Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:49:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Денят,преди сватбата...  (Прочетена 74045 пъти)
 
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« -: януари 12, 2008, 19:14:14 »

Ако наближава последният ви ден на неомъжена жена,споделете как бихте го прекарали?Имате план-да ходите на масаж,да организирате последните детайли около сватбата,как смятате да разпуснете? Makeup MANICURE
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 12, 2008, 19:27:11 »

 tease tease tease tease Егати и готината тема, браво момиче.Ама кви масажи, кви 5 лева, кво ти стана. Последният ден преди моята сватба ако не се лъжа носихме в ресторанта разпределението на местата, алкохола и всичките други неща които бяхме купили. После посрещахме едни приятели от други градове които идваха и вечерта ходихме с тях на кръчма. Аз се бях наточила и за бар, но ме отрязоха най-брутално че не бил момента сега точно да избухвам, ха ха ха  yahoo yahoo yahoo
Прибрахме се към 12.30ч вечерта и аз взех да си епилирам краката ако не ме лъже паметта, и така.После цигарка на тераста и уж легнахме с Петър да спим, ама като взехме да си говорим глупости и то стана сума ти часа докато заспим.
Мдаааааа, това беше последния ден преди сватбата, готин като предишния и като следващия и изобщо ден като ден с неговите си ангажименти.  blum blum blum
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 12, 2008, 19:40:57 »

ina_lemon, ти направо ме разби!!! star А аз си мислех,че ще остане малко време за глезотийки покрай цялото това напрежение!!!Явно съм се заблудила!Аз ще изглеждам като зомби на сватбата,ако не си почина поне малко!!! badgirl
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 12, 2008, 19:51:22 »

Абе не е проблем, час-два винаги могат да се скатаят за един масаж, ама кво толкова ти е нужен пък не мога да разбера.С него или без като те подхване адреналина на сватбата и всичко започва да се случва едно след друго и партито започне , ни умора усещаш ни слабост ни нищо.Яко танци манци и тва е положението.Сватба е все пак, нали така. tease tease tease
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 12, 2008, 21:13:22 »

Аз се съмнявам да остане време за почивка. Ние сме с изнесен ритуал и трябва да отидем до ритуалната зала да се подпишем преди денят на тръжесвтото. Избрахме точно предишният ден, така че в 10 сутринта сме там. Не съм напреднала с организацията, но мисля същият ден да отида на маникюр, за да не си натоварвам денят на сватбата. Кой знае колко неща ще са останали още за правене.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 12, 2008, 22:49:57 »

Аз си мисля че с добра организация може да остане малко време за релакс в деня преди сватбата, но пък както е известно по закона на Мърфи винаги всичко се обърква в "най-подходящия" момент така че както дойде. Ако остане време за почивка добре, ако не ще си почиваме след сватбата  tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 12, 2008, 23:31:05 »

Ние уж изчислявахме времето, рисковете, подсигурявахме се нещо да не се обърка и пак в деня преди сватбата се наложи да тичаме наляво-надясно да доуточняваме, уговаряме и оправяме разни неща по организацията. да не говорим, че съвсем бях забравила за последния детайл от тейбъл картичките едни панделки, които лепихме до 2 часа през нощта с душито. Така че момичета много е хубаво да си планирате един ден на релакс и почивка, но винаги си оставете едно наум, че може и да се наложи да се ангажирате с последни довършителни задачи ако нещо се обърка или е било забравено. Дано не ви се случва, но е хубаво да бъдете психически подготвени и да не оставите непредвиденото тичане в последния момент да ви развали настроението и да ви изнерви, както се случи при мен. Успех!  good
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 13, 2008, 16:03:51 »

 Ами аз всъщност на няколко места прочетох съпка по стъпка какво да се прави и ето какво намерих на повечето места:
1 ден преди сватбата:

Направете си маникюр и педикюр
Оставете се в ръцете на масажист. Насладете се на удоволствието от релаксацията...
Не ходете на козметик!
Легнете си рано

Та затова реших да видя колко общо има с действителността!!! blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 13, 2008, 21:01:35 »

magica и аз ги чета тези неща, че ще има време за почивка и моткане, обаче от опит знам че винаги изкача нещо в последния момент, което сме забравили или нещо се обърква. За това не вярвам да остане време за каквото и да е, но ако остане все пак е добре дошла малка почивчица и глезотийки преди големия ден smile
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 16, 2008, 00:07:48 »

мили,сладки булки...преди големия ден си почивайте и се глезете,но не и с храната,защото }:->отидете на СПА.искам да ви кажа ,че после ще се чуствате вълшебно,особедно след масажа!!!


* 56994015[1] (500 x 106).jpg (8.49 KB, 500x106 - видяно 1009 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 16, 2008, 11:01:40 »

моят ден преди сватбата беше следният: сутринта трябваше да си измия косата, имах малко време и пих кафенце и си направи списък останалите задачки, имахме уговорка с украсата в ресторанта, азбрахме се и оттам имах час при козметичката, после при маникюристката ( за мен това си един вид релакс маникюр+педикюр) , свърших малко задачки и при мама и тати !!!! smile

винаги излиза нещо в последния момент
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 16, 2008, 11:18:27 »

И моят ден преди сватбата премина главно с последни подготовки, но разбира се милото беше поел задачите, а аз бях на фризьор, боядисваха ме, маникюр.... И аз си бях вкъщи при нашите,  украсявахме с балони, шетахме, а той постоянно ми званеше да ме пита за всичко  laugh Като се сетя какво напрежение се носеше  smile но като че ли ми се иска пак да го изпитам!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 16, 2008, 12:39:56 »

аз нямах време за почивка  :girl_impossible:деня преди сватбата обикаляхме с милото да си купуваме куфари както и нещо с което д аги напълним аз по моите магазини той по неговите и накрая се срещнахме насредата защото аз вече не можех да нося  blushпосле се прибрахме и се започна едно опаковане майак му щъкаше около нас с думите "това д ави изгладя онова да изгладя!"накрая като ми беше готов куфара идеално подреден както аз обичам тя го обърна и всичките ми прилежно сгънати дрешки се разпиляха по земята  :angry:побеснях и я изгоних казах има че и без това сме изнервени да си вървят да се приготвят за утрешния ден!!после към 4 часа започнах да обикалям кварталите за да си намеря самолн където правят ноктопластика !е какъв кошмар изживях направо не ми се говори или нямаше маникюристки или не се занимаваха с ниоктопластика и карая напълно отчаяна тръгнах да с еприбирам и се сетих за един салон който мой познат ми беше казал и страх не срам зе запътих и оо оказа се че до бего има още един и бам вътре е нещата се наредиха а и салона беше на 100 метра от блока ми!прибрах се към 7и половина мама беше луднала вече милото и кума бяха донесли бутониерите влюбих се в тях!! *YAHOO*и така после стоях на компютъра до сред нощите лекувах се че бях болна и спах около 6 часа даже по малко!!ехее искам пак да се върне този ден
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 16, 2008, 23:00:19 »

За мен това май беше най-ужасния ден  sad..........Не си спомням колко рано станахме, но си легнахме след 02.00. Целия ден нямахме и минутка спокойствие, даже не ни остана време да хапнем.
Към 01.00 часа мъжа ми почна да мие пода в кухнята и изкоментира, че може би трябвало по това време да е на ергенско парти smile....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 16, 2008, 23:14:54 »

аз ходих на маникюр,да ми мият косата,мотахме се по магазините с кръстницата,пихме кафе с мъжете,после ходихме до цветарката,занесохме цветята в ресторанта и като се прибрах вкъщи ме чакаха моите колеги там,стана страхотна лудница вкъщи,украсявахме малко стълбището,редихме мезета и хапки,вечеряхме ,всички си легнаха(преди това имаше километри опашка и  пред двете бани) funnytooth аз си лакирвах ноктите на краката,гладихме с мама роклята и в 2 си легнах shok
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines