Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:51:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна трапеза нареди и тук с всички сподели  (Прочетена 65862 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 27, 2007, 14:56:27 »

picolina...днес бях решила да съм на разтоварващ режим..но след като видях таз...и направоооооооооооо огладнях girl_impossible...ще видя дали има нещо за похапване... girl_wink
Мога да се нахраня само гледаки я....гатрономическо пиршество за очите ми...
 hiphip hiphip hiphip
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 27, 2007, 14:59:46 »

Пиколина , поздравления за красивата маса , подредена с много вкус и любов  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 27, 2007, 15:12:25 »

много красиво и изискано си я подредила @}->--останаха ми очите и огладнях blum
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #18 -: декември 27, 2007, 16:41:08 »

picolina поздравления за красиво и изискано подредената маса,всичко е много красиво, :bravo:направо ми се прииска да съм там...
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 27, 2007, 19:03:29 »

 blush благодаря ВИ много на всички  give_rose малко се притесних от вашите мили думи,наистина я направих с много любов  :girl_in_love:за нашата Първа Коледа в нашият дом
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 27, 2007, 19:11:40 »

ние с милото не само че се ксарахме ами и забравихме да сложим всичко на масата!!както и да е не мисля че има кой знае какво значение какво има на масата колко са на брой и така нататък
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 27, 2007, 19:50:36 »

Не е страшно Клео,то и ние не сложихме всичко на масата в началото бяхме само на постните гозби и салата,а после си сервирахме и нещо по така girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 27, 2007, 20:27:35 »

много се радвам че не съм единствената която не е спазила всичко както си му е редът  Wink но просто така се стекоха обстоятелствата че се случи  pardon но много уважавам и се радвам на семействата които спазват повверията и вярват  heart
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 28, 2007, 16:03:27 »

Ооо и ние не спазихме ,но ако зависеше от мен аз ям постни ястия много щеше да спазя ,но нали не съм сама  kiss
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 11, 2010, 09:41:00 »

Момичета ,предлагам тук да споделяме какви ястия ще наредим на нашата Коледна трапеза .Можем да качим и снимки ,когато бъдат готови и аранжирани,за да им се полюбуваме.Успех в приготвянето на ястията и дано всички впечатлим гостите си с вкусни гозби!



Когато празниците отминат темата ще бъде слята с темата Коледа и Нова Година!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 11, 2010, 10:12:25 »

Aз тази година съм намислила да правя коледни сладки. В момента съм на етап събиране на рецепти,за сега имам една от Дидка(little_sweet_didka) и чакам и фолк певицата Вероника да качи в блог-а си рецепта(http://thegingercookies.blogspot.com/) и ги почвам  danceg
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #26 -: декември 11, 2010, 10:14:56 »

Фийбс, много готина идея.  Bravo

Аз още измислям менюто,но засега знам, че майка му на Явор ще ни омеси питка и ще прави баница със сирене и едно предястие - касапско сирене.
Аз мисля да правя пържоли, сърмички, пълнени чушки, боб в гърне и разни предястия като пълнени яца, хапки навита шунка с пълнеж, баварска салата, домашна снежанка и кисело зеленце за мезе. Десертът още го умувам. Не е нещо особено менюто, но поне сме пробвали всички ястия и преди и знаем, че са вкусни. А всъщност най-много ми е на мисъл подредбата и украсата на масата. За първи път ще събираме двете семейства - моето и на Явор и ми се иска да е красиво.

Хайде, момичета, пишете и вашите идеи за трапезата.  girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 11, 2010, 10:38:27 »

И аз като  miss™ събирам рецепти за коледни сладки. Не ми се иска да са сложни, а месиш тестото, режеш с формичките и печеш.  blush
Както е тръгнало ще сме само с милото в къщи за Коледа, а за Нова година ще имаме гости, но все още не съм стигнала до това да мисля меню. Ще се радвам да споделите вашите рецепти.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 11, 2010, 10:47:46 »

Ние ще бъдем при нашите за Бъдни вечер. По повода няма да готвя кой знае колко. Иначе в нас има традиция, на Бъдни вечер се сервират 7 постни ястия. Винаги има: боб, постни сърмички, питка с паричка, плодове, зеленчуци, орехи и други ядки и пълнени чушки, отново постни. След 12:00ч ако някой приреве за месо има и пържолки.
« Последна редакция: декември 11, 2010, 12:34:45 от Капризче » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 11, 2010, 10:55:37 »

Аз не съм сигурна къде ще сме на Коледа още, но няма да сме си вкъщи със сигурност.
Другия уикенд обаче ще правя Коледните джинджър бисквитки и съм си харесала още 1-2 неща да приготвя и да носим като ходим на гости при родителите. Ако станат, ще ви ги покажа другата седмица  tease
За джинджър бисквитите, мисля че съм писала вече рецептата тук предната Коледа. Страхотни са  Torte chee
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines