Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:28:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви подаръци получихте за Коледа?  (Прочетена 25639 пъти)
 
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #15 -: декември 27, 2007, 00:32:51 »

 Santa2 santz Ехе, момичета, ама то много подаръци! Абе, взех да ви подозирам аз чак в някакви тайни /странни/ връзки с Дядо Коледа или някой негов човек от Акционерното му дружество в Лапландия? То много хубави подаръци, много нещо. Най-малкото роднина с някои от вас ще се окаже някое джудже или Снежанка. funnytooth DANCE Да си носите подаръците с много любов и здраве!
И аз да се похваля: от половинката получих златен пръстен със страхотни камъни /всъщност два пръстена, които са много близки един до друг, понеже той до последно не могъл да прецени кой е по-гот и взел и двата. Да е жив и здрав!/. Другия ми подарък беше златния крем на "La prairie", в съпровод с такъв за лице и тяло пак от тяхната марка. Аз за тоя подарък да си призная сама намекнах,  щото ми свършват наличните. danceg И последния подарък е ексурзията до топлия /надявам се/ остров за който бях писала вече. Вдругиден тръгваме и ще разказвам после как е новата година там. Бъдещото свеки, което аз приемам отдавна за настоящо ми подари страхотно елегантна рокля!Направо съм очарована. Даже ще я сложа в самата новогодишна нощ. Свекъра ми подари - пръстен на Сваровски. Зълвата - колие на Сваровски. Много, много съм доволна. Другите подаръци не ги знам, щото не съм се виждала с никой друг.Извинете ме за дългия пост, но......емоции

Little_Sweet_Didka много ти завиждам красавице, че ти е останало време да ни увековечиш в снимки подаръците си. Аз освен че нямах време да си призная без да се смеете - не мога. shok
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #16 -: декември 27, 2007, 06:29:35 »

Аз най-после стигнах до форума след няколко дни усилено празнуване. Моите подаръци: от съпруга - диамантени обеци, гривна с charms на Pandora, пижами и халат на Victoria's secret, и един букет от бели рози - за първата ни бяла Коледа като семейство. От свекървата и свекъра - iHome система за iPod-a, маша за изправяне на коса, пари, един куп дреболии в чорапа ми, ново плюшено одеяло. От моите родители и братята на съпруга ми имаше още пари.
Гривната от съпруга ми обаче е любимият ми подарък!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 27, 2007, 09:14:53 »

didibaby покажи ни гривнатааа Girl_sing girl_in_love
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #18 -: декември 27, 2007, 09:22:43 »

Хехе...много сладка темичка yahoo yahoo yahoo
Честито на всички за коледните подаръци! Чисто по женски ви завиждам благородно на всяка една от вас blush
НИе с милото тази година не си разменяхме подаръци, но си направихме страхотен семеен такъв yahoo yahoo yahoo..Купихме си апартаментче  goody hurrah goody hurrah banana banana banana goody goody goody
Живот и здраве догодина дано отпразнуваме втората ни семейна коледа именно в нашия дом с наша собствена коледна елха Girl_hide!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 27, 2007, 09:43:49 »

и аз получих доста подаръци тази година !!! от милото получих нов телефон съвсем изненадващо и много се кефяяяя, от свеки парфюм на Армани и ръкавички, от свекъра парфюм Cristal noir, получих преса за изправяне на коса - много яка, парички от родителите ми, много шоколади, едно страхотно огледалце с камъни от моята приятелка !!! а с милото ми си купихме коледен подарък за апартамента 32 инчов LCD телевизор на Philips + домашно кино, милото ми му се радва като на детска играчка !!! наистина са ни много хубави подаръците !!!!
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 27, 2007, 10:33:04 »

И аз като Ели имам ново телефонче и мноооого му се радвам!!!  yahoo Още не съм си получила всички подаръци - очаквам такива и за Нова година  blush
Ели, и ние си направихме такъв подобен подарък като вашия - 32 инчова плазма Sony BRAVIA и вече не мога да вдигна милото от дивана  angry А на сватбата кръстниците ни бяха подарили домашно кино и изглежда май съвсем ще се закотвим вкъщи  cap
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 27, 2007, 10:40:03 »

И аз като Ели имам ново телефонче и мноооого му се радвам!!!  yahoo Още не съм си получила всички подаръци - очаквам такива и за Нова година  blush
Ели, и ние си направихме такъв подобен подарък като вашия - 32 инчова плазма Sony BRAVIA и вече не мога да вдигна милото от дивана  angry А на сватбата кръстниците ни бяха подарили домашно кино и изглежда май съвсем ще се закотвим вкъщи  cap

хи хи хи и ние се колебахме между Сони и Филипс и в крайна сметка оставих на милото да избира, ама и аз не мога да го отлепя уж са за новия апартамент, а той веднага ги нареди и колони и т.н., пенсионира другия телевизор и сега постоянно бъзика този !!!!!!! като деца са !!!!
а иначе аз му купих едни маркови дънки и изненадата беше че си ги избра все едно той да си ги купува и докато се преобличаше му ги платих и мнго се изненада хи хи хи !!!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 27, 2007, 10:42:05 »

Майче това наистина е много голяма семейна придобивка  Bravo :bravo:чудесен Коледен подарък
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 27, 2007, 11:26:06 »

Така аз получих блузонче,комплект парфюм и лосон от Avon,слонче,получих и аксесоари за колата ми събрах доста лосиончета и душ гелчета и естествено парички получих
А всички са получили много хубави подаръци да си ги ползвате със здраве
Little|_Sweet_Didka влюбена съм в този телефон много е готин да си го ползваш с удоволствие,е на мен няма кой да ми го подари cray cray ама какво да се прави  =]еми това е в общи линии
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 27, 2007, 14:25:51 »

ето ме и мен с новият ми подарък !!! smile D900i





* VersaceCrystalNoirW_c.jpg (12.72 KB, 300x299 - видяно 3288 пъти.)
« Последна редакция: декември 27, 2007, 14:31:49 от Ели . » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 27, 2007, 14:32:24 »

и този !!!! smile


* 400x600_PAR51566.jpg (9.64 KB, 300x300 - видяно 3352 пъти.)
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 27, 2007, 14:38:43 »

Браво на вас!!!!!! Bravo страхотни подаръци сте получили всички, даже се чудя откъде толкова парички  crazy брей.....Българина май само се оплаква, а иначе хич не е така зле както разправя.....Нищо де, важното е подаръци да има DANCE DANCE DANCE
Аз какви подаръци получих ли - ами мисля, че засега най-големият ми подарък е бебчо в корема funnytooth laugh funnytooth, а покрай него получих и куп глезотийки - доста дрешки - рокля, пуловерче, 2 клинчета, 2 блузки, чорапки, козметика, обички от милото, книжка на Пауло Куелъо, парички, шоколади, страхотни свещничета и не помня и аз какво друго... crazy
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: декември 27, 2007, 14:51:34 »

ихаааа   yahoo  yahoo yahoo какви страхотни подаръци само  Bravo Bravo Bravo за мен тази темичка ще послужи като чудесен списък с подаръци за другата Коледа, когато пак ще се чудим какво да подаряваме на близките си  Wink И при мен подаръците са в изобилие тази Коледа - пръстен и обици от бяло злато от патето, още един пръстен от бяло злато и парички от тати, страхотна козметика от мама и перлички  Wink винаги е купувала от най-хубавото, нощна лампа, хавлии за баня, халат за баня, спални комплекти, парфюм Bulgari Au the blanc, пужкава розова пижамка, пухкави пантофки хипопотам, дрешки от систърката /не спирам да ги нося/ и много вина, шампанско и шоколадиииии  yahoo yahoo yahoo А най-големият ни емоционален подарък беше нашият годеж  LOVING сред веселбата имаше и ред сълзи, ред сополи ... хихихихи ... както той иска мен, така и аз исках него, голям майтап беше  funnytooth
« Последна редакция: декември 27, 2007, 14:54:05 от Katitka » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 27, 2007, 18:31:18 »

Много хубави подаръци имате всички  Bravo

При нас тъй като Коледа съвпадна с годежа почти всички подаръци ни бяха общи. Получихме много хубав спален комплект от сатен с ръчна бродерия и към тях 2 халата(за него с боксери, а за мен с нощничка от същите материи и цветове), много красиви чаши за вино, видео камера и парички. А иначе аз от милото имам пръстен, панталон и туника, от мама и татко палто, от баба розови меки пантовки, а от брат ми както обикновено една голяма усмивка blum Но той е по-малък от мен и още не работи така че е нормално smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 27, 2007, 19:33:14 »

Аз не съм си снимала още подаръците,но по-късно може и да го направя.Получих доста парични подаръци,които днес превърнах в дрехи,иначе милото ми подари парфюм с гривна на DKNY,на Коледа получих колие Swarovski,а днес ми подари белю на LA SENZA blush
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines