Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви подаръци получихте за Коледа?  (Прочетена 25649 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 06, 2008, 13:36:11 »

АЗ ПОЛУЧИХ ГОДЕЖЕН ПРЪСТЕН, ОСТАВЕН ПОД ЕЛХАТА  heart heart
РЕАКЦИЯТА МИ БЕШЕ-  Oh my ... БЕШЕ ТОЛКОВА КРАСИВО... И ЗАПОМНЯЩО СЕ
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 26, 2008, 12:11:37 »

Offtopic Дойде ред да възобновим темичката yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 26, 2008, 17:03:46 »

Aбе аз въобще не разбрах че темата е стара  funnytooth
Та аз получих пижамка (зелено оранжева  отпред със слона от Ледена епоха) + красиво червено протмоне и парички   give_rose Това е за сега, за Нова година ще има още  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #48 -: декември 26, 2008, 17:18:28 »

Ние не искахме въобще да получаваме подаръци, но семейството не бяха съгласни и се стигна до консенсус, подаръците да са малки и потребни. Така аз получих лилав пуловер, ключодържател (много фецки и скъп) и червени дантелени кюлотки (!) от лелята на Фабс с коментара, че носят късмет (не беше намек). Той получи два чифта чорапим един пуловер и кожен калъф за кредитни карти.

Ние подарихме на брат му книга, на майка му комплект козметика (тя много обича), на баща му самобръсначка от старите, металните, германска - жестоко качество, в метална гравирана кутия, на леля му една голяма декоративна свещ, на чичо му метална кутия с подбрани чайове.
 pardon

Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 26, 2008, 17:18:57 »

Gergancheto и аз така ,добре че се загледах в датите и се осетих  badgirl sarcastic
аз получих една златна гривна от милото-много е хубава.
А той-едно протмоне и един парфюм на PACO RABANNE-1 MILLION blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 26, 2008, 17:27:14 »

Ние основно парички си бяхме поръчали на повечето Дядо Коледовци, от които получавахме подаръци, че все пак като знаем другата година какво следва .... (освен бебчо и парно трябва да направим за цялата къща..  girl_impossible ). Половинката ми подари комплект за гримиране с всичко вътре: сенки, моливи спирали, руж и червила(няколко вида)  yahoo ( аз обожавам такива нещица ) Имаше и други подаръци, ама не са големи, та няма да изпадам в подробности  pardon Аз на  него му подарих един рипсен пуловер ( че не знам от колко време гледа пуловери и все отлага да си купи  diablo ), една чаша с дядо Коледа (имаме милион чаши, ама очите ми останаха в тази  blush ) и един колаж, който аз направих 2-3 дни по-рано, изпринтих и ламинирах. Прикачвам колажа да го видите  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #51 -: декември 26, 2008, 17:29:07 »

Колажа е жесток !!!
Браво Солесито  Bravo judges  Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 26, 2008, 17:32:25 »

Благодаря, Ина  give_rose
Аз направих и колажи за нашите и за родителите на мъжа. Нашите си го получиха за КОледа и направо се разтопиха от кеф. А на мъжа на родителите ще го дадем на Нова година   smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 26, 2008, 18:16:28 »

Получих един Мемори Стик за телефона ,но мисля че се бяхме съсредоточили около подаръците на племенниците.
Пък и преди седмица имахме рожденни дни така че.........

А снаха ми ми подари едни мноооого гадни бонбони - някакви много скъпи ,но натурален шоколад с бадем /който е любител на черният шоколад като мъжлето много се кефи/

Другото са все парички
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 27, 2008, 13:48:37 »

Аз получих най-мноого подаръци от моята майчица :girlhide:да ми е жива и здрава,ако не е тя незнам как  щях да се чувствам give_rose.Та от мама получих страшно много козметика-парфюм,душ гел,молив за очи двоен,гланц за устни,интимен гел..... *crazy*една страхотна перелина, с големи копчета на ръцете,много сладки ботички-лачени danceg,страшно много лакомства....и понеже исках да си купим за палнята 2 пътеки и едно килимче-мама ме изпревари и ми ги купи  girl_impossible,а от татко парички.Милото беше следващият ,който получи доста подаръци,а за свеки няма да говоря както винаги мина метър }:->направо побеснях nea
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 27, 2008, 14:08:56 »

Аз получих степер и маратонки от Дядо Коледа-изпълни ми писмото,което бях писала.Мъжо ми получи страшен анцунгна на Серджо Тачини,а детето получи плей стейшън портъбъл-то това е и за мен laugh.Сега с детето си правиме бартер-тя кара степера ,а аз играя на psp-то.От мама получихме общо подарък-тя беше до преди няколко дни вАвстрия и ни донесе от там страхотен стенен часовник,халби за бира и много вкуснички неща.От свеки получихме и двамата козметика,а от семейсвото на брат му разни аксесоари за компютъра и psp-то.От брат ми за поредна година нищо не получихме-тъжно е да го кажа,но той щото е в Канада и леко ни е позабравил.Дори и за детето не прати нищо,ама какво да се прави,някой братя забравят,че имат сестри.Аз обаче пратих едно колетче на неговите дечица-нали са ми кръв.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines