Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 16:29:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 311968 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 11, 2007, 11:28:35 »

още една


* 2.jpg (56.87 KB, 500x750 - видяно 306 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 18, 2007, 08:46:32 »

При нас кръсниците ни бяха приготвили балони с обещания коийто бяха изненада- имаше и сериозни ,имаше и закачливи - на милото му се падна "обещавам в скоро време да сменям памперси" и може някакви такива да се измислят.
Да и ние ще имаме такива балони подготвени от кумовете  good
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #137 -: октомври 29, 2007, 23:52:52 »

Обичая с жартиера е интересен. Аз например си купих жартиер, но така и не се решихме да правим това със свалянето, защото ни се струваше малко ... сконфузно, притеснително и т.н.
Сега като се замисля, май това с жартиера беше по -добрия вариант, от номера, който ни скрои  DJ-а.
 Мен ме накара да прекарам сурово яйце през панталона на мъжа ми (което в последстиве разбрах, че било доста разпространено по сватби)  badgirl, а него го накара да прави стриптийз  insane... Е, не че не се получи весело, напротив дори..., особено това с яйцето и особено когато заседна не там където трябваше  badgirl funnytooth, но все пак, май с жартиера щеше да е по-малко излагане, а и щяхме да сме подготвени.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 30, 2007, 00:09:38 »

 laugh даа, това с яйцето съм го гледала по заведения, много е смешно наистина, но и на мен жартиера ми се струва по-подходящ обичай за сватба blum
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #139 -: октомври 30, 2007, 01:34:15 »


, от номера, който ни скрои  DJ-а.
 Мен ме накара да прекарам сурово яйце през панталона на мъжа ми (което в последстиве разбрах, че било доста разпространено по сватби)  badgirl, а него го накара да прави стриптийз  insane...
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Ако DJ ми скрои такъв номер на сватбата,публично ще го убия...... beating то бива изненада,ама такова нещо......... В крайна сметка да,важно е да е весело и забавно на сватбата,но не и на гърба на младоженците! Това все пак си е нашата сватба и всеки опит да накарат младоженците да се почувстват неудобно е меко казано непрофесионално! girl_impossible 
И какво? ако счупиш яйцето младоженеца ще доизкара вечерта с мокро петно на панталона! И не ми се мисли какво ще е усещането като изсъхне белтъка............ diablo
Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #140 -: октомври 30, 2007, 10:33:20 »

Преди 4-5 месеца бях на сватбата на моя приятелка и тя реши да си направи майтап с милото й- беше се уговорила с Ди Джея и след като влязоха в ресторанта след първия танц DJ-я каза така мили дами Тедо(така се казва) вече е зает мъж моля всяка от вас ,която има ключ от апартамента му вече да го върне. Приятелката ми беше раздала ключове на свои колежки,а те всичките едни засукани мадами.И въпросните мацки стават и оставят ключа на масата пред него.А той милия стои и гледа като гръмнат  shok...ама  той разбира от бъзици и мнооооого се смяхме всички .. беше много весело!!   laugh laugh laugh
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #141 -: октомври 30, 2007, 12:15:22 »

При нас кръсниците ни бяха приготвили балони с обещания коийто бяха изненада- имаше и сериозни ,имаше и закачливи - на милото му се падна "обещавам в скоро време да сменям памперси" и може някакви такива да се измислят.
Да и ние ще имаме такива балони подготвени от кумовете  good
На сватбата,на която кумувахме скоро и аз бях спретнала такава изненада с балони! То си беше изненада и за кума,тъй като не го бях информирала предварително! Голям смях беше-кумата изчезна по средата на партито и той миличкият тръгнал да ме търси! Откри ме в нашата стая( сватбата беше на Боровец и всички спяхме в хотела,където беше и ресторанта) с двама от най-добрите му приятели,седнали на леглото и надуваме балони! laugh И той: Oh my ... Какво правите тука бе..... А ние най хладнокръвно: Тайна! laugh Аз се притеснявах,че няма да хареса идеята ми и ще ме разубеди да не я правя и за това не му казах предварително!Доста се постарах с късметите,бях ги направила в стихотворна форма и бяха като пергаментчета,навити на ролце на хартия,която изглежда много стара! Докато младоженците пукаха балоните и си четяха обещанията аз все гледам неговата реакция,а той се залива от смях! yahoo laugh laugh После ми каза ,че много му е харесала изненадата и даже го е яд ,че не се е сетил той за това! danceg yahoo :danceg:Младоженците и всички гости също мнооооого се забавляваха! За пример ще ви дам някои от обещанийцата: младоженците имат 3 кучета и едното обещание беше:
Всяка сутрин,вместо да се излежавам
кучетата да разхождам,обещавам!
Или
Обещавам,без да се препирам
всяка вечер раничко да се прибирам!
За последен бях оставила един червен балон(другите бяха бели) в,в който беше написано
Преди да продължим тържеството ни игриво,
кумувете казват ни ГОРЧИВО!
Всички гости започнаха да пляскат и да викат -горчиво! yahoo Bravo yahoo

Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #142 -: октомври 31, 2007, 23:16:22 »

divna, да и аз първоначално бях доооста притеснена от това  blush, което ни накара да правим,  но истината е, че беше на края на вечерта, когато май вече не ни пукаше особено,  а и всички бяха развеселени и се получи горе-долу добре. Но въпреки всичко, определено ако ме беше питал нямаше да искам  да стигаме до тези крайности. Това с яйцето си права, че беше рискован номер, наистина имаше опасност да го счупя. А пък другото със стрийптиза, милото просто много се притесни и смени боите няколко стотин пъти, та всъщност аз доста му помогнах с отстраняването на някои не толкова важни и неща, като вратовръзка и колан... то май това беше всичко от негови стриптийз ...  smile
InKaAa нашия Ди-джей също направи това с ключовете и то без аз да съм го поръчвала и наистина беше интересен номер и забавен за всички.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #143 -: ноември 01, 2007, 00:32:26 »

Нашата сватба все още е далеч и DJ все още не е на дневен ред ,но като му дойде времето със сигурност ще го предупредя да няма много-много импровизации от негова страна! Не че не обичам изненадите,но ми се ще да си спестя неприятни  изненади от този сорт,когато предполагам,че и без това ще ми е достатачно притеснено!
Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #144 -: ноември 01, 2007, 09:11:25 »

divna    Понякога се получава много неловко ,така,че наистина предупредете Ди джея...за да няма неприятни  изненади   girl_wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #145 -: ноември 01, 2007, 09:25:41 »

Аз съм много доволна от нашия DJ и бих го препоръчала на всеки /за София/.Пита за всяко нещо още на първата среща и нещата бяха ясни от самото начало. Дали ще ни посреща свекървата, кумовете двойка ли са или не,букет и жартиер ще хвърляме ли и т.н.
Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #146 -: ноември 01, 2007, 09:29:47 »

Чудесно е,че сте попаднали на добър  Ди Джей,който си разбира от работата,но има някои които го раздават малко на волна програма  hysteric  Mad girl
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #147 -: ноември 01, 2007, 15:21:56 »

Аз съм много доволна от нашия DJ и бих го препоръчала на всеки /за София/.Пита за всяко нещо още на първата среща и нещата бяха ясни от самото начало. Дали ще ни посреща свекървата, кумовете двойка ли са или не,букет и жартиер ще хвърляме ли и т.н.
:bravo:Браво! В крайна сметка си мисля,че така трябва да бъде! Това не е някакво неофициално парти или рожден ден,за да не се уточняват нещата предварително! А и като се замислите във всички краища на България колко много и различни традиции съществуват,то къде ще му излезе края ако ди джея реши да ги възпроизведе всичките..... laugh Да не говорим,че в крайна сметка ние го наемаме и си казваме изискванията! На мен лично има някои традиции ,които не ми харесват и със сигурност ще ги проуснем! tease Без значение дали ще има очудени от този факт! А скоро бях на една сватба,на която ди джея се изцепи "А сега горчиво и за кумувете",а те милите се бяха запознали предния ден..... blush Получи се ужасно неудобно!
Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #148 -: ноември 01, 2007, 15:36:00 »

! А скоро бях на една сватба,на която ди джея се изцепи "А сега горчиво и за кумувете",а те милите се бяха запознали предния ден..... blush Получи се ужасно неудобно!
ууу е това  е много гадно.. а те не са ли го предупредили за това!?Още един пример,че всичко ама всииичко трябва да е ясно от началото  Wink
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #149 -: ноември 01, 2007, 17:25:24 »

 Oh my ... Хахааа, това горчиво и за кумовете е "страшен" номер. Как може да са толкова несъобразителни тези хора?!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines