Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:17:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ''Момичета Мартин го направи!!!''  (Прочетена 16341 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« -: октомври 29, 2006, 18:42:31 »

Сещате ли се за следната рекламата:''...момичета Мартин го направи!!! Еха,и аз искам един такъв Мартин!...'' Иска те ли и вие един такъв Мартин у вас? Или вашата половинка е като ''Мартин''.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 29, 2006, 18:45:28 »

честно да си кажа,не че си е моят pardon,но се справя доста добре с къщната работа и ми помага много.  CurtseyWink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 30, 2006, 09:48:14 »

Моята половинка е МНОООГоооо повече от онзи "Мартин"!!!!!!!!!! hiphip LOVING Wink
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #3 -: октомври 30, 2006, 09:53:27 »

и моят също -помага ми във всичкооооооо и много си го  kiss heart kiss и уважавам good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 30, 2006, 20:34:55 »

Моят любим също е страхотен.Даже в момента ми прави сандвич! hiphip
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2006, 21:59:49 »

  stop  А  момичета а мислите ли че ще останат такива завинаги?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 31, 2006, 10:05:28 »

  stop  А  момичета а мислите ли че ще останат такива завинаги?

Много се надявам...  LOVING
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 31, 2006, 14:31:37 »

Моята мама казва, че това дали мъжът ще помага винаги или ще стане търтейче  secret зависи само и единствено от жената. Ако сама си го възпиташ да ти помага и не отпускаш края  pleasantry да мързелува, докато чистиш, винаги ще е така  good ОБАЧЕ ако свикне да не прави много вкъщи, после няма начин да започне пак да помага в домакинството... след като е видял, че и сама се оправяш, да не е луд  crazy  Blush
А освен това не съм съгласна и двамата да работим по 8 часа всеки ден и след това само аз да се грижа за вечерята или прането  stop
Аз съм от щастливките, чиито половинки помагат вкъщи  girl_in_love , а и мисля, че вече почти няма мъже, които да не го правят...  Coffe
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 31, 2006, 14:53:53 »

Както ги научите  secret  и най-важното винаги ги подкрепяйте, за това което са направили - едно браво! ще свърши работата. Остава да ги научите и те да ви казват: Олелеле, колко работа си свършила, браво..  kiss2
и всичко ще бъде наред  любов заедно
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: октомври 31, 2006, 14:56:32 »

Да бе, ще ги учим...??? Ами ако нашата свекърва, т.е. майка му вече го е научила?

Моя освен компютъра вкъщи друго незнае. Отвреме-навреме, когато изрично го викна сервира и отсервира с мен масата... Иначе инициатива само, когато "умирам" от поредния грип... diablo stop Yes shok
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #10 -: октомври 31, 2006, 18:52:10 »

Да бе, ще ги учим...??? Ами ако нашата свекърва, т.е. майка му вече го е научила?

Моя освен компютъра вкъщи друго незнае. Отвреме-навреме, когато изрично го викна сервира и отсервира с мен масата... Иначе инициатива само, когато "умирам" от поредния грип... diablo stop Yes shok
Браво, Шейла! Поздравявам те за откровението! Аз силно се съмнявам, че всички мъжлета са такива каквито ги изкарват половинките им-никой да не се обижда! Аз пък в никакъв случай не искам Мартин!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 31, 2006, 20:36:58 »

Аз съм съгласна с Ита.Точно така е както ги свикнеш.ако сега му казваш да не прави нищо и го поощряваш, не чакай след време като ти дотегне,някой да ти помогне.А и наистина не вярвам че има мъже които неискат да помогнат на половинката си,поне на този етап.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 01, 2006, 08:49:45 »

Аз съм съгласна с Ита.Точно така е както ги свикнеш.ако сега му казваш да не прави нищо и го поощряваш, не чакай след време като ти дотегне,някой да ти помогне.А и наистина не вярвам че има мъже които неискат да помогнат на половинката си,поне на този етап.

И аз съм съгласна! good
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #13 -: ноември 01, 2006, 09:00:34 »

Ааа, Ита е права, така е. Точно това имах предвид. Първо проблема започва, когато майка му разбира, а той вече е навършил 25 г. напр., че не пипа нищо. Защо? Защото мама е тичкала покрай него всичките тия години, както и след баща му, да му чисти обувките, да му сервира, при условие, че всички се хранят и е редно поне в сервирането да се взима масово участие..... и т.н. Според мен проблема е още там.

Гъррррррр! diablo hysteric

А ако някой иска да научи как донякъде успешно се превъзпитава мъж в домашна обстановка да заповяда. Ще му кажа безплатно с надеждата, че ще помогна!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 01, 2006, 15:52:24 »

Благодаря Шеила,много мило от твоя страна. give_rose За моя радост моето ''мъжленце'' са го научили да прави много неща,но... stop има друг проблем дали има желание той да помогне? в повечето случаии има,но....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 01, 2006, 16:08:30 »

А пък моя се е научил сам!!!! hiphip LOVING
Останал е да живее сам (майка му в чужбина) и се е научил чудесно да се оправя с всичко!!! И много ми помага!!! hiphip girl_in_love
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 01, 2006, 16:10:01 »

браво!!!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 01, 2006, 16:25:38 »

Хъм... nea
Мразя моментите, в които докато мия чинии, прахосмукачката "чака" в средата на хола и пералнята центрофугира, а има само 30 минути докато трябва да излезем заедно за среща, той ме поглежда с едни ококорени очи и задава въпроса "Аз, такова....дали има нещо с което да ти помогна, щото мисля да изиграя една FIFA докато тръгнем..."
...И как мислите, ако му кажа "Няма нужда, писе, сама ще се оправя..." дали ще ми помогне с нещо, дори и мама да го е научила на всичко както трябва?... Girl_sing
Трябва да има и такива моменти, все пак са си нашите мъже....  LOVING

P.S. То и аз мога сама да си сменя спуканата гума на колата... но дали се налага винаги?... pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 01, 2006, 16:29:39 »

"Аз, такова....дали има нещо с което да ти помогна, щото мисля да изиграя една FIFA докато..."
 pardon

Олелеееее, колко ми е познато това изречение!!! beating Само дето милото ми, казва, че така релаксирал?!  shok
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 01, 2006, 16:52:42 »

Е, то това е ясно  pleasantry
В една друга тема от този форум прочетох, че
Цитат
Има мъже, които обичат спорта повече от секса. Ако вашият е от тях, постарайте се да научите повече за футбола.
Bulechka_TS, добре дошла в клуба!  Blush danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 01, 2006, 17:03:48 »

Bulechka_TS, добре дошла в клуба!  Blush danceg

Ха-ха-ха-ха...  yahoo благодаря ти!!!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #21 -: ноември 02, 2006, 08:45:29 »

Хъм... nea
Мразя моментите, в които докато мия чинии, прахосмукачката "чака" в средата на хола и пералнята центрофугира, а има само 30 минути докато трябва да излезем заедно за среща, той ме поглежда с едни ококорени очи и задава въпроса "Аз, такова....дали има нещо с което да ти помогна, щото мисля да изиграя една FIFA докато тръгнем..."
...И как мислите, ако му кажа "Няма нужда, писе, сама ще се оправя..." дали ще ми помогне с нещо, дори и мама да го е научила на всичко както трябва?... Girl_sing
Трябва да има и такива моменти, все пак са си нашите мъже....  LOVING

P.S. То и аз мога сама да си сменя спуканата гума на колата... но дали се налага винаги?... pardon


Правилно! Моя дори е подписал забрана за влизане в кухнята.... със себе си, разбира се! И аз искам да ударя един Колин Макрии на компа, но познайте? Дори и да намеря време за това, компа вече е зает. Купих си лаптоп с надеждата да си е само мой.... Познайте! И лаптопа ми вече е окупиран! Бюрото му е малко, но това не пречи да се пльоснат там и двата компа. А аз с пръст в устата. А никой не ме пита аз работа нямам ли на него,бре? То вярно, че аз на колата само веднъж сменях гума, но защото бях сама, далече и т.н.

Мисля да взема мерки по въпроса... angry bomb boxing Skiing Една паролка на лаптопа и вирусче на неговия... Blush beating Blush Blush

Значи, или ще са фенове на футбола, ако ги мързи да тичкат ще друскат игрички пред компа, през другото време ще дават Джеймс Бонд по ТВ-то! Тая техника нещо почвам да я намразвам crazy tease yahoo Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 02, 2006, 11:28:48 »

Значи аз съм намерила съкровище така ли да разбирам? *YAHOO*Дано да е така по-дълго тогава.Не че ние си нямаме игрички на компа,но човека си ги играе докато ме няма или ако съм си заета с нещо си мое!Не мога да го науча да глади обаче.Горкия от като се познаваме се запозна и ютията! pleasantry
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #23 -: ноември 02, 2006, 12:21:31 »

 danceg lol Горката ютия blum girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 02, 2006, 12:26:29 »

Аааа, моичкият се познаваше много добре с ютията, но откакто сме заедно се позабравиха нещо! pleasantry Blush yahoo hysteric
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 02, 2006, 12:30:10 »

danceg lol Горката ютия blum girl_wink
не се харесаха и двамата нещо  girl_wink
Сега се учим къде се слагат дрехите за пране.Разбира се аз съм им определила място-кош,но той нещо трудно го намира!Сигурно е мнооого мъничък! girl_impossible
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 26, 2008, 22:15:49 »

Ами, аз съм си го намерила Мартин и в прекия и преносния смисъл... twohearts
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 26, 2008, 22:34:09 »

Сещате ли се за следната рекламата:''...момичета Мартин го направи!!! Еха,и аз искам един такъв Мартин!...'' Иска те ли и вие един такъв Мартин у вас? Или вашата половинка е като ''Мартин''.

ами аз днес и с теди това си говорех,че моят живее сам в Студ.град и си оправя леглото,чисти ,минава с парцал поне по 2 пъти,абе мъж мечта-да ама като сме заедно трябва няколко пъти да повторя нещо и тогава ще оправи,но пак не мога напълно да се оплача,защото и ми помага особено като вижда ,че ми трябва помощ,но и любимата му реплика е 'аз жена имам ли' blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #28 -: февруари 28, 2008, 15:40:37 »

"Аз, такова....дали има нещо с което да ти помогна, щото мисля да изиграя една FIFA докато..."
 pardon

Леле майко,това изречение като го чуя,ако щете ми вярвайте,но съм готова за сериен убиец и познайте с кого ми идва да започна  beating beating beating Да ми изиграел моля ти се 1 фифа,а работата си стои и само мене чака.Колко пъти съм бесняла на тая тема,не мога да ги изброя....Или другия коронен номер-оправяме се за излизане,а той вместо да се облича ми вика "Айде ти се оправяй,че докато се гимираш (тук прави отегчена муцка),а аз през това време ще изиграя 1 мач".Първо,оправям се за излизане точно с 5мин повече от него и второ заради тоя 1 мач винаги закъсняваме  diablo diablo

Иначе помага,не е като да върша аз всичко,но много се дразня,че вечно трябва да го ръчкам аз,а няма сам да се сети да свърши нещо  girl_impossible
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 28, 2008, 15:51:09 »

Момичета чета какво сте писали за половинките си и искам гордо да заявя че моето мило с радост ми помага в чистенето даже заедно мием прозорците blushне искам да се хваля но е самата истина :girl_wink:даже вчера знаете ли какво ми каза"Мило трябва тия дни да вземем да измием прозорците,че виж какви са станали на петна" и аз  Oh my ... Oh my ... ама разбира се че ще ги измием yahoo е аз мисля че си имам един истински Мартин blum за което много се кефя Yes Yes
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #30 -: февруари 29, 2008, 13:15:48 »

даже вчера знаете ли какво ми каза"Мило трябва тия дни да вземем да измием прозорците,че виж какви са станали на петна"

 Bravo на твоето момче,това е супер сам да се сеща!!!Милото също много ми помага,ама аз трябва да ходя като квачка и да нареждам "Ей това е за миене,ей това трябва да изчистим...".Чак понякога се чудя кога точно ще му кипне и ми каже "Абе я стига си командорила"  ROFL ROFL ROFL
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 29, 2008, 13:40:19 »

А моят "Мартин" откак съм малко бременна - мие чиниите почти винаги, банята и кухнята чисти той,  blum аз станах голям мързел - само готвя!!!!!!!!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 19, 2008, 15:01:55 »

А моят "Мартин" откак съм малко бременна - мие чиниите почти винаги, банята и кухнята чисти той,  blum аз станах голям мързел - само готвя!!!!!!!!!!
И при мен е същото положението!  blush Повечето неща той ги прави, за да не се натоварвам аз, чак ми става гузно понякога като се заоплаквам, че трябва да готвя pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #33 -: април 19, 2008, 15:18:28 »

Ох, че хубава темааа  Bravo Съгласна съм, че мъжете са такива, каквито майките са ги научили да бъдат. Ако мама постоянно е тичала след тях и не е изисквала от сина си да помага, не можем да очакваме, че ще се променят с магическа пръчица. Моето съкровище много ми помага, всичко може сам да прави, само дето понякога се налага да го подсещам дискретно  Girl_hide Докато е живеел сам, всичко сам си е правил, сега като че се поотпусна, понеже знае, че аз съм там  girl_wink А вашите мъже готвят ли ви? smile Моето е голям готвач, покрай него май започнах да наддавам в килограмите  girl_impossible Забелязала съм и друго, когато съм ядосана (особено на него), веднага започва да мие чинии, минава с прахосмукачката, подрежда разпилените вестници и списания, бърше праха ... и после ми дава отчет какво е направил (умилостивяване?)  pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 20, 2008, 12:19:37 »

Сега се сещам,че моето мило откакто и аз съм бременна,ми носи даже легена с изпраните дрехи до телта,не ми дава да вдигам тежко, yahoo колко ми е сладък само girl_in_love вечер като ходим на работа ми носи и раницата и т.н.,жалко  sad че ще бъде така само докато родя blum
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 21, 2008, 08:34:18 »

Моя пък бейби, трябва да му кажа за да направи нещо, иначе седи си на плейстейшънчето и на компютъра и не можеш да го поместиш и като сенда да мрънкам, почва голям мъж да го играе, че той изкарвал пари и по цял ден е на работа, а аз понеже съм си вкъщи и смао по фризиори и козметици ходя какво лошо имало аз да изчистя или еди какво ци да направя, лелееееееее Oh my ... като викна..., да гледате как скача и мие и чисти, даже вече само като си отворя устата да викна скача Cow-boy RUN
Но освен,ч е е като си го науча, малко ми е трудничко, щото мама го е гледала като бебе до 25 години, всичко му е на тепсия, мама меси, тати носи и точно в неговия случай и да не е луд сам да тругне да се прави на работен вкучщи, винаги е пас, ама като скръцна, да гледате как реди моялната и извежда кучето, миличкия, много се старае, а така го мързииии.... banana ROFL
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 25, 2008, 21:36:56 »

аз преди съм се 'оплака' от моя "Мартин",обаче той милият освен,че много ми угажда,за да няма после beating днес даже вместо мен отиде да ми вземе изследванията и после да ги покаже на лекаря<женски лекар> blush ,че нямаше как да ида blush
« Последна редакция: април 25, 2008, 21:38:40 от наденцето™ » Активен
yoanka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #37 -: август 26, 2008, 15:41:45 »

Момичета, като чета какво сте писали направо незнам дали да се  shok или да се yahoo , че моя мъж не е такъв  yahoo. Винаги почти всичко той прави (да мие чиниите почти винаги той, чисти и най-вече готви)!!! А аз съм в ролята на ваште мъже  Oh my ... да седя и да играя на компа  blum pleasantry Oh my ...
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines