Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:24:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощта преди сватбата  (Прочетена 49725 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #15 -: януари 11, 2007, 19:03:16 »

Аз още отсега като се размечтая и сънят бяга, а само мога да си представя как ще е в ноща преди сватбата!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 11, 2007, 19:06:15 »

Аз още отсега като се размечтая и сънят бяга, а само мога да си представя как ще е в ноща преди сватбата!

Мен ме беше затресла ужасна треска месец преди сватбата!!! crazy
Но в нощта преди сватбата ми беше съвсем спокойно!!! pardon Curtsey
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 14, 2007, 12:13:07 »

Ох дано да успея да поспя преди сватбата че и аз като didibaby като се размечтая и забравям да спа а не искам да изглеждам зле на свтабата.А с кого ще бъдете вечерта преди свтабата.Аз тъй като не съм от града в който ще се женя и с кумата ще  си правя компания в хотела.Сигурно ще се побъркам от притеснение.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 14, 2007, 12:27:17 »

Аз още отсега като се размечтая и сънят бяга, а само мога да си представя как ще е в ноща преди сватбата!
И аз съм така!Но мисля да стана по-раничко предния ден,за да ми се доспи вечерта!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 14, 2007, 12:49:34 »

Аз още не съм уточнила дали от моя град или тук от приятели ще ме вземат. Но вечерта преди сватбата съм поканила една приятелка да спи при мен. Със сигурност до късно ще си бъбрим. Сутринта мисля да си сложа пакетчета чай на очите  huhhuh.gif  Дали помагат????
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 14, 2007, 12:52:12 »

може и с кубчета лед и краставички good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 14, 2007, 14:16:48 »

Имам едно въпросче  smile при положение, че с приятеля ми живеем заедно около година вече, не е ли малко безсмислен момента със спането разделени в нощта преди сватбата и с взимането от родителите? Все пак... ме е взел преди година  blum blum blum Това не сме го решили и ми е интересно вие какво ще кажете по въпроса  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 14, 2007, 16:36:05 »

Имам едно въпросче  smile при положение, че с приятеля ми живеем заедно около година вече, не е ли малко безсмислен момента със спането разделени в нощта преди сватбата и с взимането от родителите? Все пак... ме е взел преди година  blum blum blum Това не сме го решили и ми е интересно вие какво ще кажете по въпроса  give_rose

И ние живеехме заедно от около година и половина преди сватбата, но си спазихме традицията и аз си спах при наще ношта преди сватбата и милото заедно с кумовете и роднини дойдоха и си ме взеха в деня на сватбата, както си му е реда!!! любов заедно
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 14, 2007, 18:06:24 »

Имам едно въпросче  smile при положение, че с приятеля ми живеем заедно около година вече, не е ли малко безсмислен момента със спането разделени в нощта преди сватбата и с взимането от родителите? Все пак... ме е взел преди година  blum blum blum Това не сме го решили и ми е интересно вие какво ще кажете по въпроса  give_rose
Е,как ще спите заедо?! ohmyПредстави си само сутринта като станете-той ще те гледа,докато се обличаш,гримираш,фризираш и т.н Ами всички ритуали около взимането на булката,криенето на обувката!Не знам,сама реши кое ти харесва повече,но ако сте заедно,някакси се губи тръпката!Аз нито за миг не съм се замисляла дали да не спя у тях,въпреки че живеем заедно от почти 3 години! Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 14, 2007, 21:40:42 »

ами момента с криенето на обувката, с "пазенето на крепостта", бутането на вратата и т.н. със сигурност ще ги изпуснем  pleasantry аз не си падам по тези традиции, моят приятел - също. Но пък си права, че ще е друго, когато е с мен докато се приготвям, и ако ме види напълно готова  good всъщност като се замисля май се получава, че повечето традиции няма да ги спазваме  blush
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 14, 2007, 22:47:21 »

ами момента с криенето на обувката, с "пазенето на крепостта", бутането на вратата и т.н. със сигурност ще ги изпуснем  pleasantry аз не си падам по тези традиции, моят приятел - също. Но пък си права, че ще е друго, когато е с мен докато се приготвям, и ако ме види напълно готова  good всъщност като се замисля май се получава, че повечето традиции няма да ги спазваме  blush
Тези традиции и ние май ще ги пропуснем,но само си представи колко силно е вълнението,докато чакаш да дойде да те вземе,помисли за това как ще ти се подкосят краката,когато чуеш клаксоните,звънеца на вратата и най-вече,когато видиш неговият поглет,изпълнен с любов!Ох,аз сега настръхнах!Не трябва да пропускаш всичко това според мен!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 15, 2007, 07:06:31 »

ами момента с криенето на обувката, с "пазенето на крепостта", бутането на вратата и т.н. със сигурност ще ги изпуснем  pleasantry аз не си падам по тези традиции, моят приятел - също. Но пък си права, че ще е друго, когато е с мен докато се приготвям, и ако ме види напълно готова  good всъщност като се замисля май се получава, че повечето традиции няма да ги спазваме  blush
Тези традиции и ние май ще ги пропуснем,но само си представи колко силно е вълнението,докато чакаш да дойде да те вземе,помисли за това как ще ти се подкосят краката,когато чуеш клаксоните,звънеца на вратата и най-вече,когато видиш неговият поглет,изпълнен с любов!Ох,аз сега настръхнах!Не трябва да пропускаш всичко това според мен!
да, за това определено си права  good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #27 -: март 15, 2007, 10:09:05 »

 Ние сме мислили по този въпрос и стигнахме до идеалното решение(поне за мен).Тъй като аз и моя приятел живеем заедно вече 3 години и половина и никой от нас не иска да е сам в нощта преди сватбата,измислихме следното:вечерта си лягаме и ако можем заспиваме  sarcastic ,а сутринта в 8,00 часа той отива при родителите си,а аз започвам да се приготвям и към 16 часа те ще дойдат вкъщи да ме вземат.
 Така ще сме заедно през нощта,а пък от друга страна няма да гледа как се приготвям и т.н.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 15, 2007, 10:12:42 »

В деня преди тържеството аз и мъжът ми ще сме заедно (защото вече ще сме мъж и жена пред държавата), сутринта, когато започна да се обличам ще го изпратя някъде с кума. Преди тържеството ще дойде да ме вземе от стаята и ще ме заведе на коктейл, който ще е организиран преди венчавката в църквата, за да има време гостите да се съберат и да тръгнем всички към църквата  wedding
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 15, 2007, 11:14:07 »

Ние сме мислили по този въпрос и стигнахме до идеалното решение(поне за мен).Тъй като аз и моя приятел живеем заедно вече 3 години и половина и никой от нас не иска да е сам в нощта преди сватбата,измислихме следното:вечерта си лягаме и ако можем заспиваме  sarcastic ,а сутринта в 8,00 часа той отива при родителите си,а аз започвам да се приготвям и към 16 часа те ще дойдат вкъщи да ме вземат.
 Така ще сме заедно през нощта,а пък от друга страна няма да гледа как се приготвям и т.н.

И ние бяхме заедно вечерта, понеже не сме от София и сме на квартира, а на сутринта аз отидох у една приятелка, от където щеше да ме "вземе" и не ме е виждал докато се приготвям  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines