Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:50:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Денят,преди сватбата...  (Прочетена 74054 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: януари 17, 2008, 04:14:18 »

Моят ден преди сватбата беше абсолютна лудница, но завърши приятно.
Сутринта станах рано (а аз съм поспалана) и след бързо душче отидох на маникюр, педикюр и масажче. След това отидох да взема мама от хотела и отидохме в дома на свекърите, за да направим обредния хляб за следващия ден. После отидохме до ресторанта, за да занесем някои от украсите. Мои приятелки и приятелки на свекървата започнаха с някои от украсите, докато аз се върнах обратно в хотела, за да се приготвя за репетицията. Шаферките ми пристигнаха в това време и докато се облечем и нагримираме за репетицията, окъсняхме здраво (всички в църквата се шегуваха, че булката е избягала, защото аз си бях изключила телефона и не отговарях на обаждания). След репетицията, всички се запътихме към вечерята за шаферите ни и семействата на младоженците. Прибрахме се към 10-11 вечерта в хотела, защото със съпруга ми трябваше най-накрая да уточним някои последни песни за тържеството. Докато сме си говорили, аз съм заспала, моят съпруг довършил сам списъка с песните, целунал ме и се върнал в къщата на родителите си, където прекара нощта преди сватбата. Sleep
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #16 -: януари 18, 2008, 10:51:34 »

За деня преди сватбата си спомням само,че го прекарах половината с кумата в един салон за красота.Гледахме през прозорците как вали като из ведро и се молихме да спре на следващият ден.За радост в деня на сватбата не валя.Вечерта си легнахме рано с мъжо и на следващия ден всеки си отиде в къщата на родителите.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #17 -: януари 23, 2008, 15:46:22 »

Здравейте! Аз предполагам също, че няма да имам много време за глезотиики...Не съм от града, където ще е сватбата, така че няма да се занимавам с това, но пък в нас ще има роднини, гости, кумата:) Надявам се да имам време за педикюр, маникюр. Ще се забавлявам с роднините, ще си легнем след вечеря и ще си говорим с кумата:)
Активен
mi64o
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 12, 2008, 11:38:59 »

здравейте до нашата сватба  остават около 10 дена,но за последния съм решила да отидем с мама и кака на маникюр педикюр с една дума да се поглезем по женски
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 13, 2008, 18:48:22 »

Ами то последния ден е утре....Ще отида да ми сложат мигли, после съм на козметик и след това деня ще го прекарам с любимия и най-вероятно ще се видим с баща ми, за да доуточним последните подробности. Вечерта съм на маникюр и после ще спя в кумата, но....се съмнявам дали ще спим изобщо.... girl_impossible
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 24, 2008, 15:21:18 »

Ох моят последен ден като неомъжена сравнение с деня на сватбата си беше горе - долу " нормална лудница " . Беше студен петък , а аз още не си бях взела роклята от магазина ( незнам как така се получи , че имаше корекции върху нея до последния момент  girl_impossible ) , украсата за колата и сватбения букет , а освен всичко бях и на работа до късния следобяд . И така тичах като луда , а и в последния момент имаше гости , които заявиха , че няма да присъстват и трябваше да ходя отново до хотела , да размествам места и т.н. Абе при мен всичко е на първа , но пък слава богу всичко завърши с happy end  danceg
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 27, 2008, 06:58:22 »

а какво мислите за моминско парти вечерта преди сватбата?  blush
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 27, 2008, 11:44:00 »

а какво мислите за моминско парти вечерта преди сватбата?  blush

Мисля, че ще ти дойде доста нагорно такова преживяване в деня преди сватбата. Въобще няма да може да се наспиш и да си починеш ако е вечерно парти и рискуваш в деня на сватбата да се събудиш подпухнала, с торбички под очите и ненаспана. Аз лично не бих рискувала ако съм на твое място и бих ти препоръчала да го организираш за някой друг ден, а в деня преди сватбата да се опиташ да релаксираш.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 27, 2008, 18:55:54 »

 good  споделям мнението ти, така и ще направя. възникна малък спор в обркъжението ми, заради желаещи да ми спретнат парти точно преди сватбата. извинявам се за  Offtopic
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #24 -: март 27, 2008, 19:00:29 »

Незнам какво ще правя в деня преди сватбата, но сигурно няма да релаксирам. Мисля си ,че ще връзвам панделки на бутилките pardon
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 27, 2008, 19:17:14 »

zvezdiche, моята сватба е в неделя и моминското парти ще е в петък, за да може да реанимирам в деня преди сватбата.  Coffe MANICURE Sleep pill
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 30, 2008, 15:18:24 »

 Звезде, уверявам те, че партито, което ще спретне кумата ти, ще е много приятно, релаксиращо и успокояващо. Моето беше точно вечерта преди сватбата - пихме мохито, танцувахме, смяхме се и изобщо забравих за всякакви притеснения, а така се бях "панирала" няколко часа преди това, че ... diablo.
 Честно казано и аз бях против, но и казах, че щом от мен се иска само да отида, значи няма проблеми ...
 Другият ми вариант щеше да е цяла вречер да мрънкам и да се притеснявам, да не мога да заспя и на сутринта пак да се събудя като парцал, а се случи точно както исках  - поуморих се от танците, заспах като къпана и с едно такова приятно чувство, че най - близките ми хора ме обичат, сутринта станах и започнах подготовката и най - странното не се притеснявах за нищо!!!
 Според мен това парти спестява много нерви в най- безсмислено напрегнатата част от подготовката на сватбата (в крайна сметка вече нищо не можеш да промениш). То горе - долу и това му е целта.
 Все пак всичко си зависи от партито, разбира се!!! Моето беше много мило и красиво, и се чувствах много добре  blushyahoo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 30, 2008, 15:31:18 »

Звезде, уверявам те, че партито, което ще спретне кумата ти, ще е много приятно, релаксиращо и успокояващо. Моето беше точно вечерта преди сватбата - пихме мохито, танцувахме, смяхме се и изобщо забравих за всякакви притеснения, а така се бях "панирала" няколко часа преди това, че ... diablo.
 Честно казано и аз бях против, но и казах, че щом от мен се иска само да отида, значи няма проблеми ...
 Другият ми вариант щеше да е цяла вречер да мрънкам и да се притеснявам, да не мога да заспя и на сутринта пак да се събудя като парцал, а се случи точно както исках  - поуморих се от танците, заспах като къпана и с едно такова приятно чувство, че най - близките ми хора ме обичат, сутринта станах и започнах подготовката и най - странното не се притеснявах за нищо!!!
 Според мен това парти спестява много нерви в най- безсмислено напрегнатата част от подготовката на сватбата (в крайна сметка вече нищо не можеш да промениш). То горе - долу и това му е целта.
 Все пак всичко си зависи от партито, разбира се!!! Моето беше много мило и красиво, и се чувствах много добре  blushyahoo

 give_rose радвам се, че така прекрасно е минало при теб, и наистина си заслужава след цялата изморителна подготовка smile моето моминско парти ще е седмица по-рано, а вечерта преди сватбата ще съм при моите родители - и те ще имат нужда от това smile
« Последна редакция: март 30, 2008, 15:38:26 от zvezdiche » Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 06, 2008, 21:20:34 »

Здравейте,
така дългоочакваният "ден, преди сватбата" дойде... smile Задавах си често въпроса какво ли е усещането, какви мисли ще ме върхлетят? Е, сега знам. Спокойно ми е. Всичко като,че ли мина-цялата лудница с всички приготовления. Сега се чувствам като Пепеляшка, която утре е канена на бал, макар и за няколко часа...Но знам, че там ще бъда принцеса, всичко ще е приготвено специално за този ден, всички ще гледат в нас...Резултатът от всички тези месеци труд се надявам да бъде възнаграден. Честно казано в последните дни напрежението е толкова голямо, че се молех по-скоро да дойде тази вечер.Нямам никакви съмнения за каквото и да е и се навивам,че утре, на моя неповтрим и уникален ден, нищо няма да развали настроението ми и да заличи усмивката ми ... Сигурно за всяка от нас този ден ще мине различно..но сега си мисля,че по-важен е утрешния ден smile
Активен
djd_vn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #29 -: юни 09, 2008, 13:34:36 »

Здравейте. При нас 5-6 дена преди сватбата все ще има какво да се прави, дори и да е за 3-4 часа на ден пак си е свъразно с обикаляне и умора. Ще се занимаваме с доплащане на ритуала, вземане на роклята под наем и останалите булчински неща (защото ги нямаше в наличност и се поръчваха), уточняване на някои подробности за ресторанта, посрещане и хранене на гостите които не са от Варна (половината - това 2 дена преди сватбата, защото искали на море) и съответно готвене за тях.
Мисля, че това ще е в общи линии, но смятам и да излизам на моминско парти няколко вечери преди сватбата ако ми остане свободна вечер изобщо. Последния ден сигурно ще подготвям храна за плажуващите и ще си правя маникюра вкъщи. С две думи при нас е доста натоварена програма, която започва другия понеделник smile
« Последна редакция: юни 09, 2008, 13:38:11 от djd_vn » Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines