Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:19:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Авиокомпании  (Прочетена 31678 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« -: януари 08, 2008, 17:38:16 »

Започвам тази темичка, защото имам питане. Пътувал ли е някой със Sky europe и дали е доволен от тях. Гледам,че ако искаш да си избереш местата, трябва д адоплащаш допълнително. diablo diablo diablo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 08, 2008, 19:40:32 »

Ей калпазанки, дайте съвет, не че вече може да се промени нещо, защото току що купихме билетите  crazy . Полета е вечерта, нещо ме е страх в тия мъгли да пътувам нощем  bad crazy
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 08, 2008, 20:54:39 »

Мири, не съм пътувала с тази авиокомпания, но щом си купила билетите се зареди с оптимизъм и всичко ще е наред good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 08, 2008, 21:18:33 »

Мири, спокойно. Която и да е компанията отново всичко зависи не от местата, а от състоянието на самолета(по-нов, по-голям), както и способностите на пилотите. Ти нищо не можеш да промениш дори и да си в 1-ва класа. Ако те е страх от тъмното или мъглата - пусни си капчето на прозорчето, подготви си книга, списание, mp3. Аз лично преди да пътувам на дълъг полет нарочно си намирам работа и не спя и само да седна в самолет такъв сън му удрям. ако ти става не добре от покачването/падането на налягането - отвори си устата и претендирай да дъвчеш. дъвка помага също. 
Мисли позитивно, както ти е препоръчала darling! Wink
Успех good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 08, 2008, 21:53:47 »

Мири, аз работих 2 години в авиокомпания. Много обичам да летя със самолет smile Не са им лоши самолетите, единствено ако отменят полета нямаш никакви права. Просто гориш, но това е риска. Успех ти пожелавам и се успокой  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 08, 2008, 23:01:17 »

Милички, прави сте , вече е купен билета, ама в аз съм достатъчно луда и нищо чудно да се откажа , милото естетсвено ще бъде  angry . Мразя да летя, при излитане ми става лошо. А само каква глупост направих миналата година на връщане от Малта  Girl_hide . Реших да се напия, за да заспя или да се пооотпусна малко...В хотела изпих едно мартини , един пинт бира, на летището в бара още два пинта бира, но нещо не успявах да се напия и вече в самолета като ни предложиха храна и напитки , аз естетвено взех червено вино -мисля 250-300 мл, изпихо доста бързо, след което само казах на милото "Мърдай , че сега стана белята" и изхвърчах скоропостижно във WC-то . Крис горкия ме чака 20 мин, аз като се показах най-сетне той чакаше на вратата и изглеждаше доста притеснен.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 08, 2008, 23:08:50 »

След това, моите изцепки продължиха. Имахме междинно кацане в Истанбул, а в самолета зад нас имаше трима по-мургави мъже, които аз незнам защо, но реших ,че са либийци. И започнах да  crazy ,че те искат да отвлекат самолета, заради нашите мед. сетри по СПИН делото. Та в Истанбул, някои слязоха, а стюардите отовриха помещенията за ръчен багаж. Обаче един от "либийците" сложи една чанта , може би  с лаптоп над мен и затвори капака. Стюардите започнаха д а проверяват и след всяка проверка затваряха капците, но...само над мен не отвориха и не провериха чантата с лаптопа  girl_impossible . И започнах да умувам дали да не го извикам и да го накарам да провери отново багажа на "либийците", но си помислих ,че може и той да е замесен  beating . И ей такива мисли в главата ми , питах милото той каза ,че съм ку-ку , но аз вече бях решила д аходя да се оплаквам , но той ме задържа и ми се скара,че върша глупости. Е излетяхме и пристигнахме след 30 мин в софия. Само как ми олекна нямате си представа. Та аз имам много развинтено въображение и тов амалко ми пречи понякога smile
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 08, 2008, 23:22:12 »

Мири, развесели ме  с премеждията си blum
нали сега ще летите за америка или бъркам? Ако е така - ще си те проверят като стой та гледай на границата. Не зная коя ще ви е междинната спирка, но ако е Германия - ще има жена да те опипа теб, както и мъж за мъжа ти даже :-) та от гледна точка на сигурност ще си ОК...
За мен всеки полет е супер вълнуващ. Самото излитане и т.н..Вярно, аз обичам да пътувам и ако може по-дълго, по-добре...Пробвай да си мислиш за нещо, несвързано със самия полет..
Каквото и да е писано да стане - не можеш да го промениш...За това не го мисли изобщо! Колко баби и дядовци пътуват нон стоп по цял свят!
Успех - няма страшно! good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 08, 2008, 23:41:18 »

Anichka, знам какво е на летището във Франкфурт...Преди две години бях командировка в Германия и на връщане като преминах детектора, изпищях и тъкмо исках да кажа,че вероятно се дължи на шнолата, една женска горила се спусна към мен и набързо ме провери, аз думичка не успях да кажа. Ние сега отиваме на гости при баща ми във Виена , а от там ще летим за САЩ.Вярно е ,че каквото е писнао това ще стане, ама то дяволчето си няма друга работа и си работи в главата ми.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 09, 2008, 09:41:43 »

Мири много се смях и не за друго ами защото аз на връщане от Малта отново с престой в Истанбул бях подобна картинка!!навън валеше пороен дъжд полета както и вашия беше от 11 мисля през ноща ама такъв дъжд се изля в Малта че си умрях от страх и само дърпах милото и му виках "ами като се разбие самолета "и той"няма как да се разбие ние летин над сридиземно море" и аз "ама ако във въздуха мотора се развали и паднем във водата" teaseбях полудяла а той много хубаво ме успокои няма що "ако падне във водата и сме още живи ще се молим да ни намерят преди да замръзнем и да ме изпращаш като Леонардо Дикаприо"направо щях да се побъркам може ли да е толкова гаден а аз си умирах от страх отидохме в един бар преди това и пихме някакви бири поради същата причина като теб и аз пих ама нищо не ми се получи а за мое нещастие не сервираха алкохол тея мизерници от Малта аир!или там както се казва точно!аз обаче заспах и по едно време едно друсане едни чудеса викам край отиваме си знаех си а то се готвел за кацане в Истанбул!аз обаче без колан защото твърдо бях решила че ако стане нещо колана само ще ме забави няма да ме спаси може да ме убе направо  crazyмного се възмутих че трябва да слизам на летището обиколихме го за да се качим пак от същоъо като че ли място в самолета badаз полуспяща и кисела като бебе и опявам само на милото че пак ще излитаме и съответно кацаме  teaseи така и мен много ме е страх а милото си умира на кеф на него му дай сако да лети ето сега март ни предстои до Милано полет еми аз съм решила завещание да си правя много ме е страх сериозно
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 09, 2008, 10:51:29 »

Мале Мира , ти си същата като мен. Виж за завещание не съм мислила smile  А същия ден когато трябваше от Малта да се прибираме, целият ден беше ветровит ама страшен вятър и аз реших ,че вятърът ще преобърне самолета и ходих няколко пъти в едно интернет кафе да проверявам статуса на летището и дали има отменени полети. А милото само с забавлява, понеже той е хоби пилот и знае доста за самолети. И сега ме кара и аз да се запиша на летателни курсове , за да преодолея страха  shok
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 09, 2008, 10:53:39 »

оо да там много духа ние като бяхме щеше да ни издуха тоя вятър angry те на мъжете им лесно и забавно ама ние си берем страха нали амааха P-(ти не се притеснявай сега всичко ще е наред с полета пийни едно две за отскок или оспиване  8Pи няма да има проблем ти си знаеш вече си тренирала ехеех шегувам се
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #12 -: януари 09, 2008, 22:00:04 »

Мири ,не се притеснявай,услугите им са добри  good Разбира се,като всички low cost полети,си имат някои рискове,но авиокомпаниите много внимават за тези неща,за да не си развалят имиджа.Така че и те са ограничени до минимум.Единствено е кофти,ако си изгубиш багажа(по-дълго го търсят) и ако отменят полета(което става много рядко с утвърдени компании за low cost полети,каквато е тази).Ако беше някоя измисляна авиокомпания,има повече шанс за отменен полет,но и при тези компании,както при редовните линии,си има утвърдени на пазара,така че всичко ще е наред,спокойно  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 18, 2008, 23:46:34 »

момичета,
моля help help help
някой използвал ли е http://posoka.com/flights/
коректни ли са?
бихте ли препоръчали друга агенция, която се занимава с продажба на самолетни билети?
аз изрових каквото може да се изрови из американските сайтове, но цените, за датите, които искаме да пътуваме са над 1300$ на човек...и ми препоръчаха да купя билетите от бг...защото се купуват на пакети билетите и може да има по-изгодна цена... girl_impossible
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #14 -: февруари 19, 2008, 04:43:58 »

момичета,
моля help help help
някой използвал ли е http://posoka.com/flights/
коректни ли са?
бихте ли препоръчали друга агенция, която се занимава с продажба на самолетни билети?
аз изрових каквото може да се изрови из американските сайтове, но цените, за датите, които искаме да пътуваме са над 1300$ на човек...и ми препоръчаха да купя билетите от бг...защото се купуват на пакети билетите и може да има по-изгодна цена... girl_impossible

Ани, аз не съм използвала Посока, но имахме доста неприятни разправии с други подобни агенции. Вярно е, че плащаш по-малко, но ако ти се наложи да промениш полета, ще трябва да минеш през доста разправии, дълги часове на телефона с представители, прехвърляне от една на друга линия, и т.н. С моя съпруг се видяхме в чудо и си блъскахме главите, че не купихме билетите директно от авиолиния.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 21, 2008, 19:22:07 »

Диди, Благодаря за съвета! give_rose

аз мисля, че всяко пътуване май е индивидуално.  nea
лично не съм имала проблем с купуване на билет от бг и след това смяна на дата. просто винаги съм плащала малко повече за отворен билет или ако билета трябва да е затворен ме е интересувала цената при промяна на датата...
но пък мен винаги ме е било страх от хартиени билети..  angry
 :offtopic:декември месец преживях един малък кошмар с една позната на летището в чикаго, където и конфискуваха хартиения билет, защото бил изпечатан на открадната хартия...
така и не се разбра дали служител по погрешка е сменил статута на билета или наистина е имало проблем с хартията...
след доста търсения тук
http://www.sidestep.com/flights
http://www.bookingbuddy.com/?source=askjeeves_airline_cheap
https://www.weflyhome.com/
http://www.btc2000.com/
http://www.posoka.com
http://astralholidays.com

намерихме електронни билети с Virgin i Bulgaria Air на цени, по-ниски с около 200-300 еu на човек от малка канадска фирма, с представителство в бг...дано всичко да е наред.
мислим да останем за два дни в Лондон. yahoo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 14, 2008, 05:08:10 »

Ето още две търсачки за самолетни билети:
www.kayak.com
или
www.travelocity.com

В поселдно време "Травелосити" не предлага добри оферти, но на "Каяк" винаги има добра оферта.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: март 18, 2008, 05:27:45 »

Сега дойде мой ред да притърчам с молба за помощ за агенции, които предлагат самолетни билети. След 6 месеца разправии с една ужасна Вашингтонска агенцийка, най-после си върнахме парите от билетите, които бяхме купили за миналото лято (ех, с глоба, но аз се радвам, че няма да се разправяме повече с тях). Обаче сега се оказва, че де що има сайтове в интернет, никой не предлага билети под $1300-1400. Освен това ме е страх да попадна на агенция за намалени билети като въпросната по-горе. Ако някой е използвал услуги на БГ агенции, моля да сподели (Дарлинг ми беше изпратила преди време телефон).  help help
« Последна редакция: март 18, 2008, 05:29:32 от didibaby » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 18, 2008, 06:33:27 »

Диди, аз използвам Visit Bulgaria, пращам ти координати на лични. Ние си купихме билети януари месец за връщане през юли и излязоха по $1,089. Но вече ги няма тези цени, май всички са около $1,200 - 1,300. Имай предвид, че доларът е много евтин и направо голямо дърво пада!  beating beating beating shok
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 19, 2008, 22:56:54 »

Диди,
ние ще пътуваме на 19 юни и се връщаме на 12 юли. за 925$ на човек. цената на билета отначало беше 907, но поискахме престой в Лондон. За съжаление билетите са хартиени и са закупени както съм писала по-горе от малка канадска компания, от представителството в БГ .
ненамирането на цена под 1300 на човек ме накара да взема решението да "рискувам с по-малка фирма".
мъжът ми е купувал билет от тях преди.
времето ще покаже и се надявам всичко да е нормално.
ще ти пусна на лични и аз всички линкове и телефони, които имам събрани. ето още малко линкове.
http://www.bt-store.com
http://www.gointernettours.com/ (! не взимай хартиени билети от тях!!!!)
http://www.gtstravel.net/
http://economytravel.com/
http://visitbulgaria.com/visitbg/index.php (наш приятел също пътува с тях и остана доволен, както е написала ellie_bellie)
http://paylessbg.com/
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 21, 2008, 00:34:41 »

а някои ползвалли е услугте на WIZZAIR.аз си запазих билети от тази ажиокомпания ама незнам много са и ефтини билетите  nea дано да няма проблеми
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 21, 2008, 00:51:37 »

от както летят директно до софия не съм чула да имат проблеми... с прекачването преди да ама сега не
Offtopic братлето току що кацна в Бг с тях... жив и здрав, но недоволен че не са му дали да похпне
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 21, 2008, 14:57:47 »

ками нали знаеш каквото плащаш това и получаваш blum ние си взехме за 370€ за двата и имаме 45 дни претои в бг. с такси с всичко.направо без пари.
« Последна редакция: март 21, 2008, 14:59:51 от radinka » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #23 -: март 21, 2008, 15:10:40 »

А някой може ли да ми каже коя компания да търся за полет до Рим и обратно??? Не съм ходила до там преди и сега ще търся възможност за първи път.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 21, 2008, 15:13:44 »

А някой може ли да ми каже коя компания да търся за полет до Рим и обратно??? Не съм ходила до там преди и сега ще търся възможност за първи път.
My air, Al Italia, Bulgaria air/Hemus air (нашите може малко да съм ги объркала като имена  blush). Виж в сайта на My air.  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #25 -: март 21, 2008, 15:41:56 »

plamik, благодаря ти много  god даде ми отправна точка в търсенето Wink Ние ще търсим за началото на август и на Wizz Air /нискотарифните/ са по 60-70 лева отиване и 100 за връщане, което супер като цена  yahoo 
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 21, 2008, 15:53:11 »

plamik, благодаря ти много  god даде ми отправна точка в търсенето Wink Ние ще търсим за началото на август и на Wizz Air /нискотарифните/ са по 60-70 лева отиване и 100 за връщане, което супер като цена  yahoo 
Сладур, на My air също са нискотарифни - ние с тях летяхме до Италия за коледа и нова година. И като имаш предвид, че тогава има леко покачване на цените целия масраф ни излезе към 240-250 евро общо за двамата - отиване и връщане + летищни такси. Стискам палци за най-изгодната оферта.  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: март 21, 2008, 16:12:31 »

Прегледах ги аз всичките и някои предлагат доооста по-високи цени и за това ще се насочим към нискобюджетните  Wink Да не се отплесвам много .... казах на патето как стоят нещата по компаниите и довечера ще ги прегледаме пак дружно, ще си решим точно кои дати и ще запазим от сега, че с тези супер изгодни цени ... и сега бих полетяла  Aviator

Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #28 -: март 21, 2008, 18:05:04 »

Диди, аз използвам Visit Bulgaria, пращам ти координати на лични. Ние си купихме билети януари месец за връщане през юли и излязоха по $1,089. Но вече ги няма тези цени, май всички са около $1,200 - 1,300. Имай предвид, че доларът е много евтин и направо голямо дърво пада!  beating beating beating shok

Ели, и ние намерихме много добра цена от Visit Bulgaria. Днес ми одобриха дните за отпуска, така че сме готови. Благодаря много за препоръката! yahoo

Също така искам да изкажа благодарностите си към всички дами на форума, които се отзоваха с идеи и координати!
« Последна редакция: март 21, 2008, 18:07:50 от didibaby » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #29 -: май 11, 2008, 03:32:14 »

Имам нова молба за помощ, дами! Някой летял ли е до Атина или гръцките острови директно от София? Бихте ли могли да ми препоръчате сайт с полети или агенция?
Аз вече проверих тарифите на Bulgaria Air и Aegean Air. Благодаря предварително!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 11, 2008, 08:29:57 »

а някои ползвалли е услугте на WIZZAIR.аз си запазих билети от тази ажиокомпания ама незнам много са и ефтини билетите  nea дано да няма проблеми
Пътувахме с Wizz Air до Лондон. По принцип обичайна практика е да закъсняват, и ако е в рамките на час се счита за нормално... :huh:иначе искат да си на летището доста по рано от обичайното, защото не изчакват пътници. След това следва едно безумно бутане за места... girl_impossible...но ако не кредитираме тези почти дребни неуредици...пътуват без проблем...:)Така, че успех.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 11, 2008, 14:22:19 »

благодаря за иформацията blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #32 -: май 11, 2008, 16:51:52 »

За Гърция не мога да помогна, но да споделя, че и ние резервирахме чрез Wizz Air за Рим. Ще пътуваме август и бих казала, цените са много добри. Това, което изненадва са разните такси, за които разбираш в мига, в който започнеш да плащаш. При нас излезнаха 120 лева такси отгоре  crazy но въпреки това си беше изгоодна офертата и запазихме при тях.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 11, 2008, 17:15:23 »

Katitka това с таксите наистина е така и в момента има борба в ЕК да задължат авиокомпаниите да обявяват крайната цена с всички такси (които често пъти надвишават дори първоначално обявената цена за билет), но както във всеки бранш борбата е жестока и се ползват кофти трикчета да се примамят потребители  beating но както и да го погледнеш 120 лв. за полет до Рим си е без пари направо, така че няма какво да се коментира  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #34 -: май 11, 2008, 17:53:39 »

Само да не звучи объркващо, билетите и летищните такси са отделно и не са 120 лева, това е сумата за доп. такси над цената за билетите. По-горе имах предвид, че въпреки тази надценка, Wizz Air пак беше по-изгодната оферта за този период до Рим.

 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 11, 2008, 18:01:59 »

 blush о, не съм разбрала  blush
аз ползвам ето този сайт http://www.skyscanner.net/ и ми дава винаги по-евтини цени от експидия, оподо, ласт минит и травело сити  good
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #36 -: юни 16, 2008, 14:50:12 »

Аз преди месец и половина ходих с една приятелка до Виена за 4 дни със Скай Юръп и бях много доволна, при положение, че съм много страхлива се чувствах доста по-сигурно отколкото в самолетите на Austrian например, а цената на билетите е доста големичка, на нас двете ни излезе общо 360 Евро отиване и връщане
Аз мразя да летя, но пък така се случи в последните 10 месеца имам около 25 полета и всеки е свързан с такова напрежение и след полета главоболие от напрягане  angry
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #37 -: август 31, 2008, 08:54:28 »

Момичета, предстои ми пътуване до Холандия - и смятам да си взема билет от Wizzair до Брюксел и там ще ме чакат----но направо се учудвам от евтините полети - 100лв. отиване и връщане с такси. Звучи ми наистина мн евтино......и много се чудя. Прочетох какво сте писали, но моля някой друг ако е използвал тях да сподели мнение ---- дали да си взема билетче от тях?.....а пък и аз съм една бъзла...ще има да умувам 100 дена-хахахах. Помагайте GROAN
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #38 -: септември 01, 2008, 12:14:26 »

bibsi, скоро пътувахме с WizzAir до Рим и принципно сме доволни от полета. Самолетите са нови, чисти, обслужването е добро, с български персонал летят. Цените наистина са ниски, те за това се водят и нискотарифна авиокомпания. В София се обслужват на терминал 1 !!! Тук трябва да се внимава, защото в ел.билет никъде не пише кой е терминала и много често се изпускат полети, защото хората отиват на терминал 2. Също така, като резервираш билет, запази си право на багаж. Струва 15 лева за 20 кг. Ако пропуснеш този момент, на летището ще те таксуват с 30 евро. Разликата е голяма. На софийското летище не правят компромиси за свръх багаж и си плащаш по 10 евро на килограм. От Рим за София обаче не правят проблем ... Надявам се това да е достатъчно  smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #39 -: септември 01, 2008, 12:39:46 »

Много благодаря - мерси за бързата реакция --
Защото сега ще ми се наложи няколко пъти да пътувам до Брюксел и ще видя как ще мине първия ми полет - Благодаря и за полезните съвети!
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines