Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:15:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Денят,преди сватбата...  (Прочетена 74046 пъти)
 
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #30 -: декември 05, 2008, 01:20:26 »

ами цял ден се мотахме.защото до последно ми шиеха едно палтенце а имаше някакъв проблем с него.Та се наложи да ходим до шивачките  цели 3 пъти и накрая уж всеки се прибра у тях-странно казано.защото той беше в неговите родители.а аз в общия ни дом сега понеже родителите ми дойдоха от морето и избрахме да ме взимат от тук.Как иначе...и накрая дойде нещо да вземе от нас и майка ми го покани да вечеря с нас и той остана danceg
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 05, 2008, 18:57:19 »

много интересна тема има какво да кажа
деня преди сватбата бях доста болна / температура, хрема обе грозна картинка / sik
но има и още душето също беше така той по малко, но все пак болен:sik:
направо си мислех ме каква сватба ще караме, но направо чудо на другия ден като чисто нови yahoo yahoo yahoo
 heart heart heart
Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
 Party time Party time Party time
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 10, 2009, 12:46:43 »

Цял ден си почивах- ходих на козметик, ходих до кумувете да да им занеса някакви неща за сватбата, стоях малко при младоженеца. Вечерта посрещнах най- добрата си приятелка, побъбрихме си малко, прибрах се вкъщи и се наспах добре :danceg:Така мина моят предсватбен ден!Като цяло нямах чувството,че утре ще се женя.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 29, 2010, 00:22:14 »

Аз бях на работа. После отидох на фризьор, минахме да вземем роклята от шивачката и толкова ме мързеше, че си легнах и оставих всичко недовършено за сутринта. pardon
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 02, 2010, 18:53:52 »

Деня преди сватбата ни беше изпълнен с мнооого задачки ........
Среща с управителя на ресторанта ,уточняване на масите ,носене на алкохол -по обяд  козметик и среща със свекървата и към 6 разделяне с младоженеца за вечерта .
Късния следобет продължи с мама и спосещение при баба и пазаруване  някъде към 9 май се прибрахме  smile
В младоженеца имаше купон  smile а ние с мама подготвихме някой неща за сутринта  ,разговор с кумовете и по леглата smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 03, 2010, 11:28:24 »

Денят преди сватбата... помня ли вече  blum Лудница някаква smile
Наспах се доколкото можах, после чистих за последно къщата и щом приключих, хукнах на маникюр и педикюр. Щом се прибрах, с милото изфучахме с 200 към неговите родители - трябваше да лепим етикети на бутилките със сватбената ракия. От там - на бегом в ресторанта, да платим кувертите и да занесем всички неща, които бяхме купили предишния ден - безалкохолни, ракия, мезета, тейбълкарти и менюта, подаръчетата за гости ... Беше вече станало 7 часа, родителите ни чакаха след половин час за вечеря с двете семейства, когато се оказа, че не сме се разбрали с ресторанта и питките и шампанското всъщност не са от тях  shok Хукнахме като побеснели хуни да търсим къде можем да поръчаме 2 сватбени погачи за следващата сутрин. И между другото се сетих, че в цялата дандания съм забравила за цветята, които ще ми трябват за косата и за кошничката на малката шаферка, та и цветя ходихме да купуваме. Финиширахме малко след 8 в ресторанта, където близките вече ни чакаха. Хапнахме, пийнахме, започнахме да осъзнаваме какво предстои  blum Към 11 си тръгнахме и минахме през първия работещ магазин (оказа се Фантастико) за бутилка шампанско и бонбони за църквата (поредното забравено нещо  Wink). Завърших вечерта, украсявайки бутилката шампанско. 
По-странното е, че в цялата тая дандания настроението ми беше супер приповдигнато, с мъжа ми току се споглеждахме, хилехме се и си повтаряхме "Мило, утре се женим", сякаш като го повтаряме, щяхме по-лесно да повярваме, че това наистина се случва  good.
Хубав ден беше, макар и доста напрегнат  Bravo
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 29, 2012, 12:52:23 »

А, деня преди сватбата вие какво правите?

При нас родителите ще дадат вечеря или обяд още не е уточнено в тесен кръг- само за двете семейства със семействата на братята и сестрите, кумовете и шаферите.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 29, 2012, 13:04:24 »

Още нямам определен план, но най вероятно ще трябва да се свършат много неща-ходене до ресторанта, маникюр иииии още друга разни такива дреболийки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 29, 2012, 16:33:01 »

аз така като ви чета тук, булките с преминала сватба, си мисля че няма да оставя почти нищо за правене в деня преди сватбата. ще ида с брат ми да вземем напитките и тейбъл картичките и да ги оставим в ресторанта .букетът ми е от лавандула, значи тя държи и може да го направя 2 дни преди сватбата даже.
маникюрът също ще гледам да е 2 дни преди събитието. MANICURE
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 29, 2012, 19:40:14 »

И аз за деня предисватбата не планирам нищо организационно. Надявам се да съм свършила тези задачи. Бих искала да се наспя хубаво, да отида на масаж, да си почивам като цяло, може да се видя с няколко приятелки и да прекараме вечерта по женски, че иначе сама ще умра от скука и притеснения...Поне така си го представям сега де.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 01, 2012, 14:10:17 »

Момичета, аз ви съветвам за маникюра специално да си го направите деня преди сватбата (освен ако не е шилак или гелиш), защото ако си го направите 2 дни по-рано рискувате да го развалите до сватбения ден. А иначе в последния ви ден като госпожици и аз ви предлагам да се отдадете на релакс (до колкото е възможно) и да сведете задачките за деня до минимум. Спомням си моя ден преди сватбата - бях съвсем сама вкъщи!!!  sarcastic В смисъл до ранния следобед си свършихме задачките и после мъжа ми ходи да посреща едни приятели, които щяха да спят у майка му и то после така стана, че нямаше смисъл да идва за 1 час и после пак там да се връща. Та аз уж щях да релаксирам ОБАЧЕ! то просто главата ми щеше да експлоадира от мислене кое как ще стане, всичко взели ли сме, какво остава да се прави ....  girl_impossible  star focus И накрая взех да чистя и подреждам само и само да се намирам на работа  funnytooth Е, отворих си работа - развалих си маникюра и се наложи да си го дооформям сама  MANICURE
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #41 -: март 08, 2012, 17:03:59 »

Хм, само аз ли планирам да съм на работа в деня преди сватбата lol
Евентуално ще си тръгна по-рано и ще мина през маникюр, ще си взема багажа от едното вкъщи и ще го занеса в другото (при нашите) заедно с кучето и ще си легна рано...

По традиция в деня преди сватбата не бива да се виждаме с младоженеца- вие не го ли знаете така? Ние мислим да си спим той при майка си и аз при нашите, както преди да се съберем...така ще сме си липсвали и като се видим, радостта ще е още по-голяма...а и ще спазим традицията Wink

Надявам се да не се наложи обикаляне някъде в последния момент...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #42 -: март 14, 2012, 13:21:13 »

Хм..най вероятно ще си направя маникюр и педикюр. Предполагам, че ще има довършителни неща. Но се надявам да не се натоварвам мн мн, пък да видим... good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 14, 2012, 17:00:01 »

И аз планирам релакс. Маникюрът ще си го правя аз, така че сигурно ще бъде тогава. Ама друго не знам - един масаж и вечерта питие с приятелка...
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #44 -: юни 04, 2013, 22:24:07 »

Като ви чета, оставам с впечатление, че ще трябва отрано да предупредя родителските тела и кумовете да не си правят планове за този ден, които включват мен... Че само някое засядане край маса ще ми е кусурът:) Ще гледам да се покрия някъде сигурно.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines