Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 308598 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #435 -: февруари 03, 2011, 13:14:32 »

Наистина с игрите се вдига настроението на гостите, но мисля, че не трябва да се прекалява с тях. Ние сме предвидили 1-2 игри и то само, ако е наложително. Ако гостите танцуват и се забавляват, не мисля, че е удачно да прекъсваме купона с някакви си игри.
Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #436 -: февруари 04, 2011, 10:03:17 »

съгласна съм с pinkbird  smile надявам се нашата да е весела
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #437 -: февруари 04, 2011, 22:18:06 »

Аз мисля най-много да включим от онези игри с балоните и късметчетата вътре, но пак не съм сигурна....не искам да се прекъсва купона, защото сме танцувална компания (надявам се)  danceg
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 04, 2011, 22:48:50 »

 Ако традиционните ритуали се поразчупят и се вмъкне нещо интересно, забавно, за да въздейства положително както на Вас, така и на всички присъстващи, ако има само добре подбрана хубава, разнообразна и танцувална музика - за всеки по мъничко от всеки стил, сватбата се получава достатъчно интересна и повече от весела - без игри. (според мен)
Могат да се вмъкнат 1-2 игри при положение, че гостите са толкова скучни и не им се танцува на нищо  crazy,
а м/у другото понякога и кумувете подготвят няколко игри, като изненада за младоженците smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 04, 2011, 23:24:44 »

На мен много ми се иска да има някаква изненада от кумовете например, обаче аз пусто съм толкова любопитна, че сигурно всички възможности съм разучила и всичко възможно съм изчела и горките хора надали ще могат да ме изненадат.  funnytooth ама сама съм си виновна. Ще се правя на изненадана и това е.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 05, 2011, 00:08:26 »

да и аз вече толкова съм ги разучила,че нз как ще ни изненадат,но важен е жеста така че ще се правим на изненадани няма как
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #441 -: февруари 24, 2011, 16:15:08 »

Момичета ето един линк от мен  http://eyebg.com/svatbeni-igri-6671.html   с 37 сватбени игри...на мен обаче част от тях ми се виждат меко казно брутални ..
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 24, 2011, 16:58:17 »

Момичета ето един линк от мен  http://eyebg.com/svatbeni-igri-6671.html   с 37 сватбени игри...на мен обаче част от тях ми се виждат меко казно брутални ..

определено не сме дорасли достатъшно за този тип игри на сватбата. На мен не ми допадат изобщо.  nea а и не знам колко време трябва да продължава за да може да се вкарат чак такива и за гостите. Докато се организират, да им обясниш кой какво трябва да прави, кой не разбрал и прочия и си минава сумати време, а веднъж след като си прекъснал танците и си накарал хората да си седнат по местата, става трудно да ги раздигаш на нова сметка и да разгориш купона.
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #443 -: февруари 24, 2011, 16:59:08 »

Най-много игри има при руски сватби, тъй като там има водещ, наречен "тамада", който води сватбеното тържество...Тук пускам само един сайт,но иначе ако напишете в youtube или google "Свадебные игры" ще видите много и различни идейки
http://svadba-msk.ru/info/day/games/
Активен
milena_bs
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #444 -: март 02, 2011, 12:29:07 »

Вече е модерно по сватбите да се случват някакви странни забавни неща. Примерно ориенталски танцьорки, стрипризьори, огнени танцьори, даже разбрах и за сватба с фокусник lol Какво мислите по въпроса? Дали да изненадаме кумовете с нещо такова?
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #445 -: март 02, 2011, 12:36:05 »

Мисля, че това мнение е за темата "Забавна сватба" и предлагам да бъде преместено там.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 15, 2011, 18:03:02 »

Ние също мислим да има 1 игра с гостите, но се чудим каква да е. В никакъв случай не искам тази със събуването на обувките  tease Балоните ми е малко изтъркано вече, защото почти на всички сватби, на които съм била са го играли....Мисля за нещо от сорта - под столовете безразборно да се залепят номера. После от младоженците се тегли номерче и всеки поглежда дали не е той, Избраните Х хора трябва да напишат поздравление за младоженците, а останалите да гласуват кое е най-доброто. Избраният ще получи подаръче от нас. Какво мислите?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 15, 2011, 18:16:57 »

Hekseskud, добре ми звучи! good Може и наградата да е например бутилка шампанско.
На мен играта с обувките ми харесва, но ако ще я правим мисля да е без да се събуват обувките, а да е с нещо друго. Например с розов балон за жената и син балон за мъжа, или поне нещо от сорта. scratch one-s head
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 15, 2011, 18:57:46 »

С балончета - абсолютно ЗА good Но не и да си събуваме обувките, с които сме тъпкали цял ден и да ги разнасям в ресторанта smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 16, 2011, 09:29:31 »

Ние не сме замисляли никакви игри, просто защото от наблюденията ми като гост, шаферка и кума по сватби не остава много време за това. Имам в предвид че си има няколко ритуала - разчупване на питата, игра с торта и пиле на кумувете, нашата торта, тост с гостите и  остават само танцувални 'панели', които не ми се иска да прекъсвам.
Иначе когато бях шаферка, булката беше измислила игра, в която ние (3 шаферки) трябваше да танцуваме на различни стилове и после кумът решаваше кой печели. Получи се забавно, понеже нашите мъже си стояха по масите, докато ние на дансинга и чакахме някои мъже да се престрашат да танцуват с нас и тъкмо като се запътиха една тълпа младежи, мъжлетата ни срам не срам станаха и си дойдоха при нас  sarcastic Накрая обявиха победители но естествено, булката беше подготвила награди за всички  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines