Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Денят,преди сватбата...  (Прочетена 74279 пъти)
 
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« -: януари 12, 2008, 19:14:14 »

Ако наближава последният ви ден на неомъжена жена,споделете как бихте го прекарали?Имате план-да ходите на масаж,да организирате последните детайли около сватбата,как смятате да разпуснете? Makeup MANICURE
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 12, 2008, 19:27:11 »

 tease tease tease tease Егати и готината тема, браво момиче.Ама кви масажи, кви 5 лева, кво ти стана. Последният ден преди моята сватба ако не се лъжа носихме в ресторанта разпределението на местата, алкохола и всичките други неща които бяхме купили. После посрещахме едни приятели от други градове които идваха и вечерта ходихме с тях на кръчма. Аз се бях наточила и за бар, но ме отрязоха най-брутално че не бил момента сега точно да избухвам, ха ха ха  yahoo yahoo yahoo
Прибрахме се към 12.30ч вечерта и аз взех да си епилирам краката ако не ме лъже паметта, и така.После цигарка на тераста и уж легнахме с Петър да спим, ама като взехме да си говорим глупости и то стана сума ти часа докато заспим.
Мдаааааа, това беше последния ден преди сватбата, готин като предишния и като следващия и изобщо ден като ден с неговите си ангажименти.  blum blum blum
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 12, 2008, 19:40:57 »

ina_lemon, ти направо ме разби!!! star А аз си мислех,че ще остане малко време за глезотийки покрай цялото това напрежение!!!Явно съм се заблудила!Аз ще изглеждам като зомби на сватбата,ако не си почина поне малко!!! badgirl
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 12, 2008, 19:51:22 »

Абе не е проблем, час-два винаги могат да се скатаят за един масаж, ама кво толкова ти е нужен пък не мога да разбера.С него или без като те подхване адреналина на сватбата и всичко започва да се случва едно след друго и партито започне , ни умора усещаш ни слабост ни нищо.Яко танци манци и тва е положението.Сватба е все пак, нали така. tease tease tease
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 12, 2008, 21:13:22 »

Аз се съмнявам да остане време за почивка. Ние сме с изнесен ритуал и трябва да отидем до ритуалната зала да се подпишем преди денят на тръжесвтото. Избрахме точно предишният ден, така че в 10 сутринта сме там. Не съм напреднала с организацията, но мисля същият ден да отида на маникюр, за да не си натоварвам денят на сватбата. Кой знае колко неща ще са останали още за правене.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 12, 2008, 22:49:57 »

Аз си мисля че с добра организация може да остане малко време за релакс в деня преди сватбата, но пък както е известно по закона на Мърфи винаги всичко се обърква в "най-подходящия" момент така че както дойде. Ако остане време за почивка добре, ако не ще си почиваме след сватбата  tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 12, 2008, 23:31:05 »

Ние уж изчислявахме времето, рисковете, подсигурявахме се нещо да не се обърка и пак в деня преди сватбата се наложи да тичаме наляво-надясно да доуточняваме, уговаряме и оправяме разни неща по организацията. да не говорим, че съвсем бях забравила за последния детайл от тейбъл картичките едни панделки, които лепихме до 2 часа през нощта с душито. Така че момичета много е хубаво да си планирате един ден на релакс и почивка, но винаги си оставете едно наум, че може и да се наложи да се ангажирате с последни довършителни задачи ако нещо се обърка или е било забравено. Дано не ви се случва, но е хубаво да бъдете психически подготвени и да не оставите непредвиденото тичане в последния момент да ви развали настроението и да ви изнерви, както се случи при мен. Успех!  good
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 13, 2008, 16:03:51 »

 Ами аз всъщност на няколко места прочетох съпка по стъпка какво да се прави и ето какво намерих на повечето места:
1 ден преди сватбата:

Направете си маникюр и педикюр
Оставете се в ръцете на масажист. Насладете се на удоволствието от релаксацията...
Не ходете на козметик!
Легнете си рано

Та затова реших да видя колко общо има с действителността!!! blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 13, 2008, 21:01:35 »

magica и аз ги чета тези неща, че ще има време за почивка и моткане, обаче от опит знам че винаги изкача нещо в последния момент, което сме забравили или нещо се обърква. За това не вярвам да остане време за каквото и да е, но ако остане все пак е добре дошла малка почивчица и глезотийки преди големия ден smile
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 16, 2008, 00:07:48 »

мили,сладки булки...преди големия ден си почивайте и се глезете,но не и с храната,защото }:->отидете на СПА.искам да ви кажа ,че после ще се чуствате вълшебно,особедно след масажа!!!


* 56994015[1] (500 x 106).jpg (8.49 KB, 500x106 - видяно 1020 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 16, 2008, 11:01:40 »

моят ден преди сватбата беше следният: сутринта трябваше да си измия косата, имах малко време и пих кафенце и си направи списък останалите задачки, имахме уговорка с украсата в ресторанта, азбрахме се и оттам имах час при козметичката, после при маникюристката ( за мен това си един вид релакс маникюр+педикюр) , свърших малко задачки и при мама и тати !!!! smile

винаги излиза нещо в последния момент
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 16, 2008, 11:18:27 »

И моят ден преди сватбата премина главно с последни подготовки, но разбира се милото беше поел задачите, а аз бях на фризьор, боядисваха ме, маникюр.... И аз си бях вкъщи при нашите,  украсявахме с балони, шетахме, а той постоянно ми званеше да ме пита за всичко  laugh Като се сетя какво напрежение се носеше  smile но като че ли ми се иска пак да го изпитам!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 16, 2008, 12:39:56 »

аз нямах време за почивка  :girl_impossible:деня преди сватбата обикаляхме с милото да си купуваме куфари както и нещо с което д аги напълним аз по моите магазини той по неговите и накрая се срещнахме насредата защото аз вече не можех да нося  blushпосле се прибрахме и се започна едно опаковане майак му щъкаше около нас с думите "това д ави изгладя онова да изгладя!"накрая като ми беше готов куфара идеално подреден както аз обичам тя го обърна и всичките ми прилежно сгънати дрешки се разпиляха по земята  :angry:побеснях и я изгоних казах има че и без това сме изнервени да си вървят да се приготвят за утрешния ден!!после към 4 часа започнах да обикалям кварталите за да си намеря самолн където правят ноктопластика !е какъв кошмар изживях направо не ми се говори или нямаше маникюристки или не се занимаваха с ниоктопластика и карая напълно отчаяна тръгнах да с еприбирам и се сетих за един салон който мой познат ми беше казал и страх не срам зе запътих и оо оказа се че до бего има още един и бам вътре е нещата се наредиха а и салона беше на 100 метра от блока ми!прибрах се към 7и половина мама беше луднала вече милото и кума бяха донесли бутониерите влюбих се в тях!! *YAHOO*и така после стоях на компютъра до сред нощите лекувах се че бях болна и спах около 6 часа даже по малко!!ехее искам пак да се върне този ден
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 16, 2008, 23:00:19 »

За мен това май беше най-ужасния ден  sad..........Не си спомням колко рано станахме, но си легнахме след 02.00. Целия ден нямахме и минутка спокойствие, даже не ни остана време да хапнем.
Към 01.00 часа мъжа ми почна да мие пода в кухнята и изкоментира, че може би трябвало по това време да е на ергенско парти smile....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 16, 2008, 23:14:54 »

аз ходих на маникюр,да ми мият косата,мотахме се по магазините с кръстницата,пихме кафе с мъжете,после ходихме до цветарката,занесохме цветята в ресторанта и като се прибрах вкъщи ме чакаха моите колеги там,стана страхотна лудница вкъщи,украсявахме малко стълбището,редихме мезета и хапки,вечеряхме ,всички си легнаха(преди това имаше километри опашка и  пред двете бани) funnytooth аз си лакирвах ноктите на краката,гладихме с мама роклята и в 2 си легнах shok
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: януари 17, 2008, 04:14:18 »

Моят ден преди сватбата беше абсолютна лудница, но завърши приятно.
Сутринта станах рано (а аз съм поспалана) и след бързо душче отидох на маникюр, педикюр и масажче. След това отидох да взема мама от хотела и отидохме в дома на свекърите, за да направим обредния хляб за следващия ден. После отидохме до ресторанта, за да занесем някои от украсите. Мои приятелки и приятелки на свекървата започнаха с някои от украсите, докато аз се върнах обратно в хотела, за да се приготвя за репетицията. Шаферките ми пристигнаха в това време и докато се облечем и нагримираме за репетицията, окъсняхме здраво (всички в църквата се шегуваха, че булката е избягала, защото аз си бях изключила телефона и не отговарях на обаждания). След репетицията, всички се запътихме към вечерята за шаферите ни и семействата на младоженците. Прибрахме се към 10-11 вечерта в хотела, защото със съпруга ми трябваше най-накрая да уточним някои последни песни за тържеството. Докато сме си говорили, аз съм заспала, моят съпруг довършил сам списъка с песните, целунал ме и се върнал в къщата на родителите си, където прекара нощта преди сватбата. Sleep
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #16 -: януари 18, 2008, 10:51:34 »

За деня преди сватбата си спомням само,че го прекарах половината с кумата в един салон за красота.Гледахме през прозорците как вали като из ведро и се молихме да спре на следващият ден.За радост в деня на сватбата не валя.Вечерта си легнахме рано с мъжо и на следващия ден всеки си отиде в къщата на родителите.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #17 -: януари 23, 2008, 15:46:22 »

Здравейте! Аз предполагам също, че няма да имам много време за глезотиики...Не съм от града, където ще е сватбата, така че няма да се занимавам с това, но пък в нас ще има роднини, гости, кумата:) Надявам се да имам време за педикюр, маникюр. Ще се забавлявам с роднините, ще си легнем след вечеря и ще си говорим с кумата:)
Активен
mi64o
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 12, 2008, 11:38:59 »

здравейте до нашата сватба  остават около 10 дена,но за последния съм решила да отидем с мама и кака на маникюр педикюр с една дума да се поглезем по женски
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 13, 2008, 18:48:22 »

Ами то последния ден е утре....Ще отида да ми сложат мигли, после съм на козметик и след това деня ще го прекарам с любимия и най-вероятно ще се видим с баща ми, за да доуточним последните подробности. Вечерта съм на маникюр и после ще спя в кумата, но....се съмнявам дали ще спим изобщо.... girl_impossible
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 24, 2008, 15:21:18 »

Ох моят последен ден като неомъжена сравнение с деня на сватбата си беше горе - долу " нормална лудница " . Беше студен петък , а аз още не си бях взела роклята от магазина ( незнам как така се получи , че имаше корекции върху нея до последния момент  girl_impossible ) , украсата за колата и сватбения букет , а освен всичко бях и на работа до късния следобяд . И така тичах като луда , а и в последния момент имаше гости , които заявиха , че няма да присъстват и трябваше да ходя отново до хотела , да размествам места и т.н. Абе при мен всичко е на първа , но пък слава богу всичко завърши с happy end  danceg
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 27, 2008, 06:58:22 »

а какво мислите за моминско парти вечерта преди сватбата?  blush
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 27, 2008, 11:44:00 »

а какво мислите за моминско парти вечерта преди сватбата?  blush

Мисля, че ще ти дойде доста нагорно такова преживяване в деня преди сватбата. Въобще няма да може да се наспиш и да си починеш ако е вечерно парти и рискуваш в деня на сватбата да се събудиш подпухнала, с торбички под очите и ненаспана. Аз лично не бих рискувала ако съм на твое място и бих ти препоръчала да го организираш за някой друг ден, а в деня преди сватбата да се опиташ да релаксираш.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 27, 2008, 18:55:54 »

 good  споделям мнението ти, така и ще направя. възникна малък спор в обркъжението ми, заради желаещи да ми спретнат парти точно преди сватбата. извинявам се за  Offtopic
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #24 -: март 27, 2008, 19:00:29 »

Незнам какво ще правя в деня преди сватбата, но сигурно няма да релаксирам. Мисля си ,че ще връзвам панделки на бутилките pardon
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 27, 2008, 19:17:14 »

zvezdiche, моята сватба е в неделя и моминското парти ще е в петък, за да може да реанимирам в деня преди сватбата.  Coffe MANICURE Sleep pill
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 30, 2008, 15:18:24 »

 Звезде, уверявам те, че партито, което ще спретне кумата ти, ще е много приятно, релаксиращо и успокояващо. Моето беше точно вечерта преди сватбата - пихме мохито, танцувахме, смяхме се и изобщо забравих за всякакви притеснения, а така се бях "панирала" няколко часа преди това, че ... diablo.
 Честно казано и аз бях против, но и казах, че щом от мен се иска само да отида, значи няма проблеми ...
 Другият ми вариант щеше да е цяла вречер да мрънкам и да се притеснявам, да не мога да заспя и на сутринта пак да се събудя като парцал, а се случи точно както исках  - поуморих се от танците, заспах като къпана и с едно такова приятно чувство, че най - близките ми хора ме обичат, сутринта станах и започнах подготовката и най - странното не се притеснявах за нищо!!!
 Според мен това парти спестява много нерви в най- безсмислено напрегнатата част от подготовката на сватбата (в крайна сметка вече нищо не можеш да промениш). То горе - долу и това му е целта.
 Все пак всичко си зависи от партито, разбира се!!! Моето беше много мило и красиво, и се чувствах много добре  blushyahoo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 30, 2008, 15:31:18 »

Звезде, уверявам те, че партито, което ще спретне кумата ти, ще е много приятно, релаксиращо и успокояващо. Моето беше точно вечерта преди сватбата - пихме мохито, танцувахме, смяхме се и изобщо забравих за всякакви притеснения, а така се бях "панирала" няколко часа преди това, че ... diablo.
 Честно казано и аз бях против, но и казах, че щом от мен се иска само да отида, значи няма проблеми ...
 Другият ми вариант щеше да е цяла вречер да мрънкам и да се притеснявам, да не мога да заспя и на сутринта пак да се събудя като парцал, а се случи точно както исках  - поуморих се от танците, заспах като къпана и с едно такова приятно чувство, че най - близките ми хора ме обичат, сутринта станах и започнах подготовката и най - странното не се притеснявах за нищо!!!
 Според мен това парти спестява много нерви в най- безсмислено напрегнатата част от подготовката на сватбата (в крайна сметка вече нищо не можеш да промениш). То горе - долу и това му е целта.
 Все пак всичко си зависи от партито, разбира се!!! Моето беше много мило и красиво, и се чувствах много добре  blushyahoo

 give_rose радвам се, че така прекрасно е минало при теб, и наистина си заслужава след цялата изморителна подготовка smile моето моминско парти ще е седмица по-рано, а вечерта преди сватбата ще съм при моите родители - и те ще имат нужда от това smile
« Последна редакция: март 30, 2008, 15:38:26 от zvezdiche » Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 06, 2008, 21:20:34 »

Здравейте,
така дългоочакваният "ден, преди сватбата" дойде... smile Задавах си често въпроса какво ли е усещането, какви мисли ще ме върхлетят? Е, сега знам. Спокойно ми е. Всичко като,че ли мина-цялата лудница с всички приготовления. Сега се чувствам като Пепеляшка, която утре е канена на бал, макар и за няколко часа...Но знам, че там ще бъда принцеса, всичко ще е приготвено специално за този ден, всички ще гледат в нас...Резултатът от всички тези месеци труд се надявам да бъде възнаграден. Честно казано в последните дни напрежението е толкова голямо, че се молех по-скоро да дойде тази вечер.Нямам никакви съмнения за каквото и да е и се навивам,че утре, на моя неповтрим и уникален ден, нищо няма да развали настроението ми и да заличи усмивката ми ... Сигурно за всяка от нас този ден ще мине различно..но сега си мисля,че по-важен е утрешния ден smile
Активен
djd_vn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #29 -: юни 09, 2008, 13:34:36 »

Здравейте. При нас 5-6 дена преди сватбата все ще има какво да се прави, дори и да е за 3-4 часа на ден пак си е свъразно с обикаляне и умора. Ще се занимаваме с доплащане на ритуала, вземане на роклята под наем и останалите булчински неща (защото ги нямаше в наличност и се поръчваха), уточняване на някои подробности за ресторанта, посрещане и хранене на гостите които не са от Варна (половината - това 2 дена преди сватбата, защото искали на море) и съответно готвене за тях.
Мисля, че това ще е в общи линии, но смятам и да излизам на моминско парти няколко вечери преди сватбата ако ми остане свободна вечер изобщо. Последния ден сигурно ще подготвям храна за плажуващите и ще си правя маникюра вкъщи. С две думи при нас е доста натоварена програма, която започва другия понеделник smile
« Последна редакция: юни 09, 2008, 13:38:11 от djd_vn » Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #30 -: декември 05, 2008, 01:20:26 »

ами цял ден се мотахме.защото до последно ми шиеха едно палтенце а имаше някакъв проблем с него.Та се наложи да ходим до шивачките  цели 3 пъти и накрая уж всеки се прибра у тях-странно казано.защото той беше в неговите родители.а аз в общия ни дом сега понеже родителите ми дойдоха от морето и избрахме да ме взимат от тук.Как иначе...и накрая дойде нещо да вземе от нас и майка ми го покани да вечеря с нас и той остана danceg
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 05, 2008, 18:57:19 »

много интересна тема има какво да кажа
деня преди сватбата бях доста болна / температура, хрема обе грозна картинка / sik
но има и още душето също беше така той по малко, но все пак болен:sik:
направо си мислех ме каква сватба ще караме, но направо чудо на другия ден като чисто нови yahoo yahoo yahoo
 heart heart heart
Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
 Party time Party time Party time
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 10, 2009, 12:46:43 »

Цял ден си почивах- ходих на козметик, ходих до кумувете да да им занеса някакви неща за сватбата, стоях малко при младоженеца. Вечерта посрещнах най- добрата си приятелка, побъбрихме си малко, прибрах се вкъщи и се наспах добре :danceg:Така мина моят предсватбен ден!Като цяло нямах чувството,че утре ще се женя.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 29, 2010, 00:22:14 »

Аз бях на работа. После отидох на фризьор, минахме да вземем роклята от шивачката и толкова ме мързеше, че си легнах и оставих всичко недовършено за сутринта. pardon
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 02, 2010, 18:53:52 »

Деня преди сватбата ни беше изпълнен с мнооого задачки ........
Среща с управителя на ресторанта ,уточняване на масите ,носене на алкохол -по обяд  козметик и среща със свекървата и към 6 разделяне с младоженеца за вечерта .
Късния следобет продължи с мама и спосещение при баба и пазаруване  някъде към 9 май се прибрахме  smile
В младоженеца имаше купон  smile а ние с мама подготвихме някой неща за сутринта  ,разговор с кумовете и по леглата smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 03, 2010, 11:28:24 »

Денят преди сватбата... помня ли вече  blum Лудница някаква smile
Наспах се доколкото можах, после чистих за последно къщата и щом приключих, хукнах на маникюр и педикюр. Щом се прибрах, с милото изфучахме с 200 към неговите родители - трябваше да лепим етикети на бутилките със сватбената ракия. От там - на бегом в ресторанта, да платим кувертите и да занесем всички неща, които бяхме купили предишния ден - безалкохолни, ракия, мезета, тейбълкарти и менюта, подаръчетата за гости ... Беше вече станало 7 часа, родителите ни чакаха след половин час за вечеря с двете семейства, когато се оказа, че не сме се разбрали с ресторанта и питките и шампанското всъщност не са от тях  shok Хукнахме като побеснели хуни да търсим къде можем да поръчаме 2 сватбени погачи за следващата сутрин. И между другото се сетих, че в цялата дандания съм забравила за цветята, които ще ми трябват за косата и за кошничката на малката шаферка, та и цветя ходихме да купуваме. Финиширахме малко след 8 в ресторанта, където близките вече ни чакаха. Хапнахме, пийнахме, започнахме да осъзнаваме какво предстои  blum Към 11 си тръгнахме и минахме през първия работещ магазин (оказа се Фантастико) за бутилка шампанско и бонбони за църквата (поредното забравено нещо  Wink). Завърших вечерта, украсявайки бутилката шампанско. 
По-странното е, че в цялата тая дандания настроението ми беше супер приповдигнато, с мъжа ми току се споглеждахме, хилехме се и си повтаряхме "Мило, утре се женим", сякаш като го повтаряме, щяхме по-лесно да повярваме, че това наистина се случва  good.
Хубав ден беше, макар и доста напрегнат  Bravo
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 29, 2012, 12:52:23 »

А, деня преди сватбата вие какво правите?

При нас родителите ще дадат вечеря или обяд още не е уточнено в тесен кръг- само за двете семейства със семействата на братята и сестрите, кумовете и шаферите.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 29, 2012, 13:04:24 »

Още нямам определен план, но най вероятно ще трябва да се свършат много неща-ходене до ресторанта, маникюр иииии още друга разни такива дреболийки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 29, 2012, 16:33:01 »

аз така като ви чета тук, булките с преминала сватба, си мисля че няма да оставя почти нищо за правене в деня преди сватбата. ще ида с брат ми да вземем напитките и тейбъл картичките и да ги оставим в ресторанта .букетът ми е от лавандула, значи тя държи и може да го направя 2 дни преди сватбата даже.
маникюрът също ще гледам да е 2 дни преди събитието. MANICURE
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 29, 2012, 19:40:14 »

И аз за деня предисватбата не планирам нищо организационно. Надявам се да съм свършила тези задачи. Бих искала да се наспя хубаво, да отида на масаж, да си почивам като цяло, може да се видя с няколко приятелки и да прекараме вечерта по женски, че иначе сама ще умра от скука и притеснения...Поне така си го представям сега де.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 01, 2012, 14:10:17 »

Момичета, аз ви съветвам за маникюра специално да си го направите деня преди сватбата (освен ако не е шилак или гелиш), защото ако си го направите 2 дни по-рано рискувате да го развалите до сватбения ден. А иначе в последния ви ден като госпожици и аз ви предлагам да се отдадете на релакс (до колкото е възможно) и да сведете задачките за деня до минимум. Спомням си моя ден преди сватбата - бях съвсем сама вкъщи!!!  sarcastic В смисъл до ранния следобед си свършихме задачките и после мъжа ми ходи да посреща едни приятели, които щяха да спят у майка му и то после така стана, че нямаше смисъл да идва за 1 час и после пак там да се връща. Та аз уж щях да релаксирам ОБАЧЕ! то просто главата ми щеше да експлоадира от мислене кое как ще стане, всичко взели ли сме, какво остава да се прави ....  girl_impossible  star focus И накрая взех да чистя и подреждам само и само да се намирам на работа  funnytooth Е, отворих си работа - развалих си маникюра и се наложи да си го дооформям сама  MANICURE
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #41 -: март 08, 2012, 17:03:59 »

Хм, само аз ли планирам да съм на работа в деня преди сватбата lol
Евентуално ще си тръгна по-рано и ще мина през маникюр, ще си взема багажа от едното вкъщи и ще го занеса в другото (при нашите) заедно с кучето и ще си легна рано...

По традиция в деня преди сватбата не бива да се виждаме с младоженеца- вие не го ли знаете така? Ние мислим да си спим той при майка си и аз при нашите, както преди да се съберем...така ще сме си липсвали и като се видим, радостта ще е още по-голяма...а и ще спазим традицията Wink

Надявам се да не се наложи обикаляне някъде в последния момент...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #42 -: март 14, 2012, 13:21:13 »

Хм..най вероятно ще си направя маникюр и педикюр. Предполагам, че ще има довършителни неща. Но се надявам да не се натоварвам мн мн, пък да видим... good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 14, 2012, 17:00:01 »

И аз планирам релакс. Маникюрът ще си го правя аз, така че сигурно ще бъде тогава. Ама друго не знам - един масаж и вечерта питие с приятелка...
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #44 -: юни 04, 2013, 22:24:07 »

Като ви чета, оставам с впечатление, че ще трябва отрано да предупредя родителските тела и кумовете да не си правят планове за този ден, които включват мен... Че само някое засядане край маса ще ми е кусурът:) Ще гледам да се покрия някъде сигурно.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 17, 2013, 16:21:15 »

Мисля си, че все ще ми намери някой спешна работа, но моя план е да отида да си купя цветята за букета и да си го направя заедно с бутониерите, да се радвам на роклята и аксесоарите, да се чувствам притеснено и да не спя цяла нощ  smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 18, 2013, 21:32:22 »

Еличка... това притеснението и с това да не спиш цяла нощ.... вижда ми се кошмарно. Силно се надявам последния ми ден , да дойде някой, да ме одари с една лопата lol и да спинкам цяла нощ като бебе, защото иначе ще има едно въртене, едни кошмари ... и едни подути очи с торбички под тях на следвария ден  tease
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 19, 2013, 16:29:36 »

даа и аз така предвиждам че ще стане, аз от сега сънувам кошмари и се въртя постоянно smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 19, 2013, 20:57:42 »

даа и аз така предвиждам че ще стане, аз от сега сънувам кошмари и се въртя постоянно smile
оооооооооооо ако знаеш как ме успокои с тези думи, мислих че само аз съм лудата тук  tease crazy
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 20, 2013, 05:04:28 »

Не се притеснявай, аз започнах да си хапвам валидол за закуска и вечеря....
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 21, 2013, 08:33:20 »

Аз не си вземам още, но си го изкарвам на милото и той на мен... Оффф голямо напрежение е тази подготовка...
Пожелавам и на двете ни, просто денят преди сватбата, да протече спокойно, без напрежение, ядове и т.н. А вечерта... един сладък спокоен сън  tease
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 22, 2013, 16:07:19 »

good  споделям мнението ти, така и ще направя. възникна малък спор в обркъжението ми, заради желаещи да ми спретнат парти точно преди сватбата. извинявам се за  Offtopic

И моите приятелки така искаха, даже искаха да ми спретнат няколко дни маратон, но аз ги помолих да е поне седмица преди сватбата.
Те са много романтични и искаха да пътуваме някъде и да ме закарат направо в деня на сватбата, но аз няма да мога да се отпусна напълно така.
Активен
wenzdy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #52 -: октомври 08, 2014, 17:56:21 »

Тъй като подписването ни беше на 6-ти... А на следващия ден беше самото джумбаре blum
та... на 6-ти ходихме до ресторанта след подписването, да закараме алкохола и подаръчетата, които бяха сладки smile И оствен това мих чинии преди да отида на маникюр с приятелка!  crazy lol

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1391474_313436245507762_6252032551670450561_n.jpg?oh=8c6dba4f5abafaba4b86c8e125c5bafc&oe=54BDA5CA lol lol

Но вечерта аз спах при родителите си... такава традиция спазваме в нашето семейство.. А мъжът ми спинка вкъщи, а неговите родители бяха отседнали при нас и реално той си беше с неговите родители и аз с моите smile Прекарах много приятна вечер с тях... поговорихме си за всякакви неща... разказваха ми за тяхната сватба и разни такива интересни историики за тях, които винаги съм слушала с много голям интерес като малко детенце - приказка smile След това си взех един душ с малко глезене с едни страхотни сапуни и душ гелове на моят любим магазин Lush. След това легнах да спинкам сладко сладко... На следващият ден до нашата първа среща в градината на ресторанта - не се бяхме нито чували, нито виждали smile Бяха едни 2 приказни дни за нас.. heart twohearts
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #53 -: октомври 20, 2017, 14:43:03 »

Тъй като обсъждаме с приятеля ми сватба в чужбина, планирам да го прекарам в разходки с него и всякакви неща, които обичаме да правим - за последно, като неженени  blum
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines