Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:18:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ''Момичета Мартин го направи!!!''  (Прочетена 16359 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« -: октомври 29, 2006, 18:42:31 »

Сещате ли се за следната рекламата:''...момичета Мартин го направи!!! Еха,и аз искам един такъв Мартин!...'' Иска те ли и вие един такъв Мартин у вас? Или вашата половинка е като ''Мартин''.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 29, 2006, 18:45:28 »

честно да си кажа,не че си е моят pardon,но се справя доста добре с къщната работа и ми помага много.  CurtseyWink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 30, 2006, 09:48:14 »

Моята половинка е МНОООГоооо повече от онзи "Мартин"!!!!!!!!!! hiphip LOVING Wink
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #3 -: октомври 30, 2006, 09:53:27 »

и моят също -помага ми във всичкооооооо и много си го  kiss heart kiss и уважавам good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 30, 2006, 20:34:55 »

Моят любим също е страхотен.Даже в момента ми прави сандвич! hiphip
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2006, 21:59:49 »

  stop  А  момичета а мислите ли че ще останат такива завинаги?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 31, 2006, 10:05:28 »

  stop  А  момичета а мислите ли че ще останат такива завинаги?

Много се надявам...  LOVING
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 31, 2006, 14:31:37 »

Моята мама казва, че това дали мъжът ще помага винаги или ще стане търтейче  secret зависи само и единствено от жената. Ако сама си го възпиташ да ти помага и не отпускаш края  pleasantry да мързелува, докато чистиш, винаги ще е така  good ОБАЧЕ ако свикне да не прави много вкъщи, после няма начин да започне пак да помага в домакинството... след като е видял, че и сама се оправяш, да не е луд  crazy  Blush
А освен това не съм съгласна и двамата да работим по 8 часа всеки ден и след това само аз да се грижа за вечерята или прането  stop
Аз съм от щастливките, чиито половинки помагат вкъщи  girl_in_love , а и мисля, че вече почти няма мъже, които да не го правят...  Coffe
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 31, 2006, 14:53:53 »

Както ги научите  secret  и най-важното винаги ги подкрепяйте, за това което са направили - едно браво! ще свърши работата. Остава да ги научите и те да ви казват: Олелеле, колко работа си свършила, браво..  kiss2
и всичко ще бъде наред  любов заедно
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: октомври 31, 2006, 14:56:32 »

Да бе, ще ги учим...??? Ами ако нашата свекърва, т.е. майка му вече го е научила?

Моя освен компютъра вкъщи друго незнае. Отвреме-навреме, когато изрично го викна сервира и отсервира с мен масата... Иначе инициатива само, когато "умирам" от поредния грип... diablo stop Yes shok
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #10 -: октомври 31, 2006, 18:52:10 »

Да бе, ще ги учим...??? Ами ако нашата свекърва, т.е. майка му вече го е научила?

Моя освен компютъра вкъщи друго незнае. Отвреме-навреме, когато изрично го викна сервира и отсервира с мен масата... Иначе инициатива само, когато "умирам" от поредния грип... diablo stop Yes shok
Браво, Шейла! Поздравявам те за откровението! Аз силно се съмнявам, че всички мъжлета са такива каквито ги изкарват половинките им-никой да не се обижда! Аз пък в никакъв случай не искам Мартин!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 31, 2006, 20:36:58 »

Аз съм съгласна с Ита.Точно така е както ги свикнеш.ако сега му казваш да не прави нищо и го поощряваш, не чакай след време като ти дотегне,някой да ти помогне.А и наистина не вярвам че има мъже които неискат да помогнат на половинката си,поне на този етап.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 01, 2006, 08:49:45 »

Аз съм съгласна с Ита.Точно така е както ги свикнеш.ако сега му казваш да не прави нищо и го поощряваш, не чакай след време като ти дотегне,някой да ти помогне.А и наистина не вярвам че има мъже които неискат да помогнат на половинката си,поне на този етап.

И аз съм съгласна! good
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #13 -: ноември 01, 2006, 09:00:34 »

Ааа, Ита е права, така е. Точно това имах предвид. Първо проблема започва, когато майка му разбира, а той вече е навършил 25 г. напр., че не пипа нищо. Защо? Защото мама е тичкала покрай него всичките тия години, както и след баща му, да му чисти обувките, да му сервира, при условие, че всички се хранят и е редно поне в сервирането да се взима масово участие..... и т.н. Според мен проблема е още там.

Гъррррррр! diablo hysteric

А ако някой иска да научи как донякъде успешно се превъзпитава мъж в домашна обстановка да заповяда. Ще му кажа безплатно с надеждата, че ще помогна!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 01, 2006, 15:52:24 »

Благодаря Шеила,много мило от твоя страна. give_rose За моя радост моето ''мъжленце'' са го научили да прави много неща,но... stop има друг проблем дали има желание той да помогне? в повечето случаии има,но....
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines