Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 16:23:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 418662 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 23, 2007, 09:52:32 »

desislavka  с риск да те разочарова, ще ти кажа и добре да обмислиш факта, че масите ще са затрупани с пълни чинии, чаши, бутилки. И голяма част от това което си замислила може да се изгуби в цялара шарения от салати, ордьоври и безалкохолни sad cray
И аз съм със същия проблем за моята сватба, а сега като организираме и сватбата на estrella не можем да излезнем на глава с управителката и сервитьорите масите да не са заредени когато гостиде дойдат angry diablo beating
Аз не разбирам каква е разликата, дали ще заредят масите 1 час по-рано или по- късно!!!! angry
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #451 -: май 23, 2007, 09:55:22 »


Аз не разбирам каква е разликата, дали ще заредят масите 1 час по-рано или по- късно!!!! angry

Ама наистина, тези хора не са добре. Няма ли да поувехнат салатките и да се постоплят питиетата?? Мързел ли е това, какво ли??  nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 23, 2007, 09:56:00 »

ами защото може би сервитьорите ще си ги сложат по-лесно и бързо, ако не им се мяркат хора!!!!!! разни хора, разни......... diablo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 23, 2007, 09:57:32 »

desislavka  с риск да те разочарова, ще ти кажа и добре да обмислиш факта, че масите ще са затрупани с пълни чинии, чаши, бутилки. И голяма част от това което си замислила може да се изгуби в цялара шарения от салати, ордьоври и безалкохолни sad cray
И аз съм със същия проблем за моята сватба, а сега като организираме и сватбата на estrella не можем да излезнем на глава с управителката и сервитьорите масите да не са заредени когато гостиде дойдат angry diablo beating
Аз не разбирам каква е разликата, дали ще заредят масите 1 час по-рано или по- късно!!!! angry

аз си мисля, че ще има място за разпръснатите сухи цветенца !!! и аз си мисля така да направя + топчетата !!! smile и свещи по масите по средата :_
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 23, 2007, 09:59:16 »

ами защото може би сервитьорите ще си ги сложат по-лесно и бързо, ако не им се мяркат хора!!!!!! разни хора, разни......... diablo


в събота бях в ресторанта за да видя украсата и подготвяха сватба, ами сервитьорите си вървяха направо с касите и подреждаха, може би така им е по-спокойно !!! smile аз пично нямам нищо напротив, тъй като пък при нас искам да се сервира по-бързо вечерята че ще стане по-късно, но това е друга тема !
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #455 -: май 23, 2007, 10:00:07 »

Деска, аз мисля, че може да намериш място за вазичките, които си замислила, в центъра на масата. Ето предложение:


* centerpiece1.jpg (44.05 KB, 310x300 - видяно 2863 пъти.)
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: май 23, 2007, 10:36:57 »

има ядене и пиене и че само това гледат pardon
Но не е така
По добре изяжте по едно кюфте по-малко,но си осигурете необходимата украса Wink
[/quote]
Абсолютно и аз съм на това мнение good. Сватбеният ден е веднъж и той трябва да се отличава с финес и красота, а не с ядене и пиене CHEERS
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 23, 2007, 11:06:21 »

По добре изяжте по едно кюфте по-малко,но си осигурете необходимата украса Wink

Junglegirl, така се смях на това, че чак сълзи ми потекоха!!

Много точно казано, отлично мото за всяка сватба (или девиз на сватбена агенция)  ROFL
junglegirl^84  браво за изказването. :bravo:направо ми изпълни душата good
а това с зареждането на масите предварително със салати и на мен ми е голям проблемуправителя на нашия ресторант като се заял 4е такава им била практиката и неще по моя вариянт.бясна съм само като се сетя.Наистина момичета вече се замислям да сменим ресторанта Cray
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #458 -: май 23, 2007, 13:12:10 »

ашите маси бяха заредени - такава била политиката на ресторанта crazy
много гадно - каквото и да направиш откъм украса се губи на фона на бяло,зелено,червения фон на шопската салата beating
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #459 -: май 23, 2007, 22:02:19 »

Това наистина е ужасно, дори не ми се мисли, ако ресторанта ми сервира такова нещо. Който плаща- той поръчва музиката, какво се мислят тези – „политика” даже имали, повечето до вчера са били с мазните престилки. Изобщо не искам разни безалкохолни и прочие по масата, докато не се настанят всички. hysteric
Някой може ли да ми каже свещници, вази и подобни неща могат ли да се наемат от някъде? За София става въпрос..
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: май 23, 2007, 22:21:22 »

Това наистина е ужасно, дори не ми се мисли, ако ресторанта ми сервира такова нещо. Който плаща- той поръчва музиката, какво се мислят тези – „политика” даже имали, повечето до вчера са били с мазните престилки. Изобщо не искам разни безалкохолни и прочие по масата, докато не се настанят всички. hysteric
Някой може ли да ми каже свещници, вази и подобни неща могат ли да се наемат от някъде? За София става въпрос..

съгласна съм с теб ама „политика” в българия е така а и много зависи от това 1во колко хора ще бъде сватбата, защото представи си ако е за около 100 150 или 200  blum човека......ще бъде много забавно за колко ли време и колко ли сервитиора ше трябва да сервират за да стане чакане и суматоха и 2ро все пак не забравяй че живеем в българия и никои няма да се сагласи
аз също исках така да баде и настоявах и казвах  че аз плащтам аз решавам...да ама не  за съжаление
 Good luck дано успееш
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 23, 2007, 22:22:26 »

pipilota75 за колко бройки става въпрос и коя дата?
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #462 -: май 23, 2007, 22:51:45 »

pipilota75 за колко бройки става въпрос и коя дата?
Little_Sweet_Didka , ние ще сме между 60 и 70 човека, но ако питаш за свещниците –може би около 8-10.. за 6 септември, май и ти си по това време smile
Много си права, Ками за политиката в България, всички сте виждали по филми огромните кръгли маси с над 100 души стилно украсени без разни пепсита, каменици и пр. а сервитьорите постоянно следят и наливат чашите. Аз това не го очаквам, но не мисля, че е толкова слежно да заредиш 10-12 маси с напитки за около 20-30 мин
(обикновено са няколко сервитьори), а чиниите съвсем селско и непрофесионално да ги сложиш предварително. Когато има човек на масата или когато е снършил с едното, тогава се носи следващото.. но ще видим
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 24, 2007, 00:17:08 »

явно темата с зареждане на масите не ми е болна само на мен.
то ние си плащаме а на тях не им пука,нали си прибират паричките накрая пък и вече като сме дали капаро могат да ни въртят на където си искат. Mad girl
« Последна редакция: май 24, 2007, 10:12:31 от maslinka » Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #464 -: май 26, 2007, 11:23:19 »

Здравейте момичета!Имам нужда от помощ.Бюджета ни за сватбата ни стана огромен и понеже половината от всичко което купим или поръчаме го плаща баща ми и е ужасен какви ''излишни неща ''купуваме.Както и да е всичко е двойно по скъпо от това което бяхме предвидили и ще трябва да се лиша само от едно(слава богу).Окраса за ресторанта,трябва ми нещо което ще ми излезе по евтино.Имам калъфи за столовете,имам и арка с постаменти.и това е всичко,по масите нямам никаква окраса.Помагайте!
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines