Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:56:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Авиокомпании  (Прочетена 31679 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« -: януари 08, 2008, 17:38:16 »

Започвам тази темичка, защото имам питане. Пътувал ли е някой със Sky europe и дали е доволен от тях. Гледам,че ако искаш да си избереш местата, трябва д адоплащаш допълнително. diablo diablo diablo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 08, 2008, 19:40:32 »

Ей калпазанки, дайте съвет, не че вече може да се промени нещо, защото току що купихме билетите  crazy . Полета е вечерта, нещо ме е страх в тия мъгли да пътувам нощем  bad crazy
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 08, 2008, 20:54:39 »

Мири, не съм пътувала с тази авиокомпания, но щом си купила билетите се зареди с оптимизъм и всичко ще е наред good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 08, 2008, 21:18:33 »

Мири, спокойно. Която и да е компанията отново всичко зависи не от местата, а от състоянието на самолета(по-нов, по-голям), както и способностите на пилотите. Ти нищо не можеш да промениш дори и да си в 1-ва класа. Ако те е страх от тъмното или мъглата - пусни си капчето на прозорчето, подготви си книга, списание, mp3. Аз лично преди да пътувам на дълъг полет нарочно си намирам работа и не спя и само да седна в самолет такъв сън му удрям. ако ти става не добре от покачването/падането на налягането - отвори си устата и претендирай да дъвчеш. дъвка помага също. 
Мисли позитивно, както ти е препоръчала darling! Wink
Успех good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 08, 2008, 21:53:47 »

Мири, аз работих 2 години в авиокомпания. Много обичам да летя със самолет smile Не са им лоши самолетите, единствено ако отменят полета нямаш никакви права. Просто гориш, но това е риска. Успех ти пожелавам и се успокой  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 08, 2008, 23:01:17 »

Милички, прави сте , вече е купен билета, ама в аз съм достатъчно луда и нищо чудно да се откажа , милото естетсвено ще бъде  angry . Мразя да летя, при излитане ми става лошо. А само каква глупост направих миналата година на връщане от Малта  Girl_hide . Реших да се напия, за да заспя или да се пооотпусна малко...В хотела изпих едно мартини , един пинт бира, на летището в бара още два пинта бира, но нещо не успявах да се напия и вече в самолета като ни предложиха храна и напитки , аз естетвено взех червено вино -мисля 250-300 мл, изпихо доста бързо, след което само казах на милото "Мърдай , че сега стана белята" и изхвърчах скоропостижно във WC-то . Крис горкия ме чака 20 мин, аз като се показах най-сетне той чакаше на вратата и изглеждаше доста притеснен.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 08, 2008, 23:08:50 »

След това, моите изцепки продължиха. Имахме междинно кацане в Истанбул, а в самолета зад нас имаше трима по-мургави мъже, които аз незнам защо, но реших ,че са либийци. И започнах да  crazy ,че те искат да отвлекат самолета, заради нашите мед. сетри по СПИН делото. Та в Истанбул, някои слязоха, а стюардите отовриха помещенията за ръчен багаж. Обаче един от "либийците" сложи една чанта , може би  с лаптоп над мен и затвори капака. Стюардите започнаха д а проверяват и след всяка проверка затваряха капците, но...само над мен не отвориха и не провериха чантата с лаптопа  girl_impossible . И започнах да умувам дали да не го извикам и да го накарам да провери отново багажа на "либийците", но си помислих ,че може и той да е замесен  beating . И ей такива мисли в главата ми , питах милото той каза ,че съм ку-ку , но аз вече бях решила д аходя да се оплаквам , но той ме задържа и ми се скара,че върша глупости. Е излетяхме и пристигнахме след 30 мин в софия. Само как ми олекна нямате си представа. Та аз имам много развинтено въображение и тов амалко ми пречи понякога smile
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 08, 2008, 23:22:12 »

Мири, развесели ме  с премеждията си blum
нали сега ще летите за америка или бъркам? Ако е така - ще си те проверят като стой та гледай на границата. Не зная коя ще ви е междинната спирка, но ако е Германия - ще има жена да те опипа теб, както и мъж за мъжа ти даже :-) та от гледна точка на сигурност ще си ОК...
За мен всеки полет е супер вълнуващ. Самото излитане и т.н..Вярно, аз обичам да пътувам и ако може по-дълго, по-добре...Пробвай да си мислиш за нещо, несвързано със самия полет..
Каквото и да е писано да стане - не можеш да го промениш...За това не го мисли изобщо! Колко баби и дядовци пътуват нон стоп по цял свят!
Успех - няма страшно! good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 08, 2008, 23:41:18 »

Anichka, знам какво е на летището във Франкфурт...Преди две години бях командировка в Германия и на връщане като преминах детектора, изпищях и тъкмо исках да кажа,че вероятно се дължи на шнолата, една женска горила се спусна към мен и набързо ме провери, аз думичка не успях да кажа. Ние сега отиваме на гости при баща ми във Виена , а от там ще летим за САЩ.Вярно е ,че каквото е писнао това ще стане, ама то дяволчето си няма друга работа и си работи в главата ми.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 09, 2008, 09:41:43 »

Мири много се смях и не за друго ами защото аз на връщане от Малта отново с престой в Истанбул бях подобна картинка!!навън валеше пороен дъжд полета както и вашия беше от 11 мисля през ноща ама такъв дъжд се изля в Малта че си умрях от страх и само дърпах милото и му виках "ами като се разбие самолета "и той"няма как да се разбие ние летин над сридиземно море" и аз "ама ако във въздуха мотора се развали и паднем във водата" teaseбях полудяла а той много хубаво ме успокои няма що "ако падне във водата и сме още живи ще се молим да ни намерят преди да замръзнем и да ме изпращаш като Леонардо Дикаприо"направо щях да се побъркам може ли да е толкова гаден а аз си умирах от страх отидохме в един бар преди това и пихме някакви бири поради същата причина като теб и аз пих ама нищо не ми се получи а за мое нещастие не сервираха алкохол тея мизерници от Малта аир!или там както се казва точно!аз обаче заспах и по едно време едно друсане едни чудеса викам край отиваме си знаех си а то се готвел за кацане в Истанбул!аз обаче без колан защото твърдо бях решила че ако стане нещо колана само ще ме забави няма да ме спаси може да ме убе направо  crazyмного се възмутих че трябва да слизам на летището обиколихме го за да се качим пак от същоъо като че ли място в самолета badаз полуспяща и кисела като бебе и опявам само на милото че пак ще излитаме и съответно кацаме  teaseи така и мен много ме е страх а милото си умира на кеф на него му дай сако да лети ето сега март ни предстои до Милано полет еми аз съм решила завещание да си правя много ме е страх сериозно
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 09, 2008, 10:51:29 »

Мале Мира , ти си същата като мен. Виж за завещание не съм мислила smile  А същия ден когато трябваше от Малта да се прибираме, целият ден беше ветровит ама страшен вятър и аз реших ,че вятърът ще преобърне самолета и ходих няколко пъти в едно интернет кафе да проверявам статуса на летището и дали има отменени полети. А милото само с забавлява, понеже той е хоби пилот и знае доста за самолети. И сега ме кара и аз да се запиша на летателни курсове , за да преодолея страха  shok
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 09, 2008, 10:53:39 »

оо да там много духа ние като бяхме щеше да ни издуха тоя вятър angry те на мъжете им лесно и забавно ама ние си берем страха нали амааха P-(ти не се притеснявай сега всичко ще е наред с полета пийни едно две за отскок или оспиване  8Pи няма да има проблем ти си знаеш вече си тренирала ехеех шегувам се
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #12 -: януари 09, 2008, 22:00:04 »

Мири ,не се притеснявай,услугите им са добри  good Разбира се,като всички low cost полети,си имат някои рискове,но авиокомпаниите много внимават за тези неща,за да не си развалят имиджа.Така че и те са ограничени до минимум.Единствено е кофти,ако си изгубиш багажа(по-дълго го търсят) и ако отменят полета(което става много рядко с утвърдени компании за low cost полети,каквато е тази).Ако беше някоя измисляна авиокомпания,има повече шанс за отменен полет,но и при тези компании,както при редовните линии,си има утвърдени на пазара,така че всичко ще е наред,спокойно  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 18, 2008, 23:46:34 »

момичета,
моля help help help
някой използвал ли е http://posoka.com/flights/
коректни ли са?
бихте ли препоръчали друга агенция, която се занимава с продажба на самолетни билети?
аз изрових каквото може да се изрови из американските сайтове, но цените, за датите, които искаме да пътуваме са над 1300$ на човек...и ми препоръчаха да купя билетите от бг...защото се купуват на пакети билетите и може да има по-изгодна цена... girl_impossible
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #14 -: февруари 19, 2008, 04:43:58 »

момичета,
моля help help help
някой използвал ли е http://posoka.com/flights/
коректни ли са?
бихте ли препоръчали друга агенция, която се занимава с продажба на самолетни билети?
аз изрових каквото може да се изрови из американските сайтове, но цените, за датите, които искаме да пътуваме са над 1300$ на човек...и ми препоръчаха да купя билетите от бг...защото се купуват на пакети билетите и може да има по-изгодна цена... girl_impossible

Ани, аз не съм използвала Посока, но имахме доста неприятни разправии с други подобни агенции. Вярно е, че плащаш по-малко, но ако ти се наложи да промениш полета, ще трябва да минеш през доста разправии, дълги часове на телефона с представители, прехвърляне от една на друга линия, и т.н. С моя съпруг се видяхме в чудо и си блъскахме главите, че не купихме билетите директно от авиолиния.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines