Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:52:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 308609 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« -: март 30, 2006, 09:51:53 »

Замисляли ли сте се да направите сватбата по-интересна и весела за вашите гости, а и за вас самите?  pleasantry
Дайте някоя и друга идея за веселяшки купон с много игри и усмивки  lol)
« Последна редакция: октомври 30, 2007, 08:28:34 от fiibi_bg » Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #1 -: март 30, 2006, 12:02:40 »

Йее, това е интересно, нашата беше малка сватба и такива игрички не е имало
Но може би различни томболи с малки подаръчета - сувенирчета...
...или примерно пускате едно хоро, ама дъъъъъъъъъъълго и бързо, и който остане най-накрая - печели нещо...ей, тоз бременски мозък много закостенял нещо aggressive нищо не мога за момента да измисля, но като се сетя ще се включа good
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #2 -: март 30, 2006, 12:18:33 »

аз гледах по телевизията едно предаване за сватби и там пуснаха малък откъс от една сватба. Игричката беше нещо подобно. Булката и младоженеца са седнали на два стола с гръб....всеки има две обувки в ръцете си-едната своя и една на половинката. DJ им задава разни въпроси от сорта: Кой кого свали? Кой целуна другия първи?...и т.н а те отговаряха с вдигане на обувка, съотвено ако отговора е младоженеца се вдига мъжката обувка и така проверяваха на колко от въпросите ще отговорят еднакво.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: март 31, 2006, 11:13:37 »

Да, Аничка  pleasantry сещам се и аз за подобна игра;)
Виждала съм и игра с балони. Във всеки един балон има по едно късметче  biggrin
Пука булката един от балоните (който тя си избере) и например на късметчето пише - Всяка сутрин масажче на любимия  lol)
Пука младоженеца друг балон и в късметчето пише - Всяка сутрин да прави и поднася закуска на любимия  yahoo
Много весело наистина  biggrin
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #4 -: април 02, 2006, 10:12:37 »

Това със игрите е супер идея да се вдигне настроението на сватбата.
Аз съм гледала игра в която двамата младоженци застават с вързани очи и всяки трябва да даде на другия торта, като партньора му го напътства. Идеята на играта е те да могат да си помагат.
Интересно ще ми е за други предложения crazy
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 06, 2006, 10:57:41 »

Едно нещо, което много вдига настроението е да се наемат или поканят (приятели) - трима или четирима танцьори, които да играят пред масата на младоженците. Разбира се това е за тези, които харесват българската традиционна сватба.
Миналата година присъствах на сватба, в която съвсем случайно имаше гости, които играят професионални танци. Играха един добруджански сватбен танц пред масата на младоженците,  определено вдигнаха много настроението.
Активен
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #6 -: април 06, 2006, 11:09:53 »

Teo, ако си избереш в ритуалната зала да бъде с народен танц ритуала правят същото преди да се влезе в залата, играят много хубави танци и е дост аинтересно, та за привържениците на народната музика - препоръчвам този ритуал good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 06, 2006, 11:33:29 »

Разликата е голяма. Настроението предадено при церемонията и на самото празненство е различно. Все пак минава едно известно време от ритуала до ресторанта.
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #8 -: април 12, 2006, 09:43:39 »

Diva измисли ли с какво ще направиш сватбата по-интересна....  tease
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #9 -: април 12, 2006, 10:03:15 »

Мдам Wink)))))))))))
Ше включим и аверчетата ми на сватбата в една от игрите  yahoo
Дано да се получи весело.... Днес ще ходя да уточнявам необходимите консумативи  ROFL
Ама ще разказвам след това за да е изненада, че не дай си боже някой от тях да прочете нещо във форума;) Ще се изгуби елемента на изненадата;)
Въпреки, че като го обсъждахме с оператора ни това ни каза да си помислим дали да трупаме толкова неща на сватбата....
Тоест ако евентуално се разиграят хората и им е готино няма смисъл да ги секваме с някакви такива изпълнения:)
Ако е необходимо и нещо позаспят или се успокоят или за да се отпуснат тогава ще се направи:)
Намислили сме интересни неща, но съм сигурна, че няма да можем да ги направим всичките;)
Ще разправям после  drinks
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #10 -: април 21, 2006, 11:14:48 »

Дива успех с изненатката.И да не забравиш да разказваш,че мойта сватба предстои и ще ми бъде интересно good
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #11 -: май 03, 2006, 12:36:55 »

DIVA, от постовете ти дотук си правя извода, че си замислила супер яки изненади. Ще чакам с нетърпение да споделишшшшшшшшшш blush
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #12 -: май 07, 2006, 13:23:00 »

Много яки неща бяхме намислили, обаче като говорихме с DJ-а ... май няма да може да го осъществим всичките ... Понеже това било сватба, а не абитуриенска вечер и може някои от бъзиците да не допаднат на някои от гостите ( т.е. по-възрастните) . Но ще видим пак Wink  pleasantry
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #13 -: август 18, 2006, 13:44:16 »

Дойде моя ред да помагам на сватба.
За тържеството трябва да направим игра, а тази с обувките вече е малко изтъркана.

Даите някаква идея?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 18, 2006, 14:03:29 »

Аз определено с такава идея съм за сватабата ни
по-интересна и весела за вашите гости, а и за вас самите?  pleasantry

Обаче нямам идеи  cray

Ще ми помогнете ли? Моля!

Че време почти не остана ще с ебракувам  danceg tease *YAHOO*на 17 септември!!!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines