Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 17:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 448565 пъти)
 
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #480 -: май 28, 2007, 16:13:23 »

Благодаря ви за бързите отговори!    smile

Иначе масите са 10, като от тях има 4 дълги на които ще има по два букета.
Аз мисля да се поразровя и да си купя свещите, свещниците и ароматните листенца.
А дали имате идея как върви като цена органзата, че не съм много запозната с палтовете? (че и тя ми вдига доста цената на украсата)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: май 28, 2007, 16:17:10 »

вчера си правих украсата на масите за гостите(но забравих да снимам)на 8души се падат по 2 вази и 4 свещички,table-картичките като сложих и ми се стува че ще има място за бутилките и пепелниците,въпреки че го правих на тясна холна масичка,така че предполагам че ресторантските маси ще има още повече място.
органзата съм я намирирала и 7лв на варненския пазар в един магазин за пердета,но знам че на повечето места е над 14лв.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: май 29, 2007, 15:26:21 »

ето едно сайтче http://rakhiva.com/ и още едно http://www.magazinche.com/material.php?matid=131 и още едно http://www.antikdantela.com/list.aspx?cat=11&pageID=0
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: май 29, 2007, 16:39:09 »

това , първото магазинче има ин тересни неща , само дето нямат офис в София, а преди да поръчам все пак бих искала да видя материите.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: май 30, 2007, 14:43:08 »

момичета имам един въпрос.В ресторанта има две колони от дърво/за съжаление нямам снимки/ и се чудя те как да бъдат украсени??? :huh:Дали да са целите в балони,дали да са в плат /идея си нямам какъв да е нещо по-ефирно можеби/ или да сложа в горния и долния край малко балони и отгоре до долу да се спуснат едни лиани/вече съм си ги купила/Моля помогнете ми ще съм ви много благодарна
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 30, 2007, 14:45:51 »

smile може вместо балоните - някаква пандела smile


* gallery08_11.jpg (66.77 KB, 400x600 - видяно 271 пъти.)
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: май 30, 2007, 14:53:54 »

може Ели,но колоните са много по-големи и ме съмнява,че няма да стои добре така,въпреки че много ми харесва тази картинка
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: май 30, 2007, 14:59:21 »

може Ели,но колоните са много по-големи и ме съмнява,че няма да стои добре така,въпреки че много ми харесва тази картинка

аз за това ти предлагам пандела вместо балоните !!! smile или само тези лиани ако можеш да го навиеш като спирала около колоната пак ще стане хубаво lol
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: май 30, 2007, 16:42:07 »

Didka, а как е разположението в ресторанта: има ли колони, полилеите на какво разстояние са едни от други? Има ли някакви греди или други орнаменти по тавана? Колко са ти дълги гирляндите?

Щом искаш летящи пеперуди - ще си имаш летящи пеперуди (хич да не е можеш да ги "овесиш" от тавана като ресни, ако нищо друго не върши работа)
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: май 30, 2007, 17:03:50 »

Дааа летящи е най-добре, нашата ще ни прави летящи цветя smile А защо мислиш, че няма да стане - ресторанта няма ли горе отдушници, аспирация?-да се закачат за тях
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: май 30, 2007, 21:51:25 »

Ами ресторанта е....на два етажа.
Ето първия


Стълбището по което ще слезнем girl_in_love


Това е балкона


От него ще падат "летящи рози"


И аз си мислех да висят от тавана но.... Mad girl ще трябва да отида още няколко пъти на място с ролетка, лист и химикалка та да исувам, смятам, пиша и изчислявам! crazy Дано си заслужава. Приемам всякакви мнения и благодаря за вече изказаните blush give_rose give_rose girl_in_love

А забравих да кажа, че на долния етаж ще е дансинга и най-близките приятели и роснини и ми се иска долу да е съсредоточена украста. Разбира се че и горе ще има, но повечето джунджурии-като тези пеперуди- ми се иска да са долу. blush
« Последна редакция: май 30, 2007, 23:23:21 от Little_Sweet_Didka » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: май 31, 2007, 10:25:15 »

Отчаяна съм , в поеделник се обаждах в елеганс гардън, нямат възможност да ми доставят калъфи за 1 юли. незнам от къде да търся , а мног държа на тях
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #492 -: май 31, 2007, 10:28:24 »

Дидка, много ми хареса ресторанта, страхотно е, че има такова красиво стълбище, по което да слезете! Ще е много ефектно влизането ви като двойка!!  Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: май 31, 2007, 10:29:58 »

Little_Sweet_Didka ресторанта е супер
и тези стълби - ще слезете от тях като принц и принцеса girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: май 31, 2007, 10:32:47 »

Отчаяна съм , в поеделник се обаждах в елеганс гардън, нямат възможност да ми доставят калъфи за 1 юли. незнам от къде да търся , а мног държа на тях
Miri,много скоро ви е датата,сигурно затова.Ние капарирахме нашите още миналия месец,т.е. 3.5мес. преди сватбата и сега съм спокойна.Нали бяхте наели и агенция?Вярно,по-скъпо ще ви излезе,но ако много държиш на тях...незная към кой друг да те насоча,нека момичетата от Сф да кажат.

Дидка,ресторанта ви е доста симпатичен и това,че е на два етажа дава страхотен простор и възможност за по-интересна украса,сигурна съм,че ще се справите отлично с това,идейката с гирляндите от рози ми допада good ,а само не разбрах-върху калъфите вместо панделка ли искаш да сложиш някакви текстилни пеперудки(виждала съм много ефирни) или някакси прикачени към панделката?
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines