nea
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 22, 2008, 18:31:41 »

моя има проблем с дробовете и за това му прощавам ако някой път прохърка
прощавам смисъл не се сърдя ама това не значи че не го треса както си спи  tease бутам ръчкам блъскам докато не се намести таак че да ми е тихо и спокойно  yahoo записвала съм го на телефона ама той вместо да се засрами се хили  diablo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 22, 2008, 19:48:28 »

И аз тази нощ се изнесох в дневната, ама милото пет минути след това се събудил и дойде да ме търси. И се върнах в спалнята, а той се обърна настраната, на която не хърка, ама сега страшно ми се спи, то като си развалих съня
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 22, 2008, 20:13:10 »

И моето мило хърка, ама поне не е силно, но винаги го побутвам леко и той с еразмърдва и спира, до следващият път, но не ми се сърди!!! good

 Offtopic То и аз бях започнала да похърквам в края на бременността и като ме събудеше д ами каже, направо blush blush blush но сега всичко е ОК!! Wink
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 22, 2008, 22:08:07 »

момичета да ви кажа понеже и сестра ми като мен има този проблем (аз зет ми съм го слушала от съседната стая как хърка и все едно беше легнал до мен) и тя в началото ползваше тапи, но после и това спря да помага, защото с годините той започна да хърка по-силно и сега спят в отделни стаи
надявам се, че с моя почти съпруг няма да стигнем до там
сестра ми ми разказваше, че в Америка където те живеят се продават някакви мнооооого яки тапи за уши от които нищо не чуваш, но тя каза че след това те болят ушите ... така че ... май няма спасение  sad  sad
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 31, 2008, 21:10:42 »

Извинявайте,но всъщност защо сме тук-за да се оплакваме ли?Както писах в началото има медикаменти срещу хъркането,то трябва да се приеме като нездравословно състояние и да се отиде на лекар или поне в аптеката!!!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 01, 2008, 10:41:38 »

"Рязането на дърва" е често срещан и много досаден проблем.
На мен също ми се случва, за щастие много рядко. Това с тапите, е само заобикаляне на проблема. То по тази логика след тапите, трябва да си купите слушалки от тези миньорските.... Следва чаршафа в устата!
Сега сериозно.
Никак не е приятно, преди време четох, че това е един от основните поводи за нарушаване на семейното щастие и води изнервяне и фатален край, затова трябва да се вземат мерки.
При мен проблема беше във възглавницата, беше ми висока. Но не винаги това е причината. 
Много ми е интересно тези медикаменти дали вършат работа.
« Последна редакция: февруари 01, 2008, 10:46:19 от Teo » Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 06, 2008, 21:42:02 »

Тео здравей,относно спрейовете срещу хъркане-би трябвало да действат. Те намаляват набъбването на лигавицата през ноща и дишате по-лесно и спокойно.Доколкото знам по-пълните хора хъркат повече, а също и употребата на алкохол води до този ефект.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 06, 2008, 22:10:13 »

Тео здравей,относно спрейовете срещу хъркане-би трябвало да действат. Те намаляват набъбването на лигавицата през ноща и дишате по-лесно и спокойно.Доколкото знам по-пълните хора хъркат повече, а също и употребата на алкохол води до този ефект.
тези спрейове би трябвало да действат ама .... хич даже не действат... какво ли не сме пробвали и нищо, нито лепенките за небцето нито спрейовете...
Активен
team
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #29 -: февруари 20, 2008, 14:57:54 »

Какво да ви кажа момичета , лек няма.На където и да го бутна пак "кърти мивки"  angry
Ходя си недоспала и с черни кръгове под очите (да живее козметиката) и така 4г.Но пък за сметка на това все още сме влюбени , както първият ден .Това да му е недостатъка .
От месец ходи на фитнес и не съм го чувала , може би е спрял Wink
heart heart heart heart heart
« Последна редакция: февруари 20, 2008, 15:00:09 от team » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines