Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:53:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво трябва да знаят жените за мъжете преди да се омъжат?  (Прочетена 12766 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: октомври 23, 2006, 11:53:56 »

Никой още не е открил тайната за успешния брак.  LOVING
 
Тайната на успешния брак е.... secret и тук няма еднозначен отговор. Разбирателство, доверие, забавление, можем да изброяваме качества до безкрай.

Според една двойка, доживяла да празнува 75 години брак shok tease, едно от най-важните неща е двамата да не си лягат сърдити. hiphip

Но тъй като бракът, освен всичко друго, е и ежедневно съжителство на двама души, има малки особености на мъжкото поведение, с които колкото по-бързо свикне една жена, толкова по-лесно ще преминават дните й под един покрив с любовта на живота й.

Без да претендирам за изчерпателност, ето десет (поне) неща, които всяка жена трябва да знае преди да се омъжи: (не съм го измислила аз, намерих го в нета  Wink)

1. Ако искате той да свърши нещо, го погледнете право в очите и му обяснете ясно и точно какво искате от него. В противен случай ще получите всемогъщият отговор “ахам” и сама ще трябва да свършите въпросната работа.  pardon

2. Когато един мъж не отговаря веднага на зададен от вас въпрос, това не означава задължително, че на него не му пука. Той просто мисли какво да отговори.Blush

3. Споделянето за мъжа не означава почти нищо. Той смята, че щом говорите с него за даден проблем, той трябва да го разреши. Когато не може, той се чувства нещастен, че не може да ви помогне. cray

4. Мъжете също имат чувства, съжаляват, притесняват се, страхуват се и мечтаят, точно както жените.

5. Където и да сложите коша за пране, той винаги ще си хвърля чорапите на пода. Не правете от това световен проблем, а се примирете с това, както с факта, че Дунав тече от запад на изток.

6. Има мъже, които обичат спорта повече от секса. Ако вашият е от тях, постарайте се да научите повече за футбола.

7. Мъжете се притесняват за външния си вид също като жените. И са също толкова чувствителни. Подхождайте внимателно. pleasantry

8. Когато се омъжите, вие не живеете само със съпруга си, а и с цялото си семейство! Girl_sing

9. Колкото и чаши с мляко да изпие един мъж през живота си, той никога няма да се научи да пълни използваната чаша с вода, когато я остави в мивката.

10. ...Вие сте на ход. Споделете кои според вас са нещата, които една жена трябва да знае преди да се омъжи, тук.
« Последна редакция: октомври 23, 2006, 11:59:01 от Bulechka_TS » Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 23, 2006, 14:15:06 »

Сещам се едно такова нещо:  smile
Любовта на мъжа наистина минава през стомаха  chocolate Ако искаме доволен мъж у дома, трябва да се научим да готвим добре  pardon LOVING
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #2 -: октомври 24, 2006, 22:10:49 »

Сещам се едно такова нещо:  smile
Любовта на мъжа наистина минава през стомаха  chocolate Ако искаме доволен мъж у дома, трябва да се научим да готвим добре  pardon LOVING

Много е вярно това, че любовта на мъжа минава през стомаха  pardon
Да не споменавам от къде минават понякога мислите им  pleasantry , но такива са си те  End

Цитат
6. Има мъже, които обичат спорта повече от секса. Ако вашият е от тях, постарайте се да научите повече за футбола.

Тук съм много щастлива, не се интересува от футбол   yahoo
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #3 -: април 11, 2007, 15:13:16 »

Цитат
2. Когато един мъж не отговаря веднага на зададен от вас въпрос, това не означава задължително, че на него не му пука. Той просто мисли какво да отговори.Blush
В повечето случай не чуват какво сме ги питали , а си мислят за съвсем други неща  smoke
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4 -: април 11, 2007, 15:55:57 »

Цитат
2. Когато един мъж не отговаря веднага на зададен от вас въпрос, това не означава задължително, че на него не му пука. Той просто мисли какво да отговори.Blush
В повечето случай не чуват какво сме ги питали , а си мислят за съвсем други неща  smoke

О, това е много вярно--аз много се дразнех в началото, че моята бъдеща половинка се е заблял в телевизора и не ми отговаря, а той направо си изключвал и даже не чувал, че говоря на него. Сега си научих урока и първо трябва да му грабна вниманието преди да започна да говоря. Blush

Цитат
6. Има мъже, които обичат спорта повече от секса. Ако вашият е от тях, постарайте се да научите повече за футбола.

Това също е вярно--в гимназията и колежа, моята половинка се занамаваше с три вида спорт--американски футбол, борба, и лека атлетика. Сега след работа играе бейзбол един ден в седмицата и не пропуска американски футбол и бейзбол с любимите си отбори--така че искаш не искаш свикваш със спортовете в неговото ежедневие--било на живо или по телевизията, обаче мога да поспоря, че едва ли би предпочел спорт пред секса.  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 11, 2007, 16:05:44 »

Цитат
6. Има мъже, които обичат спорта повече от секса. Ако вашият е от тях, постарайте се да научите повече за футбола.

Е моето мом4е е бив6 футболист и харесва много да гледа ма4ове и от време на време ходи да играе,но много пове4е обожаваааа секса
а и аз доста разбирам от ма4ове girl_wink

Цитат
2. Когато един мъж не отговаря веднага на зададен от вас въпрос, това не означава задължително, че на него не му пука. Той просто мисли какво да отговори.Blush

е добре де за6то толкова бавно отговарят на зададени въпроси, аз много се изнервям отка4амммм "ама ве4е взехме да се нау4аваме"
« Последна редакция: април 17, 2007, 21:52:25 от maria_lakova » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 17, 2007, 17:09:40 »

Знаете ли аз понякога си мисля,че мъжътт и жената/ зависи от тях разбира се/ не трябва много да се познават преди да сключат брак.!!!После цял живот ще си омръзнат,а така поне цял живот ще научават по нещо ново за себе си и няма да им е безинтересно DANCE ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 17, 2007, 20:03:41 »

Знаете ли аз понякога си мисля,че мъжътт и жената/ зависи от тях разбира се/ не трябва много да се познават преди да сключат брак.!!!После цял живот ще си омръзнат,а така поне цял живот ще научават по нещо ново за себе си и няма да им е безинтересно DANCE ROFL
Ха ха аз без да искам цъм го спазила този принцип- месец и половина се познавахме и получих предложение и след още месец и половина беше сватбата yahoo
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #8 -: април 25, 2007, 19:50:24 »

ние сме щастливци / поне за нас си де/ аз знам всичко за него, той за мен, това ме прави супер спокоен и сигурен човек, знам какво мога да очаквам и той така, та затова и той ми е най- добрата приятелка, смятам че формулата е точно всичко да се казва, лошо- добро, всичко трябва да се знае, защото почне ли се веднъж, отиде
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2007, 18:36:08 »

... всичко да се казва, лошо- добро, всичко трябва да се знае, защото почне ли се веднъж, отиде

И аз така мисля, иначе нищо няма да остане от връзката помежду ни!!!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #10 -: май 14, 2007, 07:25:14 »

мда, имам късмет с моето коте защото не се интересува от спорт и други такива, винаги ме глези и ми угажда, абе златен girl_in_love :girl_in_love:и ако случайно не му кажа нещо дето ми е дошло в акъла се чувствам много виновна Girl_hide
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 29, 2007, 12:48:14 »

Е в крайна сметка тайната на успешния брак си остава тайна... laugh
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 29, 2007, 15:51:14 »

не е и до готвенето, вкъщи аз не готвя  pleasantry , преди съм готвела ама откакто съм с него 85% само той .. всичко си зависииии от двамата и как подхождат към живота си заедно!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 30, 2007, 12:45:20 »

Е в крайна сметка тайната на успешния брак си остава тайна... laugh

Даааа!!! good Или просто всяко семейство си има своя си "тайна" за успешен брак!!! good yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 30, 2007, 12:57:00 »

Даааа!!! good Или просто всяко семейство си има своя си "тайна" за успешен брак!!! good yahoo

 yahoo точно така и тяхната "тайна" може и да не е успешна за друга двойка колкото и да се дават съвети понякога, ама едно от задължителните неща за успешен брак си мисля  е да си пасват идеално в леглото twohearts , иначе много скоро избива на изневеря ...
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines