Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 23:29:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 448814 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юни 05, 2007, 13:43:25 »

здравейте, искам да помоля тези от вас за които радостното събитие вече е факт да споделят колко излезе цялата украса за ресторанта с всичко? прочетох темата и видях изключително интересни идеи, но цените на парче малко ме объркват и не мога да сметна сума за цялата украса... мерси предварително  good

Зависи каква украса искаш. При ще струва около 700 лева. Без масите на гостите, тях смятаме сами да си ги украсим и предполагам, че ще излезе окло 100 лева не повече.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: юни 06, 2007, 10:28:51 »

здравейте моята украса ще е от балони и вече даже си направих едно примерно балончено цвете.ето го и него http://forum.svatbata.bg/index.php/v/gucci/moite_ne6a/PIC_3588.JPG.html?action=gallery ще има и други като ще са три вида бели със жълто ,жълти с бяло, и екрю със жълто.а ще има и други балончета на разни места
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: юни 06, 2007, 12:21:51 »

Миличка много добре се е получило.Би ли ми казала от къде си купи балоните.Благодаря ти предварително
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #513 -: юни 06, 2007, 13:41:48 »

В нашия ресторант си имаше украса и ние си взехме само балони които пуснахме да летят свободно.
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #514 -: юни 06, 2007, 19:08:59 »

И ние мислим така да направим - да си поръчаме само балончета. Може да е детинско, но за мен създават празнично настроение  pullpigtails А и дечицата на сватбата ще се забавляват с тях.
Останата украса я осигуряват от ресторанта - калъфки на столовете, метална арка с цветя пред официалната маса и цветя за нея и свещички по масите. Мисля, че е достатъчно  smile
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #515 -: юни 07, 2007, 08:51:44 »

смятате ли, че бихме могли сами да се справим с окрасата, ресторанта ни е много голям като пространство, или трябва да наемем фирма? от ресторанта получаваме калъфи за столове и покривки с драперии, на мен ми се иска да има само балони и цветя. обясниха ми, че персонала бил свикнал при подаряване на цветята (ритуала ми ще бъде в градината на ресторанта), да ги разпределят и слагат по масите. Колко долу горе би ми струвало да се наеме фирма само за окраса с балони?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: юни 07, 2007, 09:05:00 »

Еее,момичета,къде ги тези ресторанти?!?Браво,доста екстри ви предлагат,наистина!Можете само да се радвате!
Останата украса я осигуряват от ресторанта - калъфки на столовете, метална арка с цветя пред официалната маса и цветя за нея и свещички по масите.

Smurfieta,тези неща,които изброяваш,че са си осигурени от самия ресторант,на мен например ще ми струват около 400лв,250 само за калъфите с панделки,които съм наела(отделно разни други като покривки,светлинки и т.н.).Наистина сте късметлии,че ви спестяват тези разходи good
galchos,можете и донякъде сами да се справите,да-например с балоните ако не искате да са специално подредени,и с подредбата на цветята,особено ако имаш хора за това Wink .Но ако искате например да ви облекат някоя колона с балони или специални аранжиравки с цветя(на офиц.маса) мисля,че ще ви е нужно да си наемете някоя агенция.Ние точно така направихме,за арката над входа,покривките,цветята,свещниците по офиц.маса,светлинките и материите зад нея,колоните с цветя от двете й страни,както и 20-ина балона с хелий по пода на дансинга,наехме агенция.А за украсата по масите на гостите(свещички,купи с цветя и големи стъклени фруктиери),както и поставянето на калъфите имам обещана подкрепа от близки приятелки!Успех good
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #517 -: юни 07, 2007, 09:15:26 »

а може ли да се наеме агенция само примерно за част от нещата или трябва да си платим за пълните услуги? и бихте ли ми препоръчали някоя агенция в София,която да не взема ужасно много пари,защото сватбата ни от 120 човека нарастна почти на 200, а родителите ще плащат и просто вече ме е срам да искам пари и за това.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: юни 07, 2007, 09:19:56 »

а може ли да се наеме агенция само примерно за част от нещата или трябва да си платим за пълните услуги?
Разбира се,че можеш,оне в нашата агенция може!Никой не ни задължава да наемем и техния фотограф и диджей,например.Но това е за една друга тема,където можеш да прегледаш и откриеш нещо подходящо и за себе си-Сватбените агенции
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #519 -: юни 07, 2007, 09:24:32 »

а ориентировачно колко време преди датата трябва да се проведе разговор с агенцията? страх ме е да не изпусна нещо, верно е, че има доста време, но все пак...
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: юни 07, 2007, 09:26:02 »

Galchos,
може да наемете агенция и само за някои услуги, аз последно се спрях на "Сватбарите". www.svatbarite.com Имат и ценова листа. Планерката се казва Христина, много е мила. Е , някои от услугите, които ми предлага не ми харесват, т.е. не смятам , че си заслужава разходът , но можеш ясно да и кажеш какво искаш и очакваш от тях. А това , че ти осигуряват калъфите от редторанта е много добре, защото на мен те ще ми излязат около 250 лв, чрез агенцията.
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #521 -: юни 07, 2007, 10:13:59 »

Ние така и не се спряхме на вариант "агенция", аз нещо съм много подозрително настроена дали ще направят това, което искаме  pardon
Rossistela, Miri, от парите, които ви искат за калъфките ми се зави свят  star  Но пък после като се замислих, май нещата се уравновесяват - може и да не плащаме за украса, но пък куверта не е много нисък - 27,15 лв. В крайна сметка вероятно ще платим сходни крайни суми с вас, които ще доплащате за украса. А и тези цветенца при нас са изкуствени все пак. Ето ви снимчица на ресторанта ни, украсен от тях като за сватба:


* Изобр.074.jpg (85.28 KB, 640x480 - видяно 288 пъти.)
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #522 -: юни 07, 2007, 10:22:40 »

а имате ли представа колко балона ще са ми необходими за много голям ресторант, като пространство и е доста висок -  "чергата", бивш "Нов стандарт" на ул. "шипка". нямам никаква представа, също така и за цветята по масите, искам да има сини букетчета, но да не стане твърде натрупано
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: юни 07, 2007, 12:17:51 »

Smurfieta, украста е прекрасна. На нас кувертът ще струва до 20 лева, зависи просто от това какво искаме. но няма да е повече. Иначе опаковането на столовете с панделка ще бъде 3,50/стол. А за сега се пчертава да имам около 75 души , така че това с аоколо 260 лева.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: юни 07, 2007, 14:26:07 »

Smurfieta,чудесно изглежзда ресторанта ви с тези калъфи,по-различни са от обичайните,и много добре се вписват в обстановката,цветовете много ми допадат!Вие просто сте едни късметлии!А това,което казваш за куверта-че с него нещата ще се уравновесят май си е точно така-и на нас куверта,както при Miri,няма да бъде повече от 20лв,така че едното за сметка на другото.Успех,прекрасна сватба ти желая!
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines