Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:55:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 308600 пъти)
 
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 11, 2010, 17:41:02 »

Една идейка за влизане на младоженците: http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
Естествено това си е поамериканчения вариант (където е типична част от сватбеното тържество и обикновено се прави в църквата).
Наши приятели обаче го направиха при влизането си в ресторанта, заедно с шаферките, шаферите и кумовете.
Най-накрая влязоха и младоженците. Получи се много сполучливо и определено вдигна настроеноето още от самото начало.
 danceg
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #421 -: септември 11, 2010, 18:31:40 »

Ей, това е наистина много свежа хрумка!  Bravo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 11, 2010, 21:13:46 »

И ние имахме подобно посрещане в ресторанта, но беше още по-яко и забавно от горното на клипа. Гледахме го още миналата година на една сватба бяхме гости и от там си харесахме DJ -я, който ни направи весела сватбата и на нас. Гостите много се кефиха и ни аплодираха, спомням си още при влизането ни в ресторанта атмосферата беше невиждана. Определено действа положително, аз харесвам шоуто и точно такава стана и нашата сватба, както и искахме, не със заспали думи, от които да ти се доплаче. smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: септември 11, 2010, 23:14:29 »

Така е - и като ти почне празненството в ресторанта с такова настроение от самото начало, после не се налага да "забавляваш" гостите си с безумно много игри - просто настроението им ще е дошло. Единствената задача на младоженците ще е да го поддържат такова!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 11, 2010, 23:26:21 »

И ние имахме подобно посрещане в ресторанта, но беше още по-яко и забавно от горното на клипа. Гледахме го още миналата година на една сватба бяхме гости и от там си харесахме DJ -я, който ни направи весела сватбата и на нас. Гостите много се кефиха и ни аплодираха, спомням си още при влизането ни в ресторанта атмосферата беше невиждана. Определено действа положително, аз харесвам шоуто и точно такава стана и нашата сватба, както и искахме, не със заспали думи, от които да ти се доплаче. smile
veninceto, как точно протече вашето посрещане? smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: септември 12, 2010, 09:45:47 »

Vilenceto smile , otgovorih ti na li4ni. smile
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #426 -: септември 14, 2010, 14:05:17 »

момичета, намерих страхотна идея за парви танц, която е много оригинална и ще вдигне настроението на 100%        http://www.vbox7.com/play:28c51fec
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 22, 2010, 12:25:02 »

Ето това си струва да се гледа ! Ако сте напрегнати преди сватбата просто гледайте това . http://www.vbox7.com/play:63333963
Активен
elitto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #428 -: ноември 12, 2010, 10:41:08 »

Здравейте и от мен
До сега не съм писала, но темата е доста забавна и реших да споделя игрите на който съм присъствала

Игра N1:
Младоженците избират 4 двойки (няма възрастово ограничение) който излизат на дансинга. Раздават им се 4 тенис топки, който си ги поставят на челата Dj пуска музика, като разбира се започва с по бавна песен и в последствие се забързва,  двойките трябва да танцуват без топката да падне. Двойката, която най дълго танцува с топката взима подарак ботилка шампанско.

Игра N2:
пак се избират 4 двойки , на земята се поставя страница от весник  пуска се музика двойките танцуват като не трябва да стъпват извън весника спира се музиката и се обяснява че не е чак толкова лесно  и учтиво се молят да сгънат весника на две  пак се пуска музика и така докато весника се сгъне колкото се може повече. Двойката която не стъпи извън весника  печели награда ШАМПАНСКО. ПОлучава се найстина забавно защото на края няма място за двамата и се налага жените да бъдат вдигнати на ръце или пък кой знае жена да повдигне мъж danceg

Игра 3: Младоженеца  вика свойте приятели на дансинга
играта е следната Водещия казва на всички жени в залата да извадят червилата си  и да не са скромни от към целувки. Момчетата имат на разположение 1 мин  в която търчат по масите  и събират  целувки. След това се броят. Което момче е събрало най много целувки печели

Игра 4:
Подобна на горната игра но в случая се викат приятелките на булката  не повече от 4  иначе става много . само че тоя път те трябва да събират колани на мъже не целувки може да се импровизира с вратовръзки обувки портфейли кои каквото може да задигне smile

Игра 5: По скоро се отнася за булката
играта е следната  младоженеца и още 2-3 -4 приятели кои колкото иска въпрос на импровизация
излизат за малко от ресторанта и се обличат в костюми на сватбата на която присъствах бяха наели костюми на зайчета и се появиха 4 заека много готини с папионки. Булката танцува със всекии заек и накрая трябва да познае кой е нейния заек. като на въпросната сватба очевидно булката нямаше идея и дръпна яката на заека и видя верижката на мъжа си и така позна.
 
разбира се който спечели получава награда ШАМПАНСКО

ще се опитам да приложа и някоя друга снимка но не знам  точно как става smile
надявам се да ви се сторят интересни 


* 68846_470001608815_801638815_5216963_1434363_n.jpg (52.94 KB, 720x480 - видяно 308 пъти.)
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: декември 06, 2010, 13:20:46 »

Много интересни игри си предложила, elitto!  Bravo Аз обаче мисля да посъкратя игрите, защото сватбата минава като миг просто!
А за танца, който katerinciq е предложила съм супер много "за"! Когато предложих на младоженеца мислих, че категорично ще откаже. Той обаче супер много хареса идеята и съм много щастлива!  yahoo Самият танц се казва Evolution dance. В youtube има супер много идеи. Само мисля да го адаптирам за България с някакви песни и елементи, чиито послания ще бъдат разбрани и тук. Дано да го приемат добре гостите. Предполагам, че диджея ще помага! smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: декември 06, 2010, 13:46:04 »

Monikamaria ,когато има по специален танц и гостите незнаят винаги става голям купон . Аз няколко пъти съм гледала такива танци и аз самата много им се радвам . А реакцията на гостите винаги е страхотна и бурна . Успех с тренировките .  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 10, 2011, 18:35:48 »

 give_rose Благодаря ти много, Нина!!! аз вече си сглобих песента и смея да кажа, че стана доста добре! danceg Остава и да научим младоженеца да танцува, че той милият еее.... laugh
Качвам едно примерче за еволюшън денс за останалите булки:
http://www.youtube.com/watch?v=8o9lOCh_XvI
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 03, 2011, 11:07:45 »

Здравейте,доста търсих,но не можах да намеря такава тема,моля за предложения сватбата да стане по забавна с някакви игри!!!!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 03, 2011, 11:24:07 »

Прочети тази тема - пълно е с идеи от щура по-щура smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 03, 2011, 12:26:14 »

мале наистина сте страхотни,толкова идеи...Определено мисля че с игрите настроените се вдига......
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines