Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:51:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс за сватбена история  (Прочетена 4434 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« -: януари 10, 2008, 20:40:53 »

Момичета,прочетох в последния брой на списание Космополитан,че организират сватбен конкурс  Yes .През март месец екипът,който прави списанието,ще пуска ново издание,което се казва "Космополитан Сватба"-в него ще има идеи,съвети и информация.Затова сега организират конкурс,в който да разкажете своята сватба-къде се е състояла,колко гости е имало,имало ли е специална тема и всичко останало от вашия приказен ден.Най-интересните и красиви истории ще бъдат публикувани в списанието "Космополитан Сватба".Условията за участие са следните:изпратете кратко описание на сватбата (не е посочено до колко листа) и няколко снимки на [email protected] .Потърсих информация и на сайта им,но още не е публикувана,има я само в списанието(последният брой,този златния с Бионсе на корицата,от 01.2008,инфото е при "От редактора",лилавото каре).Ако ви попадне списанието,вижте и него,но и да не ви попадне участвайте,тук съм написала всички посочени условия.В този форум има страхотни сватбени истории,които имат голям шанс да бъдат публикувани  good good good Желая успех на всички ви и не се колебайте да се пробвате  good good good
« Последна редакция: януари 10, 2008, 20:43:04 от Diavolinkata » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 10, 2008, 21:20:04 »

Ей Diavolinkata   страхотна информация! yahoo @}->--Вече нямам търпение да прочета този сватбен брой!Изглежда,че ще е нещо много интересно и по-различно от останалите сватбени списания!А и ако има поне няколко от този форум ще е супер! girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #2 -: януари 11, 2008, 13:35:12 »

Да tonitta ,и аз го чакам  girl_wink И понеже тук има много интересни и красиви сватби,като видях обявата за конкурса веднага за форума се сетих,дано повече форумки се пробват  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 04, 2008, 09:53:35 »

Интересно, дали важи още този конкурс. Скоро не съм си купувала "Космопилитан" ...
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #4 -: август 04, 2008, 09:57:22 »

Кикс, давай ти си на ход...дано важи стискам ти палци от все сърце! И чакам следващия брой на списанието...и аз не съм го купувала...но то езащото ти не си писала вътре   pleasantry
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 04, 2008, 14:13:20 »

Хехе, Вал, наистина ще взема да проверя Wink, ти като моя най-голяма фенка smile така ме мотивира, че взех да се замислям сериозно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines