Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:15:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 446962 пъти)
 
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #585 -: юни 26, 2007, 13:22:15 »

щото не звучи ли малко тъпо да кажа че правим сватба за 200 човека, а се стискаме за украса. не че се стискам, просто не ми е приоритет
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: юни 26, 2007, 13:24:17 »

щото не звучи ли малко тъпо да кажа че правим сватба за 200 човека, а се стискаме за украса. не че се стискам, просто не ми е приоритет

няма нищо лошо в това украсата да ти е по-семпла !!! аз например като ми казаха да ми вържат на всеки стол панделка им казах:  "о не благодаря нямам излишни 200 лв. за такива неща" не ме интересува как им звучи нито са ми виждали портмонето колко пари имам нито нищо !!!! а това за какво си даваме парите е отделен въпрос !!!! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: юни 26, 2007, 13:26:06 »

щото не звучи ли малко тъпо да кажа че правим сватба за 200 човека, а се стискаме за украса. не че се стискам, просто не ми е приоритет
въобще не е тъпо, и аз правя сватба за 300 и на мен не ми е приоритет!!!!! никой не може да те задължи да направиш това събитие по един или друг начин!!!! това е твоя ден и ти определяш правилата!!!!
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #588 -: юни 26, 2007, 13:34:39 »

оф, направо ме успокоявате, бях се притеснила сериозно. а и аз имам много точна представа какво искам -балони и цветя, ресторанта ми е достатъчно шарен, ще стане ужасно претрупано иначе. а и съм много лесна за изнудване направо
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: юни 26, 2007, 13:51:30 »

Няма да се даваш! Че  beating!!! Казваш "Аз саъм решила какво искам- това и това, и нисхто друго, имам ограничен бюджет и сме преценили така" Никой няма да те пита колко гости ще имаш, ти си клиента и казваш какво искаш. Е разбира се те могат да те посъветват от тяхна гледна точка, дали ще е добре или не но крайната дума е твоя. good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: юни 26, 2007, 13:52:06 »

Въобще не се притеснявай, на мен ми казаха,че украсата на масата щяла да ми струва 200 лв, защото щяло да има разни воали около нея, но аз им казах ,че не искам никакви допълнителни воали и че малко скъпичко ми се вижда, въпреки,че ще опаковаме и столовете , които ще излязат около 360 лв, така че никой не може да те задължи с нищо. Но и те са длъжни да си предложат услугите, така че ги разбирам. А вече всичко си зависи от нас как ще се споразумеем
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #591 -: юни 26, 2007, 13:53:50 »

а имат ли практика да се ходи до ресторанта?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: юни 26, 2007, 13:55:18 »

Разбира се , нали все пак трябва да вземат размери.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: юни 26, 2007, 14:06:30 »

Да Ви разкажа за нашата украса, някъде по напред бях писала, че украсата на ресторанта ще я правят колежките на свеки, но в последствие се отказахме, тъй като тя реши да не ги каним на сватбата, че минаваме 150 бр. И вчера си капарирах украсата в една фирма, с която водих преговори в петък след работа. Исках на булченската маса, която е с 6 места да се изгради арка от балони, но жената там ми каза, че нейната е малка и не става, затова ще викне колегите си от София за голямата арка, която струва 195 лв., като отделно трябва се плати транспорта 60.00 лв. и командировъчно на всеки работник по 10.00 лв. И аз и казах без такива, аз толкова пари не давам, дай да видим да мислим нещо друго и така в продължение на 2 ч. уточнихме всичко и стигнахме до цена 70.00 лв., което направо си е  good. Трябва само да и се обадя ден два преди сватбата и на самият ден ще бъде към 8:00 ч. в ресторанта и до 10:00 ч. ще го е окрасила. Така, че galchos, съветвамте да се срещнете и да се разберете, какво точно искаш и какви варианти предлагат, както и ти да предложиш.

Извинявам се дългия пост!  smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: юни 26, 2007, 14:12:07 »

галчос не се давай,каквото искаш това си договори с фирмата

а ето ги и моите свещничета(това са едва 1/3 от бройката,така че отивам да рисувам girl_impossible)


* рр.jpg (30.2 KB, 600x176 - видяно 269 пъти.)
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #595 -: юни 26, 2007, 14:13:10 »

лелее, страхотни са просто....супер. накрая ще видим кой кого ще изнудва smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: юни 26, 2007, 14:33:29 »

мале много са красиви DANCE ех защо и аз не съм толкова сръчна като теб маслинче sad ти си направи самичка почти всичко шапка ти свалям *THUMBS*аз все още не знам и към коя фирма да се обърна знам със сигурност че не искам балони а само живи цветя на сватбената маса и на останалите идеята със свещтничетата е мн сладурска но нашата сватба е дневна и няма смисъл мисля че няма да е удачно охх не знам вече
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: юни 26, 2007, 14:36:18 »

радвам се че ви харесват.kleo_20 от къде беше ти,да ти пиша на лични за фирми за украса.иначе и аз не искам на сватбата си изкуствени цветя и балони(най-вече).добре че татко имал познат с оранжерия за цветя и ще имаме май доста цветя за малко пари danceg
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: юни 26, 2007, 14:37:11 »

Свещите са подходящи за всички сватби- е поне аз така мисля. Нашата е дневна и ще имаме от плаващите свещи на масите за гости.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: юни 26, 2007, 14:39:26 »

иха супер е че ще имате повече цветя от София съм smile е да може би стават и за дневни сватби пък и като се замисля нашия ресторант май не е много светъл та ще преценя дали би могло да направим нещо с тези свещи Wink
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines