Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:37:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Денят,преди сватбата...  (Прочетена 74044 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 17, 2013, 16:21:15 »

Мисля си, че все ще ми намери някой спешна работа, но моя план е да отида да си купя цветята за букета и да си го направя заедно с бутониерите, да се радвам на роклята и аксесоарите, да се чувствам притеснено и да не спя цяла нощ  smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 18, 2013, 21:32:22 »

Еличка... това притеснението и с това да не спиш цяла нощ.... вижда ми се кошмарно. Силно се надявам последния ми ден , да дойде някой, да ме одари с една лопата lol и да спинкам цяла нощ като бебе, защото иначе ще има едно въртене, едни кошмари ... и едни подути очи с торбички под тях на следвария ден  tease
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 19, 2013, 16:29:36 »

даа и аз така предвиждам че ще стане, аз от сега сънувам кошмари и се въртя постоянно smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 19, 2013, 20:57:42 »

даа и аз така предвиждам че ще стане, аз от сега сънувам кошмари и се въртя постоянно smile
оооооооооооо ако знаеш как ме успокои с тези думи, мислих че само аз съм лудата тук  tease crazy
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 20, 2013, 05:04:28 »

Не се притеснявай, аз започнах да си хапвам валидол за закуска и вечеря....
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 21, 2013, 08:33:20 »

Аз не си вземам още, но си го изкарвам на милото и той на мен... Оффф голямо напрежение е тази подготовка...
Пожелавам и на двете ни, просто денят преди сватбата, да протече спокойно, без напрежение, ядове и т.н. А вечерта... един сладък спокоен сън  tease
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 22, 2013, 16:07:19 »

good  споделям мнението ти, така и ще направя. възникна малък спор в обркъжението ми, заради желаещи да ми спретнат парти точно преди сватбата. извинявам се за  Offtopic

И моите приятелки така искаха, даже искаха да ми спретнат няколко дни маратон, но аз ги помолих да е поне седмица преди сватбата.
Те са много романтични и искаха да пътуваме някъде и да ме закарат направо в деня на сватбата, но аз няма да мога да се отпусна напълно така.
Активен
wenzdy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #52 -: октомври 08, 2014, 17:56:21 »

Тъй като подписването ни беше на 6-ти... А на следващия ден беше самото джумбаре blum
та... на 6-ти ходихме до ресторанта след подписването, да закараме алкохола и подаръчетата, които бяха сладки smile И оствен това мих чинии преди да отида на маникюр с приятелка!  crazy lol

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1391474_313436245507762_6252032551670450561_n.jpg?oh=8c6dba4f5abafaba4b86c8e125c5bafc&oe=54BDA5CA lol lol

Но вечерта аз спах при родителите си... такава традиция спазваме в нашето семейство.. А мъжът ми спинка вкъщи, а неговите родители бяха отседнали при нас и реално той си беше с неговите родители и аз с моите smile Прекарах много приятна вечер с тях... поговорихме си за всякакви неща... разказваха ми за тяхната сватба и разни такива интересни историики за тях, които винаги съм слушала с много голям интерес като малко детенце - приказка smile След това си взех един душ с малко глезене с едни страхотни сапуни и душ гелове на моят любим магазин Lush. След това легнах да спинкам сладко сладко... На следващият ден до нашата първа среща в градината на ресторанта - не се бяхме нито чували, нито виждали smile Бяха едни 2 приказни дни за нас.. heart twohearts
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #53 -: октомври 20, 2017, 14:43:03 »

Тъй като обсъждаме с приятеля ми сватба в чужбина, планирам да го прекарам в разходки с него и всякакви неща, които обичаме да правим - за последно, като неженени  blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines