Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:18:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви подаръци получихте за Коледа?  (Прочетена 25642 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 27, 2007, 20:31:53 »

аз също не съм снимала моите подаръци но мога да се снимам с тях  =]те повечето за носене  8Pхалата и бельото  blushи якето и блузките само телефона няма как да облека него мога да покажа  yahoo


* 13.jpg (64.61 KB, 650x488 - видяно 412 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 28, 2007, 10:07:07 »

ех че хубави подаръциииииииииии !!!! Клео и ти с телефонче, четох още че преди Коледа го получи !!!! smile браво !!! smile Мис Каприс няма нищо по-хубаво от годежа, а и все хубави подаръци имате !!!! абе то май няма лош подарък  crazy crazy !!!! на всички са ви много хубави !!!! smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 28, 2007, 11:01:09 »

браво на вас и на дядо Коледа!!!! :bravo:Никой не може да се оплаче от подаръци!Сега ще чакаме дядо Мраз по Нова Година да видим жив ли е и той или.... tease laugh funnytooth laugh
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 28, 2007, 13:14:35 »

ех че хубави подаръциииииииииии !!!! Клео и ти с телефонче, четох още че преди Коледа го получи !!!! smile браво !!! smile Мис Каприс няма нищо по-хубаво от годежа, а и все хубави подаръци имате !!!! абе то май няма лош подарък  crazy crazy !!!! на всички са ви много хубави !!!! smile

Ооооо, да. Годежа ми беше най-хубавия и най-скъпия подарък тази Коледа smile

браво на вас и на дядо Коледа!!!! :bravo:Никой не може да се оплаче от подаръци!Сега ще чакаме дядо Мраз по Нова Година да видим жив ли е и той или.... tease laugh funnytooth laugh

Ами ще го чакаме дядо Мраз, как няма да го чакаме, ама писъмца до него написахте ли?  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 28, 2007, 13:22:46 »

аз пиша и до дядо Коледа и до Мраз и до Снежанка-калпазанка и до джуджетата и елените а баба Коледа ми прави курабии всяка година! tease очаквам го с нетърпение аз да мине по асансьорната шахта че разбрах че имам още не получени подаръцииииииииииииииииии
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #35 -: декември 28, 2007, 13:30:44 »

Аз ви се похвалих за хубавите подаръчета, които получих, но аз самата не съм подарила подарък на патето и ми е малко гадно за това  sad Лошото е, че той иска нещо, което сам трябва да си избере, а нещо нямаме това общо свободно време да излезем и да го потърсим sad Най-вероятно утре ще успеем, но да видим ...

misskapriss
наистина годежа си е най-най-хубавия подарък за Коледа и за нас и за близките ни  offer  CHEERS
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 28, 2007, 13:31:17 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Клео направо ме разби. Виж аз на Снежанка не съм сетила да пиша, но другата година няма да пропусна blum
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #37 -: декември 28, 2007, 18:21:04 »

Тази година аз си бях дядо Коледа!
Избрах си всички подаръци - аз......получих много парички, които моментално уползотворих!
Два дни по магазините и си накупих каквото ми трябваше и каквото не.....имам си нова готина спортна чантичка, пола, суитчер, гривна, обици, готино колие, клучодържател (последните си ги накупих от Мънисто-обожавам го това магазинче) и какво ли още не.....два парфюма - зелената ябълка на Донна Карън и един на Хуго Босс...Добър пазар си направих тази година....
Получих още от баба -лилави ръкавички, и много лакомства
едни обици+гривна от някакъв зелен камък (нали имам зелени очи и винаги някой ми подарява по нещо зелено)
една книжка......разни дреболийки от Orange, а да и несесерче за телефона си взех....
и още разни други нещица...много съм доволна тази година.....,защото най-близките ми дадоха парички аз да си купя нещо...
а пък  от приятелките още дреболййки получих - разни ароматни свещи,украшения и какво ли още не....чакам още подаръци.....от родителите......(но разбрах че лятото като се приберат ще ги получа...хихихихии, така че лято ще си дополуча коледните подаръци,хихихихи)
Ами това е от мен (спестих марките на подаръците, като изключим парфюмите, защото не съм привърженичка на това...)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 29, 2007, 09:42:59 »

Снощи получихме нови подаръчета smile и голяма смях падна. Отвярям подаръка на младежа и му разправям "Ах, какви готини чорапки имаш!", после "А не, това май в вратовръзка?!", а той "Не, това е май изтривалка за гръб?!"  ROFL ROFL ROFL
Не разбрахме какво е, а и не върви да питаме. Със сигурност няма да го използваме, защото има вероятност, ако го сложи за вратовръзка, да се окаже, че е изтривалка, а ако го метнем в банята - да е вратовръзка smile.
Поне се забавлявахме  и яко се насмяхме smile.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #39 -: декември 29, 2007, 22:11:34 »

хихихи  ROFL ROFL daniela паднах от стола от смях с твоята историйка  funnytooth
Днес вече съм спокойна, защото намерихме на патето искания анцунг /олее така ли се пише crazy/, а утре ще търсим комплект инструменти, за който явно повечето мъже се оказа си мечтаят  pleasantry и с това ще приключим с подаръците за тази година  Wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #40 -: януари 02, 2008, 17:42:09 »

Главния ми подарък от любимия ми е колело... много му се радвам, но идва проблема че трябва да го карам, а все нямам време... идеята е да ходя с него на работа, да но работата ми е на 14 км от вкъщи... и има толкова много баири че не ми се мисли, тия дни се пробвах да карам, много зле съм, два баира изкачих и бях мъртва! Но ще съм упорита и се надявам особено като се постопли да събудя мускулите ми и успея да отида и да се върна от работа  blush
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #41 -: януари 04, 2008, 14:21:51 »

Ние станахме в 6,30 сутринта на коледа да си разопаковаме подаръците,които си бяхме купили тайно един от друг.Аз сложиш моя под елхата на 24,12 вечерта, а мъжа ми рано сутринта на Коледа е сложил неговия.Аз го чух и станах, а той ми вика "Ела да видиш май имаме подаръци под елхата."Неговият беше мещо средно между жилетка и суичър.Моят парфюм на Диор + боди лосион в страхотна чантичка,която сложиш на Нова Година. От нашите получихме полюлей за спалнята, от свеки тиган за палачинки+пантофки.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 04, 2008, 18:51:33 »

ние  смилото още в началото на декември си подарихме подаръците,иначе за коледа имаше 22инчов монитор за компа,блузка,парфюм,парички,коледни чорапки,кооледни чашки,календар с наша снимка и нашия кръщелник,сега си го гледкам  girl_in_love
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #43 -: януари 04, 2008, 19:11:25 »

Ели,подарили са ти любимия ми парфюм  good Аз го получих за миналата Коледа и трайно се пристрастих към него  blum А тази година получих другия ми любим парфюм-Escada Magnetism  danceg Тате още не се е върнал в София,но ми се е заканил да пазаруваме заедно подаръците,ех,обичам такива закани  blum yahoo А на kleo телефонът е трепач  Wink Bravo Със здраве да си го ползваш и само хубави новини да чуваш  Wink А daniela ,защо не го снимаш това странно нещо и да ни го пуснеш,все някой ще разгадае какво е  funnytooth Много се смях с тази история и ми стана любопитно,признавам си  blush ,да видя забавния подарък  Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #44 -: януари 04, 2008, 20:04:54 »

Получих палтенце(от милото, избрахме го заедно), коледен сувенир с перлички пак от милото, парички от мама и татко, червена блузка с пухчета от сестра ми и най-неочаквано когато си мислех ,че миличкия е свършил с подаръците получих еротичен комплект blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines