Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 19:48:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как казахте на познатите си за сватбата?  (Прочетена 78287 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #135 -: април 10, 2015, 13:10:12 »

Много яко  Bravo Bravo Bravo

Не збаех, че сьществува подобно нещо, обаче е супер идея и ЧЕСТИТО !!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 14, 2015, 08:02:57 »

 welcome-2 Колийн, идеята наистина е много добра  Bravo Bravo Успех с организацията и нямам търпение да споделяш за всичко останало  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 14, 2015, 16:11:53 »

Колийн, много свежа идея! Браво за хрумката и изпълнението  Bravo
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #138 -: април 17, 2015, 13:50:50 »

И на мен идеята за вестника много ми харесва!
Ние казахме на всички,които имат значение за нас,лично.Не сме правили годеж и т.н.,но сме се срещнали с всички близки и сме почерпили.Приятелките ми ги събрах вкъщи на шоколадово парти (ние често го правим и те не очакваха),други съм поканила на кафе,трети сме водили на заведение и така.Едва когато всички най-близки разбраха лично от нас (не по телефона или по друг начин),си смених статуса във фейсбук funnytooth
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 13, 2015, 13:32:14 »

Момичета, привет! Всички броеве на нашия сватбен вестник вече са раздадени.Уникално бе чувството с възникването на идеята, фотосесията и създаването на това толкова специално вестниче.
Всички близки и приятели бяха толкова развълнувани и изненадани , когато ги получиха.Най- интересното беше срещата с моята най- добра приятелка. Имахме среща в Happy и аз предварително бях се уговорила със сервитьора да ни поднесе Сватбения вестник.   И така седнахме с нея, той ни предложи вестници и списания, тя категорично отказа- " Та нали сме дошли да се видим, не да четем!" Каза тя. Викам си" Край, този ме забрави!". Ето го след малко идва и казва" Момичета, ето нещо да се посмеете!"  и и бута вестника в ръцете, тя едва го взе и се оцъкли   shok  Изненадана извика" Ано, тук за теб пишат!!????"    Oh my ...  Хахаа, и като се осъзна голям кеф. Е, имаше и не толкова позитивни реакции. Една приятелка( която отдавна мечтае да се оженим) като видя вестника каза, че не е истина, несериозно е, трябвало е да съберем всички приятели на ресторант и да кажем така новината. А видите ли ние  в кафето зад блока, пийваме биричка, и толкова лажерно. popcorn Е, осъзна се и на следващия ден имаше извинително съобщение.  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 13, 2015, 13:34:10 »

Сигурно й се иска да направите 2 сватби, на едната да съобщите за следващата  crazy funnytooth
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 13, 2015, 14:17:13 »

Сигурно й се иска да направите 2 сватби, на едната да съобщите за следващата  crazy funnytooth
alexandrova_90 , аз и казах, че това е НАшия начин. Питах я как аджеба трябва според нея- трябвало в ресторант да съберем всички, почерпка и реч - Oh my ... Абе много кофти ми стана и подпалих с това отрицание, че видите ли постъпката ни била несериозна. Пускам си я в левия джоб. ТРябва позитивно да се мисли и действа  danceg
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 14, 2015, 10:32:37 »

Колийн (Ани), много весело се е получило в Хепи  Bravo
На другата девойка просто не й обръщай внимание....някои хора не се усещат. И ние съобщавахме на всички в кварталното кръчме или по кафета из града, че сме решили да се женим. Чак пък вечеря в ресторант да организирам crazy...много филми гледат някои хора biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 14, 2015, 10:38:42 »

Да, ако искат и репетиция на сватбата, както я правят в хамериканските филмови продукции  pleasantry
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #144 -: май 14, 2015, 14:50:54 »

Това което е имала предвид девойката е Годеж..

Когато официално събираш цялата рода като на хабитурентски бал , черпиш, сменяш 1 -2 тоалета и така съобщавате на всички... Това в днешно време го правят по ромските сватби, най вече защото там сватбите са по 3 дена и гостите подаряват злато и съответно трябва повече време за подготовка. Годежите траят по година минимум...
Така че ако ще се жениш след 2 години направи годеж, иначе ... може да кажеш на мацката че верно много филми гледа...

Ей това много ме дразнеше - всеки решава че може да ти дава акъл, независимо трябва ли ти или не smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #145 -: май 15, 2015, 08:43:46 »

Ани,изобщо не се връзвай и не позволявай на никого да ти помрачи настроението...Все пак се радвам,че си го пропуснала покрай себе си Wink
На мен ми стана много неприятно,когато казах на приятелките си и една от шаферките ми не реагира по никакъв начин!Не се зарадва изобщо...Бъдещата ми кума пък се разплака от щастие!В такива моменти по емоциите на човек можеш да прецениш кой какво наистина ти мисли,или поне това е мое мнение.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines