Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХЪРКАНЕТО-Помогнете!!!  (Прочетена 65269 пъти)
 
kifli4ka
Гост
« -: януари 15, 2008, 11:48:50 »

Здравейте, искам да ви попитам как се справяте с този проблем ако имате такъв защото понякога е просто ужасно. Е знам, че мъжът ми има малко килца над нормата и когато ги свали няма проблем но ако сме някъде на гости и хапването и пийването в късните часове дойдат в повече хъркането става проблем...и ми идва да го  beating
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 15, 2008, 12:02:31 »

Моя мъж е слаб и въпреки всичко от скоро хърка и аз само го бутам да се обръща на другата страна и той се сърди. И аз не знам как да действаме, особено ако е болен хърка много diablo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 15, 2008, 12:10:59 »

тапи за уши tease майка ми така се спасява,другото беше да сложи баща ми да спи на 3 възглавници.... diablo diablo diablo
Активен
kifli4ka
Гост
« Отговор #3 -: януари 15, 2008, 12:12:29 »

да, това с бутането също не е приятно, но пък понякога доста се изнервям посред нощ.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 15, 2008, 14:04:26 »

И моят хърка, но аз почти не го чувам. Само че проблема е ако още не съм заспала  angry Като заспя и не го чувам вече, не ми пречи.
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 19, 2008, 17:09:23 »

само тапи за уши помага или пък ако успеете да заспите преди мъжете си.
и за мен това е голям проблем и само единствено с тапите може да се облекчи, не че не се чува изобщо, но е все едно от далече и се понася.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 19, 2008, 21:33:09 »

По принцип знам,че е вредно хъркането,нещо във възка с оросяването на мозъка е.Освен,че е дразнещо,то не е полезно за хъркащия.Има специални лекарствени спрейове,които се впръскват преди лягане в гърлото и облекчават това състояние.В момента не ми хрумва някоя конкретна марка,но ако се сетя ще пиша.Или пък провери в аптеката!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 20, 2008, 22:46:10 »

Моя мъж(почти официален) качи около 10кг откакто живеем заедно и започна да хърка, не го прави постоянно, но като се случи ми иде да го застрелям.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 20, 2008, 23:01:42 »

само тапи за уши помага или пък ако успеете да заспите преди мъжете си.
и за мен това е голям проблем и само единствено с тапите може да се облекчи, не че не се чува изобщо, но е все едно от далече и се понася.

Не съм съгласна,че тапите за уши помагат nea Купих си и пак си го чувам моя като захърка........толкова ли е силно-незная,но и тапите не могат да помогнат.Ръчкам го,върти се от страна на страна,пробва със всякакъв вид възглавници...........Няма и няма pardon Не мога да го изтрайвам.Преди спах много дълбоко и не ми пречеше,ноооооооо от както съм бременна и муха да прехвърчи се будя-единственото решение за спокоен съм и на двама ни е той да се премести са спи в другата стая pardon Много крайна мярка,но няма друг вариант good
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 20, 2008, 23:10:10 »

По принцип знам,че е вредно хъркането,нещо във възка с оросяването на мозъка е.Освен,че е дразнещо,то не е полезно за хъркащия.Има специални лекарствени спрейове,които се впръскват преди лягане в гърлото и облекчават това състояние.В момента не ми хрумва някоя конкретна марка,но ако се сетя ще пиша.Или пък провери в аптеката!!!
нито тапи нито по- ранното заспиване помага вече sad
а относнно спрейовете- купувала съм... не помагат, на скоро видях на реклама в аптеката едни “лепенки“ който се залепват на непцето преди сън... е разочаровани сме и от тях, единствения начин е да го събудя или да го бутна...  понякога го записвам с телефона и му пускам и той скача като ужилен и не знае кво става  yahoo  blum ... е все пак се опитвам да гледам и весело на проблема  Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 20, 2008, 23:18:36 »

....абе.....весело,весело,но когато това пречи и на дама ни да се наспим като хората хич не ми е забавно :\Чудя се вече какво да измислим........ПОМАГАЙТЕ
Активен
pampers4e
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 20, 2008, 23:38:16 »

Здравейте! Ами какво да ви кажа момичета.Искрено ви съчувствам,защото знам какво е.Моя бъдещ съпруг имам чувството,че ако отиде на "състезание по надхъркване" със сигурност ще го спечели Sleep   Даже когато спим вкъщи и майка ми като става сутрин за работа казва,че слуша симфоничен оркестър.В едната стая той,а в другата баща ми.Единия вдишва-другия издиша.Направо било някакъв ужас.Предложих му да отиде на доктор,но не знам дали ще помогне.Изобщо има ли лек за това??????    scratch one-s head
« Последна редакция: януари 20, 2008, 23:41:26 от pampers4e » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 20, 2008, 23:41:36 »

Здравейте! Ами какво да ви кажа момичета.Искрено ви съчувствам,защото знам какво е.Моя бъдещ съпруг имам чувството,че ако отиде на "състезание по надхъркване" със сигурност ще го спечели Sleep   Даже когато спим вкъщи и майка ми като става сутрин за работа казва,че слуша симфоничен оркестър.В едната стая той,а в другата баща ми.Единия вдишва-другия издиша.Направо било някакъв ужас.Предложих му да отиде на доктор,но не знам дали ще помогне.Изобщо има ли лек за това?????? Yes
това за печалбата не съм сигорна, може да поспорим твоя или моя  tease  Offtopic
тва за лекар, едва ли не вярвам че би помогнало...
Активен
pampers4e
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 20, 2008, 23:55:03 »

ками и аз се съмнявам дали ще помогне това да отиде на доктор.......а за съзтезанието щом мислиш,че твоя съпруг би го бил си представям и вашето положение какво е...но какво да се прави...ще трябва да свикваме,макар,че ние сме заедно от 5 години и с това не се свиква... POMPOUS
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 21, 2008, 00:06:57 »

 tease какво да ти кажа къде са 5 къде са 8 години... няма свикване... търпение и поглед от към веселия ъгъл на нещата... записване на телефона как хърка... имитираш го и той се събужда от “ твоето хъркане “... веселба да става, тва е моя съвет
успех  Good luck 
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines