Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:20:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как казахте на познатите си за сватбата?  (Прочетена 78308 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: януари 30, 2007, 00:10:32 »

Нашите приятели т.е. моите бяха много изненадани,защото ние с моя любим се познавахме от месец и нещо.Кумата ми и досега ми вика,че не може да свикне с мисълта ,че съм се омъжила.Иначе никой не вярваше,че ще си зарежа кариерата в Сф и ще отида да живея в провинцията.Добре,че милото е дущичка и на всички им влезе под кожата,даже сега като ми звънят първо за него питат.Иначе си заслужаваше да се видят лицата им като им казвахме че ще ставаме семейство.Имаше даже някои ,които доста си поплакаха.А няма нужда да уточнявам,че всеки питаше дали съм бременна!

Аз ви се възхищавам на куража да се решите на брак толкова бързо! Bravo Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 30, 2007, 12:46:36 »

Ние като решихме да се женим и милото вика дай да не казваме още на никого да мине малко време. Не му се вярваше на човека.  kezz Ние преди време пак така бяхме решили, но имаше причини поради които отложихме за неизвестно време сватбата. Обаче аз като нямам търпение и раздувам на всички отиваме на гости и аз не издържам и изцепвам : " Ние ще се женим. Решихме датата да е 07.07 и вие сте поканени." Милото седи и ме гледа, а аз се хиля.  kezz Ами не мога да пазя такава тайна, какво да се прави.  pardon . А нас само 3 пъти ни питаха дали съм бременна, за сметка на това пък ни питаха дали няма пак да отложим пак(никой не знаеше причината за първото отлагане). На кумовете казахме пак така. Не можахме да направим предложението както е традицията, но за това пък се получи много хубаво. Те не спираха да повтарят, че за тях е чест и са много щастливи.
 fiibi_bg  при вас е било май любов от пръв поглед. Много красиво. Ние като мислихме 2-3 години накрая стигнахме до същия извод като вас: Ще се женим!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 30, 2007, 12:53:33 »

Цитат
fiibi_bg  при вас е било май любов от пръв поглед. Много красиво. Ние като мислихме 2-3 години накрая стигнахме до същия извод като вас: Ще се женим!
Цитат
Обаче аз като нямам търпение и раздувам на всички отиваме на гости и аз не издържам и изцепвам : " Ние ще се женим
То и аз така като теб Юле!Първо викам на милото:"Няма да казваме на никой,докато не кажем на мама и татко" и той съгласен,обаче като се видим с  приятелите или ми се обадят по телефона не издържах и им казвах.И после казвам на милото на кого съм казала,а той:"Е,нали нямаше да казваме на никой?" ohmyА аз :"Ами......... crazy"Е кажете как да се сдържа като при нас беше голяма лудост пък и приятели от 10 год как да си затрая пред тях,те си ми знаят всичко...... :PИначе и той изпревари и побърза да каже на сестра си или май по-скоро да и иска съвет как да не иска от мама и татко! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 30, 2007, 14:30:30 »

fiibi_bg, при нас беше обратното!!! любов заедно Казахме само на моите мама и татко!!! Dance

А после милото, даже на майка си не  искаше да казва!!! girl_impossible Искаше всичко да е в пълна тайна, даже се бях притеснила по едно време!!! Cray

Но след като си взехме халките и  crazy нещо май му стана и започна да казва на всички!!! look любов заедно
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 03, 2007, 03:55:57 »


Аз не исках да казваме като ми предложи. Някак си исках още малко да го запазим за нас си. После (още в Троян) не издържах и когато сестра ми се обади първо на нея казах. Тя много се зарадва. После звъннах на мама и я оставих да каже на татко. С него се чухме вечерта и единственото, което ме попита беше: "Щастлива ли си?" Аз казах "Да", а той "Значи съм зад теб и напълно те подкрепям".
Майка му и баща му на милото бяха много радостни.
На другия ден събрахме приятелите в тях на гости. Аз се криех, а те си мислеха, че ще ги черпи, защото си е купил нова кола. Когато аз влязох в стаята всички онемяха, а когато си показах пръстена не можеха да повярват.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 03, 2007, 15:07:05 »

Radostina, наистина е било прекрасно!!! Dance

Като чета всички тези истории, изпълнени с толкова мног любов и вълнение Cray ... сещам се за нас, сякаш беше вчера!!! CHEERS любов заедно любов заедно
Активен
jiji-g
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #21 -: март 11, 2007, 00:46:55 »

ние пьк се бяхме прибрали вкьщи и моето сльнце ми направи нещо като романтична вечеря на свещи и ми предложи. след това решихме веднага да идем до нашите и тои да ги попита дали ще ме дадат lol).взехме едни наши приятели за кураж и отидохме кьм 12 вечерта,защото аз на другия ден трябваше да пьтувам. нашите не бяха изненадани от решението ни, но се изненадаха от кьсния час.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 15, 2007, 12:34:19 »

МОИТЕ НЕ СЕ ОЧУДИХА,ЗАЩОТО ТЕ ОЧАКВАХА, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА РОДИТЕЛИТЕ НА МИЛОТО СЕ ИЗНЕНАДАХА ВЪПРЕКИ ЧЕ СМЕ ЗАЕДНО ВЕЧЕ 7г.  danceg
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #23 -: март 15, 2007, 14:43:22 »

 Аз не мога да държа такива емоции в себе си.Щом решихме кога точно ще е сватбата първо казахме на мама  heart -то е ясно.А аз едвам дочаках сутринта,за да звънна на всичките си приятелки и приятели да им се похваля.Те го очакваха,защото ние много пъти сме говорили за това,но въпреки всичко много се зарадваха и сега споделят всички наши трепети и вълнения покрай подготовката с нас.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 15, 2007, 14:44:55 »

Аз не мога да държа такива емоции в себе си.Щом решихме кога точно ще е сватбата първо казахме на мама  heart -то е ясно.А аз едвам дочаках сутринта,за да звънна на всичките си приятелки и приятели да им се похваля.Те го очакваха,защото ние много пъти сме говорили за това,но въпреки всичко много се зарадваха и сега споделят всички наши трепети и вълнения покрай подготовката с нас.
и аз така за приятелите ни  danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 15, 2007, 15:08:18 »

На мен милото ми предложи вечерта срещу имения ми ден и така, когато ми се обаждаха да ми честитят, аз им съобщавах, че имам подарък пръстен!  offer
Всички много се зарадваха  yahoo yahoo yahoo
Само сестрата на милото не се досети, че това е именно годежен пръстен  Oh my ... и каза "Това не е присъщо на брат ми!" (имаше предвид да ми подари толкова скъп подарък)  Blush
След няколко часа ми се обади и ме пита "Абе само аз ли не съм разбрала, че ще се жените? Майка ми ме пита какво мисля за постъпката на брат ми, а аз - ми нищо, какво толкова е станало!"  ROFL ROFL ROFL
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 15, 2007, 15:09:22 »

На мен милото ми предложи вечерта срещу имения ми ден и така, когато ми се обаждаха да ми честитят, аз им съобщавах, че имам подарък пръстен!  offer
Всички много се зарадваха  yahoo yahoo yahoo
Само сестрата на милото не се досети, че това е именно годежен пръстен  Oh my ... и каза "Това не е присъщо на брат ми!" (имаше предвид да ми подари толкова скъп подарък)  Blush
След няколко часа ми се обади и ме пита "Абе само аз ли не съм разбрала, че ще се жените? Майка ми ме пита какво мисля за постъпката на брат ми, а аз - ми нищо, какво толкова е станало!"  ROFL ROFL ROFL


Хахахаааа, тя милата не се е сетила!!! dance
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 15, 2007, 16:06:25 »

 Blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #28 -: март 15, 2007, 16:10:18 »

МОИТЕ НЕ СЕ ОЧУДИХА,ЗАЩОТО ТЕ ОЧАКВАХА, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА РОДИТЕЛИТЕ НА МИЛОТО СЕ ИЗНЕНАДАХА ВЪПРЕКИ ЧЕ СМЕ ЗАЕДНО ВЕЧЕ 7г.  danceg

PETKOVA, и моите родители останаха много изненадани. Все едно никога не са го очаквали! blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 15, 2007, 16:17:13 »

На мен милото ми предложи вечерта срещу имения ми ден и така, когато ми се обаждаха да ми честитят, аз им съобщавах, че имам подарък пръстен!  offer
Всички много се зарадваха  yahoo yahoo yahoo
Само сестрата на милото не се досети, че това е именно годежен пръстен  Oh my ... и каза "Това не е присъщо на брат ми!" (имаше предвид да ми подари толкова скъп подарък)  Blush
След няколко часа ми се обади и ме пита "Абе само аз ли не съм разбрала, че ще се жените? Майка ми ме пита какво мисля за постъпката на брат ми, а аз - ми нищо, какво толкова е станало!"  ROFL ROFL ROFL


Хахахаааа, тя милата не се е сетила!!! dance

Въобще не се беше сетила наистина, а аз се чудех защо не се зарадва като й казах  ohah
След това разбира се се зарадва  yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines