Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 10:34:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 311926 пъти)
 
barbarela
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #180 -: март 20, 2008, 14:22:04 »

Момичета, за да направим нашата сватба по-весела ние с моето мило решихме да направим изненада за нашият скъп кум, когато влезнахме е ресторанта и веселбата започна той и гостите не подозираха абсолутно нищо и някаде по средата на веселбата милото искара един стол в центъра на дансинга сложи там кума да седне, завърза му очите с вратовразката си, а DJ-ят който също знаеше за изненадата пусна красива ориенталска музика и като фурия се появи една красива кучекчийка коята се нахварли на кума, той унемя  Oh my ...,кумата първо bqsnasym, а после bouncinggirlBravo, а гостите се забавляваха страшно много  banana laugh
« Последна редакция: март 20, 2008, 14:30:45 от rori » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #181 -: март 22, 2008, 16:00:17 »

Аз ако съм кума и някой го направи това на моят мъж хич няма да се зарадвам. Ако кумът е необвързан става ,но иначе си е голям риск.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 22, 2008, 16:21:54 »

Аз ако съм кума и някой го направи това на моят мъж хич няма да се зарадвам. Ако кумът е необвързан става ,но иначе си е голям риск.
Абсолютно те подкрепям! Според мен това не е подходящо за сватба!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 22, 2008, 17:35:47 »

аз също се замислих дали кумът е обвързан или не в тази ситуация  blum щом гостите са се забавлявали не виждам нищо лошо в идеята
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 22, 2008, 20:17:07 »

Според мен не е до това дали е обвързан или не, а до това какви хора са, имам много отворени хора към забавления и майтапи, а има и такива които няма да го разберат правилно, така че е всеки според човека и хората преценя каква изненада да направи.
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 22, 2008, 23:38:46 »

 smile Така е всичко си зависи от хората.
Но както писах вече в темата - всичко се уговаря с Dj, или водещия. Аз искам да има игри на нашата сватба, но да не са много...Искам да намерим златната среда, както се казва  blum
Хем да е весело, хем да не прекаляваме с игрите..
 danceg Но за всичко ще се разбираме предварително с водещите
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 24, 2008, 14:11:23 »

аз си мислех за една игра, ако харесате ще действам по въпроса:

снимки на младоженеца и булката като бебета се принтират на картон и се нарязват на пъзел. Избират се две двойки от гостите, които ще трябва да наредят пъзела и да познаят кой кой е  от снимките:laugh: и съответно двойката, която се е справила по-бързо и успешно е разпознала бебетата от снимката получава да речем бутилка шампанско с етикет на младоженците  blush какво мислите, ще стане ли забавно или по-скоро отегчително   huhhuh.gif
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 24, 2008, 14:20:12 »

според мен е забавно, но направи парченцата от пъзела по-големи smile да не тръгнат да редят гостите пъзел от 2000 части  Wink laugh
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 24, 2008, 14:21:29 »

Е разбира се че и аз изскам весела сватба и като си познавам приятелите-не се и съмнявам, че ще стане такава, но няма да имам игри-достатъчно ще са ми и др.неща който ще има, но мисля, че някой ще ми скрой някоя др.изненадка-защото винагиког.се съберем с приятели става нещо щуро. danceg danceg danceg
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 24, 2008, 14:28:14 »

според мен е забавно, но направи парченцата от пъзела по-големи smile да не тръгнат да редят гостите пъзел от 2000 части  Wink laugh

разбира се, с две хиляди парченца може да ги заварим на първата ни годишнина още в ресторанта, редеейки пъзела   funnytooth funnytooth най-много 20 парченца да могат в рамките на десетина минутки да се справят
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 30, 2008, 02:18:15 »

Определено искам сватбата ми да  е много щура и забавна...не само в ресторанта а от самото начало...мисля да вмъкна доста хумор и шеги...а относно игрите мисля че няма да има достатъчно време за всичко...имам в предвид игри които ангажират участие на гостите...не знам защо но всичко си стига и артисва че да се пправи и подобнио нещо...в крайна сметка наистина става въпрос за сватба и смятам че биха се забавлявали достатъчно и с останалите ритуали...това разбира се е моето мнение и въпреки него подкрепям всички идеи за каквото и да се отнасят...
що се отнася до ритуали...бих ги направила доста...както и бих поизопачила малко някои с цел да е по нестандартно... :bravo:на сватбата която кумувахме булката искаше да има доста забавни моменти...и накрая DJ-я и каза че това какво щяло да е цирково изпълнение или сватба...за мен няма никакво значение кой какво мисли...дали еди какво си става или не за сватба...в крайна сметка това си е нашата сватба и ще си я направим такава каквато исламе и сме си я представяли без значение кой какво мисли...важно е двамата младоженеца да приема идеите на булката и обратно...аз спрямо моето мъжле няма да имам проблеми защото е достатъчно щур като мен и се съгласява с всичко... yahoo
та...ето и какво ми се върти в главата...
   1. в темата видях идея за желание на кума когато идват да забират булката...мисля да подшушна на нашия кум за нещо подобно и което ще си остане нашата малка тайна  Bravo
   2. после като дойдат да ме забират...смятам след всичките преговори за вземането на булката....и след влизането на младоженеца в стаята в единия край да са наредени моите приятелки и зад тях да е скрита...но...шаферката ми...и да каже на младоженеца...че булката просто не е тук...аз в това време ще съм скрита в другата стая... ROFL не знам дали ще се получи забавно...но се надявам да стане...
   3.ще имаме игра с балони и с обувките...а и ми допадна идеята за ключовете...в нашия град не се знае...и смятам че ще е интересно...а и за да не се злепоставя само милото със събраните ключове от мадамите ще се разберем с DJ-я и някои приятели да има и връщане на забравеното ми бельо...смятам че ще е справедливо...
   4.по някое време ще спретнем една шегичка за младоженеца...мисля че с кумата ще се направи заговора...ще връчат на мъжлето една кукла върху която трябва да демонстрира смяна на памперс и преобличане на бебето...аз ще седя на стол до него и в същото време ще трябва да се грижи да не ми свършва шампанското в чашата...посланието ще е да се грижи добре и за любящата си жена и за малката си рожба...
   5.аз смятам да му направя изненада и да поръчам стриптизьорка...най напред ще го сложа да седне на един стол...ще вържа ръцете му...и ще го помоля да си затвори очите за момент...в това време акомога да редя и леко затъмняване на светлините за по голям ефект и DJ-я да пусне някоя еротична песен след което ще се появи тя...посланието ми ще е че от тук нататък няма да му връзвам очите за да гледа хубави жени...но му връзвам ръцете за да не се изкушава да бара... sarcastic ще е доста подло и забавно...а след това след горещия танц ще му поднесем със стриптизорката една торта на гола жена...за да е последната сладка чужда мадама която ще опита...(идеята за тортата я видях в темата и мисля че доста ми се върза към идеята със стриптизьорката  Bravo)
   6.рязането на тортата...най нормално рязане...но след това ми се уска да поканя до нас родителите ни...ние с мъжлето ми ще ги захраним с торта...аз неговите...той мойте...с послание че цял живот те са ни гледали и глезили...сега е наш ред да ги поглезим...след което ще има наздравица с горчиво и за тях...както и блус...
   7.за хвърлянето на жартиера...мисля младоженеца да се забави доста под роклята...след което ще извади чифт прашки...след което ще го подсетим че не това трябваше да извади а жартиера...и накрая ще хвърля и  двете находки... laugh в началото си мислех че може това с прашките да е малко грубо...ама пък милото го одобри и мисля да пробваме да видим какво ще стане...
   8.ще си имам и хвърляне на букет,...ама мисля че няма да имам честа да хвърля два или повече...зщото и без това няма да имам много неомъжени приятелки на сватбата...повечето се изпожениха   blush
  
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 30, 2008, 02:18:55 »

9.още не сме обмислили със сигурност датата освен че се надяваме да е другото лято понеже има някои фактори с които трябва да се съобразим...но ако е другото лято сме се насочили на една дата...на която всъщност шаферката ще има рожден ден...намислила съм да направим горещо отпразнуване и на 11-тата и годишнина тъй като няма да има възможност да си отпразнува празника в същия ден заради нас  smile ...ще поръчаме красива торта...на два етажа (защото знам че няма да е имала такава торта до сега а и не мисля че скоро ще има) и тържествено ще дръпнем една хубава реч след което тържествено ще се поднесе тортата и ще поканим малката  при нас за да духне всичките свещички докато всички гости и пеят happy birthday to you...след което ще и подарим и нашия подарък...тя е доста емоционална и съм сигурна че ще се разплаче от щастие...
   10.за ръченицата на кумовете ще наемем народни танцьори да играят с/у тях...на сватбата на която кумувахме беше така и се получи много весело...
   11.ще измисля и някоя забавна закачка за кумовете...ама още не знам каква...е ...не че нямам достатъчно време да мисля  cap
   12.първия ни танц ще започне с балада...в следващия момент ще стане гаф с музиката и ще спре за момент...а после ще почне някое забавно латино парче на което ще си избараме забавен съвместен танц с милото ми...имаше едно такова в нета бях гледала...на една американска сватба...беше  голям смях... funnytooth
   13.и за малко романтика когато започнем да танцуваме първия танс ще искам над нас да пада изкуствен сняг или много балони...само не знам как ще стане при ресторант на открито ама май ще трябва да питам в сватбените агенции по какъв начин го правят...
   14.след църквата искам да пускаме и гълъби...много красиво изглежда...
   15.още една изненада ми се върти за моята любов...ще му посветя стихотворение...някакво свързано с повода...бях му написала едно малко след като станахме двойка и много му се радваше...все още си го чете с голямо удововлствие и дори иска да е изписано някак в началото на видеото ни...та ще му посветя нещо и си мисля да му направя две опаковани подаръчета,...едното ще трябва да отвори на едната година след сватбата а другото в деня на раждането на първата ни рожба...не съм сигурна какви ще да подаръчетата все още но ще си имат своето послание и стойност...не знам и как ще се здържи да не ги отвори но...ще му се наложи... smile


и така...имаше и още ама...в момента нещо изключих и не мога да се сетя...е като ми дойде на ума пак ще пиша...
само едно мога да кажа...всеки си знае сам за себе си как си представя своята вечер...направете си я толкова незабравима колкото си я представяте...без значение как ще запълните времето и дали ще прилича на цирково представление...когато някой...примерно  от гостите...реши да е недоволен или да не му хареса нещо...и в най перфектната сватба ще намери кусур...затова си я направете както я усещате...но добре обсъдете всичко с водещата и DJ-я...

и искам да пожелая на всички ви наистина този ден от живота ви...да е незабравим... give_rose give_rose give_rose
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #192 -: март 31, 2008, 13:43:35 »

на нашата сватба всичко ще е в ръцете на DJ,има доста идей за игри,горе долу стандартните,но бяхме на едно мнение,че зависи как ще се развие купона,ако нещо се закучат нещата ще почне с игрите.Незнам защо но му имам доверие,че ще ни напави доста забавна сватбата yahoo Party time
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #193 -: март 31, 2008, 15:12:43 »

BeRa, много готино си го замислила. Bravo Аз също искам да има забавни моменти,но някой неща се получават от самосебе си и зависят от настроението на младоженците и гостите. Това със стриптизиорката е много готина идея. Бих го приложила, но незнам откъде да намеря стриптизьорка в Пампорово.
Мисля, че би се получило забавно ако при вземането на булката вместо нейната обувка се даде огромна  бяла обувка ,направена специално за случая. Незнам обаче дали може и къде да се направи такава.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 31, 2008, 21:36:59 »

Хахаха доста се посмях със стриптизьорката. По добре му я подари за ергенското парти, за да и се нарадва както трябва. Но всъщност вие стрийптизьорка ли имате впредвид или кючекчийка. Че ако се появи една мацка/стриптизьорка/ да си друска ц...ките на булчинската маса, наистина че падне голям майтап,особено за мъжката аудитори. Ама за по интересно може да поканите и стриптизьор мъж, че и жените да оплакнат око. yahoo
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines