Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:42:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви подаръци получихте за Коледа?  (Прочетена 25532 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« -: декември 25, 2007, 05:18:04 »

Хайде да споделяме какво получихме за Коледа...

Аз нямам търпение от няколко седмици най-после да дойде Коледната утрин, за да отварям подаръци (ех, като малките деца съм)! Сега ме делят само няколко часа от отварянето на подаръците и все това ми се върти в главата  crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 25, 2007, 11:24:12 »

аз ги получих вече:телефонче,много-о-о-о дрехи<които сама си избрах pleasantry>,епилатор,сешоар,флаш памет +  dodger+ много хубави комплекти белъо  yahoo yahoo yahoo *YAHOO*и днес ще видим какво още,а и от приятелките-сувенири и козметика pleasantry
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #2 -: декември 25, 2007, 14:26:06 »

Аз получих засега половината от подаръците,защото съм болничка и не мога да отида да раздам и получа другата част от подаръците(малко ми беше мъчно,че не мога да дам на някои от хората,за които съм купила подаръци,да си ги сложат под елхата и да си ги отворят на Коледа).Така че те ще са малко следколедни,но...  pardon Получих много дрешки,които си избрах  yahoo ,също и едно колие с обици с кристали Сваровски  yahoo ,парфюм  yahoo ,едим много готин слон  yahoo и хавлия(мекичка и с розово  dancegyahoo !!!Освен това следколедно ще си подаря своя подарък,който ще е маша  yahoo!!! И най-хубавият подарък-годежния пръстен  yahoo yahoo yahoo !!!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 25, 2007, 18:19:05 »

Много хубави подаръци сте получили! И като гледам смайлитата сте доволни!
Аз за сега получих нов телефон, 100мл Channel Coco Mademoiselle, 100ml Miss Dior Cherie, страхотни обеци, кутия за бижута с бижу за връта, парички, шоколад, чорапки и за сега е това. Аз съм доволна от подаръците си и като получа останалите ще пиша пак! danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 26, 2007, 11:13:55 »

ехее много сладка темичка и поздравления на всички за готините подаръци  yahoo
аз получих телефон ново яке хавлия(от свеки)дрешки и бельо от мама и аз като Дидка чорапки  8Pмного шоколадчета бонбони и всякакви сладкотиййкииии  *YAHOO*козметика в изобилие и общо взето това за сега днес пак сме н а гости и ще видим какво ще получим там най-вероятно парички но има ли значение все пак е Коледааааааааааааааааааааа yahoo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 26, 2007, 11:19:56 »

Аз получих козметка, парфюм, телевизор и разни дребни работи smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 26, 2007, 11:40:08 »

 Bravo на Клео, че е получила подарък и от свеки, че в една друга темичка спомена, че не чака от нея smile.
Ние заедно си купувахме подаръци и то все неща за вкъщи. Иначе личните са ни по нови маратонки...имам бели маратонки....  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 26, 2007, 13:49:07 »

Аз получих предимно бижута  blum свекитата ми подариха обеци от бяло и жълто злато, а милото от чудене взел че купил златен пръстен - пак бяло и жълто злато, и освен това и сребро - колие и гривна
Останалото е козметика  Bravo
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 26, 2007, 14:56:11 »

Аз тъй като от скоро живея самостоятелно с милото имах нужда от някои нещица и ето че си ги получих-стахотна прахосмукачка, ютия,спални комплекти,много красив сервиз за хранене,комплект чаши.От милото имам голяма паричка да си купя още едни ботушки,но за съжаление се разболях и не мога да мръдна от къщи :cray:Очаквам по-личните подаръци вече goody goody goody
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #9 -: декември 26, 2007, 15:10:23 »

Аз получих нови ботушки  goody, дрехи (блузи, панталони) , пижама  beddybye ,euro-шоколадчета, дъска за рязане и чаши за уиски.  Girl drink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 26, 2007, 18:13:23 »

Аз получих много красива червена кожена чанта

Имаше и подарък за бебо - един дядо мраз с чувалче на гърба с подарък за бебо - ще покажа снимка после!!!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 26, 2007, 19:40:33 »

Ето какво ми донесе моя дядо Коледа blum

Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 26, 2007, 20:22:06 »

Ето ме пак с "ъпдейтнат" и подкрепен със снимков материал списък с подаръци yahoo

нов телефон от милото   ,

100мл Channel Coco Mademoiselle ,

100ml Miss Dior Cherie ,

страхотни обеци от милото ,

кутия за бижута, на която капа е с рамка за снимка с бижу за врата ,

пантофки на Benetton и същите чорапки

халат

супер бонбонесто несесерче

парички,
шоколад,
и за сега е това.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 26, 2007, 20:47:03 »

Чехлите много ми харесаха  DANCE

Аз като че ли ще получа подаръците си за Нова Година, за това няма с какво да се похваля.  pardon

Иначе като коледен подарък си счетохме почивката, която вече употребихме.  Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 26, 2007, 21:00:57 »

Забравих да покажа най-големия подарък, който всъщност е за двама ни
20 инчов монитор ASUS


А като чехлите имам и чорапки, със същото коте и с гумени точки на ходилата laugh

Teo почивката си е чудесен подарък, иначе и аз чакам Дядо Мраз че имам още да получавам. blush
« Последна редакция: декември 26, 2007, 21:02:30 от Little_Sweet_Didka » Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #15 -: декември 27, 2007, 00:32:51 »

 Santa2 santz Ехе, момичета, ама то много подаръци! Абе, взех да ви подозирам аз чак в някакви тайни /странни/ връзки с Дядо Коледа или някой негов човек от Акционерното му дружество в Лапландия? То много хубави подаръци, много нещо. Най-малкото роднина с някои от вас ще се окаже някое джудже или Снежанка. funnytooth DANCE Да си носите подаръците с много любов и здраве!
И аз да се похваля: от половинката получих златен пръстен със страхотни камъни /всъщност два пръстена, които са много близки един до друг, понеже той до последно не могъл да прецени кой е по-гот и взел и двата. Да е жив и здрав!/. Другия ми подарък беше златния крем на "La prairie", в съпровод с такъв за лице и тяло пак от тяхната марка. Аз за тоя подарък да си призная сама намекнах,  щото ми свършват наличните. danceg И последния подарък е ексурзията до топлия /надявам се/ остров за който бях писала вече. Вдругиден тръгваме и ще разказвам после как е новата година там. Бъдещото свеки, което аз приемам отдавна за настоящо ми подари страхотно елегантна рокля!Направо съм очарована. Даже ще я сложа в самата новогодишна нощ. Свекъра ми подари - пръстен на Сваровски. Зълвата - колие на Сваровски. Много, много съм доволна. Другите подаръци не ги знам, щото не съм се виждала с никой друг.Извинете ме за дългия пост, но......емоции

Little_Sweet_Didka много ти завиждам красавице, че ти е останало време да ни увековечиш в снимки подаръците си. Аз освен че нямах време да си призная без да се смеете - не мога. shok
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #16 -: декември 27, 2007, 06:29:35 »

Аз най-после стигнах до форума след няколко дни усилено празнуване. Моите подаръци: от съпруга - диамантени обеци, гривна с charms на Pandora, пижами и халат на Victoria's secret, и един букет от бели рози - за първата ни бяла Коледа като семейство. От свекървата и свекъра - iHome система за iPod-a, маша за изправяне на коса, пари, един куп дреболии в чорапа ми, ново плюшено одеяло. От моите родители и братята на съпруга ми имаше още пари.
Гривната от съпруга ми обаче е любимият ми подарък!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 27, 2007, 09:14:53 »

didibaby покажи ни гривнатааа Girl_sing girl_in_love
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #18 -: декември 27, 2007, 09:22:43 »

Хехе...много сладка темичка yahoo yahoo yahoo
Честито на всички за коледните подаръци! Чисто по женски ви завиждам благородно на всяка една от вас blush
НИе с милото тази година не си разменяхме подаръци, но си направихме страхотен семеен такъв yahoo yahoo yahoo..Купихме си апартаментче  goody hurrah goody hurrah banana banana banana goody goody goody
Живот и здраве догодина дано отпразнуваме втората ни семейна коледа именно в нашия дом с наша собствена коледна елха Girl_hide!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 27, 2007, 09:43:49 »

и аз получих доста подаръци тази година !!! от милото получих нов телефон съвсем изненадващо и много се кефяяяя, от свеки парфюм на Армани и ръкавички, от свекъра парфюм Cristal noir, получих преса за изправяне на коса - много яка, парички от родителите ми, много шоколади, едно страхотно огледалце с камъни от моята приятелка !!! а с милото ми си купихме коледен подарък за апартамента 32 инчов LCD телевизор на Philips + домашно кино, милото ми му се радва като на детска играчка !!! наистина са ни много хубави подаръците !!!!
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 27, 2007, 10:33:04 »

И аз като Ели имам ново телефонче и мноооого му се радвам!!!  yahoo Още не съм си получила всички подаръци - очаквам такива и за Нова година  blush
Ели, и ние си направихме такъв подобен подарък като вашия - 32 инчова плазма Sony BRAVIA и вече не мога да вдигна милото от дивана  angry А на сватбата кръстниците ни бяха подарили домашно кино и изглежда май съвсем ще се закотвим вкъщи  cap
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 27, 2007, 10:40:03 »

И аз като Ели имам ново телефонче и мноооого му се радвам!!!  yahoo Още не съм си получила всички подаръци - очаквам такива и за Нова година  blush
Ели, и ние си направихме такъв подобен подарък като вашия - 32 инчова плазма Sony BRAVIA и вече не мога да вдигна милото от дивана  angry А на сватбата кръстниците ни бяха подарили домашно кино и изглежда май съвсем ще се закотвим вкъщи  cap

хи хи хи и ние се колебахме между Сони и Филипс и в крайна сметка оставих на милото да избира, ама и аз не мога да го отлепя уж са за новия апартамент, а той веднага ги нареди и колони и т.н., пенсионира другия телевизор и сега постоянно бъзика този !!!!!!! като деца са !!!!
а иначе аз му купих едни маркови дънки и изненадата беше че си ги избра все едно той да си ги купува и докато се преобличаше му ги платих и мнго се изненада хи хи хи !!!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 27, 2007, 10:42:05 »

Майче това наистина е много голяма семейна придобивка  Bravo :bravo:чудесен Коледен подарък
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 27, 2007, 11:26:06 »

Така аз получих блузонче,комплект парфюм и лосон от Avon,слонче,получих и аксесоари за колата ми събрах доста лосиончета и душ гелчета и естествено парички получих
А всички са получили много хубави подаръци да си ги ползвате със здраве
Little|_Sweet_Didka влюбена съм в този телефон много е готин да си го ползваш с удоволствие,е на мен няма кой да ми го подари cray cray ама какво да се прави  =]еми това е в общи линии
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 27, 2007, 14:25:51 »

ето ме и мен с новият ми подарък !!! smile D900i





* VersaceCrystalNoirW_c.jpg (12.72 KB, 300x299 - видяно 3246 пъти.)
« Последна редакция: декември 27, 2007, 14:31:49 от Ели . » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 27, 2007, 14:32:24 »

и този !!!! smile


* 400x600_PAR51566.jpg (9.64 KB, 300x300 - видяно 3312 пъти.)
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 27, 2007, 14:38:43 »

Браво на вас!!!!!! Bravo страхотни подаръци сте получили всички, даже се чудя откъде толкова парички  crazy брей.....Българина май само се оплаква, а иначе хич не е така зле както разправя.....Нищо де, важното е подаръци да има DANCE DANCE DANCE
Аз какви подаръци получих ли - ами мисля, че засега най-големият ми подарък е бебчо в корема funnytooth laugh funnytooth, а покрай него получих и куп глезотийки - доста дрешки - рокля, пуловерче, 2 клинчета, 2 блузки, чорапки, козметика, обички от милото, книжка на Пауло Куелъо, парички, шоколади, страхотни свещничета и не помня и аз какво друго... crazy
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: декември 27, 2007, 14:51:34 »

ихаааа   yahoo  yahoo yahoo какви страхотни подаръци само  Bravo Bravo Bravo за мен тази темичка ще послужи като чудесен списък с подаръци за другата Коледа, когато пак ще се чудим какво да подаряваме на близките си  Wink И при мен подаръците са в изобилие тази Коледа - пръстен и обици от бяло злато от патето, още един пръстен от бяло злато и парички от тати, страхотна козметика от мама и перлички  Wink винаги е купувала от най-хубавото, нощна лампа, хавлии за баня, халат за баня, спални комплекти, парфюм Bulgari Au the blanc, пужкава розова пижамка, пухкави пантофки хипопотам, дрешки от систърката /не спирам да ги нося/ и много вина, шампанско и шоколадиииии  yahoo yahoo yahoo А най-големият ни емоционален подарък беше нашият годеж  LOVING сред веселбата имаше и ред сълзи, ред сополи ... хихихихи ... както той иска мен, така и аз исках него, голям майтап беше  funnytooth
« Последна редакция: декември 27, 2007, 14:54:05 от Katitka » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 27, 2007, 18:31:18 »

Много хубави подаръци имате всички  Bravo

При нас тъй като Коледа съвпадна с годежа почти всички подаръци ни бяха общи. Получихме много хубав спален комплект от сатен с ръчна бродерия и към тях 2 халата(за него с боксери, а за мен с нощничка от същите материи и цветове), много красиви чаши за вино, видео камера и парички. А иначе аз от милото имам пръстен, панталон и туника, от мама и татко палто, от баба розови меки пантовки, а от брат ми както обикновено една голяма усмивка blum Но той е по-малък от мен и още не работи така че е нормално smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 27, 2007, 19:33:14 »

Аз не съм си снимала още подаръците,но по-късно може и да го направя.Получих доста парични подаръци,които днес превърнах в дрехи,иначе милото ми подари парфюм с гривна на DKNY,на Коледа получих колие Swarovski,а днес ми подари белю на LA SENZA blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 27, 2007, 20:31:53 »

аз също не съм снимала моите подаръци но мога да се снимам с тях  =]те повечето за носене  8Pхалата и бельото  blushи якето и блузките само телефона няма как да облека него мога да покажа  yahoo


* 13.jpg (64.61 KB, 650x488 - видяно 410 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 28, 2007, 10:07:07 »

ех че хубави подаръциииииииииии !!!! Клео и ти с телефонче, четох още че преди Коледа го получи !!!! smile браво !!! smile Мис Каприс няма нищо по-хубаво от годежа, а и все хубави подаръци имате !!!! абе то май няма лош подарък  crazy crazy !!!! на всички са ви много хубави !!!! smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 28, 2007, 11:01:09 »

браво на вас и на дядо Коледа!!!! :bravo:Никой не може да се оплаче от подаръци!Сега ще чакаме дядо Мраз по Нова Година да видим жив ли е и той или.... tease laugh funnytooth laugh
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 28, 2007, 13:14:35 »

ех че хубави подаръциииииииииии !!!! Клео и ти с телефонче, четох още че преди Коледа го получи !!!! smile браво !!! smile Мис Каприс няма нищо по-хубаво от годежа, а и все хубави подаръци имате !!!! абе то май няма лош подарък  crazy crazy !!!! на всички са ви много хубави !!!! smile

Ооооо, да. Годежа ми беше най-хубавия и най-скъпия подарък тази Коледа smile

браво на вас и на дядо Коледа!!!! :bravo:Никой не може да се оплаче от подаръци!Сега ще чакаме дядо Мраз по Нова Година да видим жив ли е и той или.... tease laugh funnytooth laugh

Ами ще го чакаме дядо Мраз, как няма да го чакаме, ама писъмца до него написахте ли?  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 28, 2007, 13:22:46 »

аз пиша и до дядо Коледа и до Мраз и до Снежанка-калпазанка и до джуджетата и елените а баба Коледа ми прави курабии всяка година! tease очаквам го с нетърпение аз да мине по асансьорната шахта че разбрах че имам още не получени подаръцииииииииииииииииии
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #35 -: декември 28, 2007, 13:30:44 »

Аз ви се похвалих за хубавите подаръчета, които получих, но аз самата не съм подарила подарък на патето и ми е малко гадно за това  sad Лошото е, че той иска нещо, което сам трябва да си избере, а нещо нямаме това общо свободно време да излезем и да го потърсим sad Най-вероятно утре ще успеем, но да видим ...

misskapriss
наистина годежа си е най-най-хубавия подарък за Коледа и за нас и за близките ни  offer  CHEERS
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 28, 2007, 13:31:17 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Клео направо ме разби. Виж аз на Снежанка не съм сетила да пиша, но другата година няма да пропусна blum
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #37 -: декември 28, 2007, 18:21:04 »

Тази година аз си бях дядо Коледа!
Избрах си всички подаръци - аз......получих много парички, които моментално уползотворих!
Два дни по магазините и си накупих каквото ми трябваше и каквото не.....имам си нова готина спортна чантичка, пола, суитчер, гривна, обици, готино колие, клучодържател (последните си ги накупих от Мънисто-обожавам го това магазинче) и какво ли още не.....два парфюма - зелената ябълка на Донна Карън и един на Хуго Босс...Добър пазар си направих тази година....
Получих още от баба -лилави ръкавички, и много лакомства
едни обици+гривна от някакъв зелен камък (нали имам зелени очи и винаги някой ми подарява по нещо зелено)
една книжка......разни дреболийки от Orange, а да и несесерче за телефона си взех....
и още разни други нещица...много съм доволна тази година.....,защото най-близките ми дадоха парички аз да си купя нещо...
а пък  от приятелките още дреболййки получих - разни ароматни свещи,украшения и какво ли още не....чакам още подаръци.....от родителите......(но разбрах че лятото като се приберат ще ги получа...хихихихии, така че лято ще си дополуча коледните подаръци,хихихихи)
Ами това е от мен (спестих марките на подаръците, като изключим парфюмите, защото не съм привърженичка на това...)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 29, 2007, 09:42:59 »

Снощи получихме нови подаръчета smile и голяма смях падна. Отвярям подаръка на младежа и му разправям "Ах, какви готини чорапки имаш!", после "А не, това май в вратовръзка?!", а той "Не, това е май изтривалка за гръб?!"  ROFL ROFL ROFL
Не разбрахме какво е, а и не върви да питаме. Със сигурност няма да го използваме, защото има вероятност, ако го сложи за вратовръзка, да се окаже, че е изтривалка, а ако го метнем в банята - да е вратовръзка smile.
Поне се забавлявахме  и яко се насмяхме smile.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #39 -: декември 29, 2007, 22:11:34 »

хихихи  ROFL ROFL daniela паднах от стола от смях с твоята историйка  funnytooth
Днес вече съм спокойна, защото намерихме на патето искания анцунг /олее така ли се пише crazy/, а утре ще търсим комплект инструменти, за който явно повечето мъже се оказа си мечтаят  pleasantry и с това ще приключим с подаръците за тази година  Wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #40 -: януари 02, 2008, 17:42:09 »

Главния ми подарък от любимия ми е колело... много му се радвам, но идва проблема че трябва да го карам, а все нямам време... идеята е да ходя с него на работа, да но работата ми е на 14 км от вкъщи... и има толкова много баири че не ми се мисли, тия дни се пробвах да карам, много зле съм, два баира изкачих и бях мъртва! Но ще съм упорита и се надявам особено като се постопли да събудя мускулите ми и успея да отида и да се върна от работа  blush
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #41 -: януари 04, 2008, 14:21:51 »

Ние станахме в 6,30 сутринта на коледа да си разопаковаме подаръците,които си бяхме купили тайно един от друг.Аз сложиш моя под елхата на 24,12 вечерта, а мъжа ми рано сутринта на Коледа е сложил неговия.Аз го чух и станах, а той ми вика "Ела да видиш май имаме подаръци под елхата."Неговият беше мещо средно между жилетка и суичър.Моят парфюм на Диор + боди лосион в страхотна чантичка,която сложиш на Нова Година. От нашите получихме полюлей за спалнята, от свеки тиган за палачинки+пантофки.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 04, 2008, 18:51:33 »

ние  смилото още в началото на декември си подарихме подаръците,иначе за коледа имаше 22инчов монитор за компа,блузка,парфюм,парички,коледни чорапки,кооледни чашки,календар с наша снимка и нашия кръщелник,сега си го гледкам  girl_in_love
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #43 -: януари 04, 2008, 19:11:25 »

Ели,подарили са ти любимия ми парфюм  good Аз го получих за миналата Коледа и трайно се пристрастих към него  blum А тази година получих другия ми любим парфюм-Escada Magnetism  danceg Тате още не се е върнал в София,но ми се е заканил да пазаруваме заедно подаръците,ех,обичам такива закани  blum yahoo А на kleo телефонът е трепач  Wink Bravo Със здраве да си го ползваш и само хубави новини да чуваш  Wink А daniela ,защо не го снимаш това странно нещо и да ни го пуснеш,все някой ще разгадае какво е  funnytooth Много се смях с тази история и ми стана любопитно,признавам си  blush ,да видя забавния подарък  Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #44 -: януари 04, 2008, 20:04:54 »

Получих палтенце(от милото, избрахме го заедно), коледен сувенир с перлички пак от милото, парички от мама и татко, червена блузка с пухчета от сестра ми и най-неочаквано когато си мислех ,че миличкия е свършил с подаръците получих еротичен комплект blush
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 06, 2008, 13:36:11 »

АЗ ПОЛУЧИХ ГОДЕЖЕН ПРЪСТЕН, ОСТАВЕН ПОД ЕЛХАТА  heart heart
РЕАКЦИЯТА МИ БЕШЕ-  Oh my ... БЕШЕ ТОЛКОВА КРАСИВО... И ЗАПОМНЯЩО СЕ
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 26, 2008, 12:11:37 »

Offtopic Дойде ред да възобновим темичката yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 26, 2008, 17:03:46 »

Aбе аз въобще не разбрах че темата е стара  funnytooth
Та аз получих пижамка (зелено оранжева  отпред със слона от Ледена епоха) + красиво червено протмоне и парички   give_rose Това е за сега, за Нова година ще има още  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #48 -: декември 26, 2008, 17:18:28 »

Ние не искахме въобще да получаваме подаръци, но семейството не бяха съгласни и се стигна до консенсус, подаръците да са малки и потребни. Така аз получих лилав пуловер, ключодържател (много фецки и скъп) и червени дантелени кюлотки (!) от лелята на Фабс с коментара, че носят късмет (не беше намек). Той получи два чифта чорапим един пуловер и кожен калъф за кредитни карти.

Ние подарихме на брат му книга, на майка му комплект козметика (тя много обича), на баща му самобръсначка от старите, металните, германска - жестоко качество, в метална гравирана кутия, на леля му една голяма декоративна свещ, на чичо му метална кутия с подбрани чайове.
 pardon

Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 26, 2008, 17:18:57 »

Gergancheto и аз така ,добре че се загледах в датите и се осетих  badgirl sarcastic
аз получих една златна гривна от милото-много е хубава.
А той-едно протмоне и един парфюм на PACO RABANNE-1 MILLION blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 26, 2008, 17:27:14 »

Ние основно парички си бяхме поръчали на повечето Дядо Коледовци, от които получавахме подаръци, че все пак като знаем другата година какво следва .... (освен бебчо и парно трябва да направим за цялата къща..  girl_impossible ). Половинката ми подари комплект за гримиране с всичко вътре: сенки, моливи спирали, руж и червила(няколко вида)  yahoo ( аз обожавам такива нещица ) Имаше и други подаръци, ама не са големи, та няма да изпадам в подробности  pardon Аз на  него му подарих един рипсен пуловер ( че не знам от колко време гледа пуловери и все отлага да си купи  diablo ), една чаша с дядо Коледа (имаме милион чаши, ама очите ми останаха в тази  blush ) и един колаж, който аз направих 2-3 дни по-рано, изпринтих и ламинирах. Прикачвам колажа да го видите  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #51 -: декември 26, 2008, 17:29:07 »

Колажа е жесток !!!
Браво Солесито  Bravo judges  Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 26, 2008, 17:32:25 »

Благодаря, Ина  give_rose
Аз направих и колажи за нашите и за родителите на мъжа. Нашите си го получиха за КОледа и направо се разтопиха от кеф. А на мъжа на родителите ще го дадем на Нова година   smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 26, 2008, 18:16:28 »

Получих един Мемори Стик за телефона ,но мисля че се бяхме съсредоточили около подаръците на племенниците.
Пък и преди седмица имахме рожденни дни така че.........

А снаха ми ми подари едни мноооого гадни бонбони - някакви много скъпи ,но натурален шоколад с бадем /който е любител на черният шоколад като мъжлето много се кефи/

Другото са все парички
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 27, 2008, 13:48:37 »

Аз получих най-мноого подаръци от моята майчица :girlhide:да ми е жива и здрава,ако не е тя незнам как  щях да се чувствам give_rose.Та от мама получих страшно много козметика-парфюм,душ гел,молив за очи двоен,гланц за устни,интимен гел..... *crazy*една страхотна перелина, с големи копчета на ръцете,много сладки ботички-лачени danceg,страшно много лакомства....и понеже исках да си купим за палнята 2 пътеки и едно килимче-мама ме изпревари и ми ги купи  girl_impossible,а от татко парички.Милото беше следващият ,който получи доста подаръци,а за свеки няма да говоря както винаги мина метър }:->направо побеснях nea
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 27, 2008, 14:08:56 »

Аз получих степер и маратонки от Дядо Коледа-изпълни ми писмото,което бях писала.Мъжо ми получи страшен анцунгна на Серджо Тачини,а детето получи плей стейшън портъбъл-то това е и за мен laugh.Сега с детето си правиме бартер-тя кара степера ,а аз играя на psp-то.От мама получихме общо подарък-тя беше до преди няколко дни вАвстрия и ни донесе от там страхотен стенен часовник,халби за бира и много вкуснички неща.От свеки получихме и двамата козметика,а от семейсвото на брат му разни аксесоари за компютъра и psp-то.От брат ми за поредна година нищо не получихме-тъжно е да го кажа,но той щото е в Канада и леко ни е позабравил.Дори и за детето не прати нищо,ама какво да се прави,някой братя забравят,че имат сестри.Аз обаче пратих едно колетче на неговите дечица-нали са ми кръв.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines