Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 19:34:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 425651 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: юни 18, 2007, 22:17:42 »

Дидка, чак сега седнах на спокойствие да разгледам чудесата, които си сътворила за сватбата на Стелито и мога да кажа, че съм просто удивена! За пореден път доказаваш колко прекрасен вкус и усет за красота имаш! Защо не вземеш да се ориентираш към някаква такава кариера? Определено ще бъдеш много търсена и уважавана в бранша! Поздравления за брилянтната работа!  Flower
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: юни 19, 2007, 17:52:45 »

Vesy относно украсата можеш да влезеш в саита на парти център Вега за Варна аз лично мисля да се обърна към тях. Напиши го в турсачката Google и ще ти излезе
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: юни 19, 2007, 21:11:24 »

ето още една хрумка с чашките от текила
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: юни 20, 2007, 08:08:27 »

Ели много оригинално си го измислла такива големи свещи ли ще имаш по масите или просто като идея е това?
Мисля че ще се получи много хубаво а цветенца ще има ли?
Аз щях да снимам моите кошнички за украсата на ресторанта,но ми се счупи апаратчето  cray само на 8 дена е и като си го взема от ремонт ще ги фотам,ако пък не ще снимам с телефона
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: юни 20, 2007, 08:13:16 »

ами аз ще ги подготвя такива 10 бр, с чаените свещички 10 и имам едни бели пирамидки също 10 и вече както агентката прецени нека украсяват масите !!! и да кажа как пак няма да го направят така както си го представям !! така че каквото стане !! smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: юни 20, 2007, 08:21:13 »

Ама ти и агентка ли имаш??? Я виж как се справяш добре за какво ти е да й даваш само парички ли  laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: юни 20, 2007, 08:39:57 »

Ама ти и агентка ли имаш??? Я виж как се справяш добре за какво ти е да й даваш само парички ли  laugh

тя ми украсява ресторанта !!! smile и се зае със задачата да сложи свещите табелките и подаръчетата на масите !!!

ако беше на сватбата на някоя приятелка щях да и направя всичко, но просто аз не мога да се справя със всичко и реших че за мое спокойствие е да си наемем фирма !! smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: юни 20, 2007, 08:55:19 »

Ели, страхотно се е получило, много е оригинално. Това в чашките за текила някакви бонбони ли са?  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: юни 20, 2007, 08:57:24 »

Ели, страхотно се е получило, много е оригинално. Това в чашките за текила някакви бонбони ли са?  good

това са едни стереопорени топчета които gucci  :thanks:ми прати !!!!  ще пробвам и с еко почва !!! smile и може би от двете ще има !!! не знам още  girl_impossible
« Последна редакция: юни 20, 2007, 08:59:08 от Ели . » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: юни 20, 2007, 11:42:16 »

Ама ти и агентка ли имаш??? Я виж как се справяш добре за какво ти е да й даваш само парички ли  laugh

тя ми украсява ресторанта !!! smile и се зае със задачата да сложи свещите табелките и подаръчетата на масите !!!

ако беше на сватбата на някоя приятелка щях да и направя всичко, но просто аз не мога да се справя със всичко и реших че за мое спокойствие е да си наемем фирма !! smile
ели и нашата  така Wink иначе свещниците са супер Bravo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: юни 21, 2007, 15:59:34 »

Говорих току що с един господин от фирма ,която произвеждат декоративни свещи . Обеща да се обади във вторник , за да мога да видя мостри и евентуално да ги купя. С милото окончателно решихме сами да декорираме масите за гостите.и такива плаващи свещи ще са ни необходими. Цената е много добра 12 стотинки /свещ , при това ароматизирана , ако количеството е над 4000 бр цената пада на 8 стотинки.

Малко съм разочарована от планерката, защотот ми каза цена за стол 3,50, а сега последно 4 лева, тъй като самото обличане отнемало 15 мин на стол, а и понякога материалите не можели да ги използват отново. както и да е важното е да свършат добра работа. Защотот аз много държа на украсата , просто създава по добра атмосфера.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: юни 21, 2007, 16:58:12 »

аз мисля, че е излишно да се ползват услугите на агентка. не че има нещо лошо в това. има хора не могат да се справят сами с подготовката на една сватба. но когато (както е и в моя случай) имаш идеи и време, а и желание да се справиш сам, мисля че ще стане добре. благодаря ви за страхотните идеи, ще са ми от полза  good

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: юни 21, 2007, 17:32:47 от maria_lakova » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: юни 21, 2007, 19:47:41 »

аз мисля, че е излишно да се ползват услугите на агентка. не че има нещо лошо в това. има хора не могат да се справят сами с подготовката на една сватба. но когато (както е и в моя случай) имаш идеи и време, а и желание да се справиш сам, мисля че ще стане добре. благодаря ви за страхотните идеи, ще са ми от полза  good

Не използвайте 4 и 6 за букви!

мила аз също се справям с доста неща , но в самия сватбен ден няма как да си украся ресторанта !!!!

1. трябва да е украсява сутринта тъй като  е вградина, а аз какво да правя по-напред прическа ли, грим ли !!! за това са хората на помощ, а кой по-добре си разбира от работата ако не специалистите !!! това е моето мнение и аз в началото курназ че ще се справим със всичко с мама и свекито, но като си счупи крака мама просто няма как !!! така че мисля, че са от полза агентките
« Последна редакция: юни 21, 2007, 19:49:41 от Ели . » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: юни 21, 2007, 21:10:03 »

да и ще ги хвалим или ще се оплакваме в друга тема-всеки сам преценява!мила аз мисля че е страхотно да се довериш на  агентка за самия ден но повечето одират кожите и нищо не правят аз ако мога да си намеря само за украсата на ресторанта ще летя от щастие но няма как те предлагат пакети а на мен ми трябва само за украсата и за организацията на самия ден pleasantry
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: юни 21, 2007, 21:34:49 »

да и ще ги хвалим или ще се оплакваме в друга тема-всеки сам преценява!мила аз мисля че е страхотно да се довериш на  агентка за самия ден но повечето одират кожите и нищо не правят аз ако мога да си намеря само за украсата на ресторанта ще летя от щастие но няма как те предлагат пакети а на мен ми трябва само за украсата и за организацията на самия ден pleasantry

моята съм я наела само за украсата в ресторанта !!! smile нищо повече !!! разпитай
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines