Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 11:01:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 425426 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 21, 2007, 14:18:23 »

Украсата, която е за колата и за масата е с вакуум и така поне не се използва тиксо за колата, а и става да се сложи после на масата на младоженците! На последната сватба, на която ходехме беше така - цветята бяха естествени в тон с букета на булката и бяха много красиви (червени рози и бели кали)  girl_in_love
Наистина като се пристигне в ресторанта украса на колата вече не трябва, а и трябва да се купува друга за масата, а така става 2 в 1!  good
Не мисля, че толкова ще се напраши, че да не може да се сложи за украса в ресторанта  pardon
Но все пак всеки си преценя  give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 21, 2007, 17:44:41 »

аз вече си харесах букет за масата ,който пук не става за кола такаче ще са два отделни букета.
а украсата от църквата си е от самата църква и няма как да я занесем в ресторанта
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 21, 2007, 20:50:07 »

Маслинка, украсата ти за маса е чудна - и моята ще е горе долу такъв тип, и на нас агентката така ни каза за украсата на колата и масата, но и аз не се съгласих Wink
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 22, 2007, 13:18:05 »

Сами ли ще си украсявате ресторанта? Това не се ли прави от самият ресторант? Ако си го правите сами от къде си намирате украсата, плата, другите неща?
Много е хубаво всеки да си го направи по свой вкус и виждания, но не знам това как се приема от ръководството на заведението и не е ли трудна задача... crazy
« Последна редакция: май 22, 2007, 13:19:45 от gerjo_k » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 22, 2007, 13:32:24 »

при на украсата си я правехмe сами,калъфите за столове и драперията са от агентката а цветята от магазин.агентката ще ги вземе и тя ще украси с всичко ресторанта.ако ресторанта има някаква претенция(но казаха че няма проблем)не бих се поколебала да си сменим ресторанта
« Последна редакция: май 22, 2007, 14:00:26 от maslinka » Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 22, 2007, 13:58:25 »

Определено това си е работа за хора, които и друг път са го правели, или от ресторанта или от някоя свтбена агенция smile Не изглежда лесна работа, но пък има и хора на които им спори да правят красоти, дори и да са амтьори Bravo
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 22, 2007, 16:19:17 »

На мен украсата за ресторанта ми е голям проблем. На първо място, защото това не е точно ресторант а голяма бална зала, която е абсолютно празна- т.е. няма никаква естествена украса като цветя, картини и т.н. Изглежда ми много гола. Не е подходящо с балони, а и аз не съм им привърженичка, и не знам към кой да се обърна за да ми украси залата и да не ми одере кожата после. Ако имате някакви идеи ще съм благодарна. Имам предвид зеленина, цветя свещи и тюл.
Моля за идеи момичета, знам, че сте изобретателни.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: май 22, 2007, 18:37:54 »

На мен украсата за ресторанта ми е голям проблем. На първо място, защото това не е точно ресторант а голяма бална зала, която е абсолютно празна- т.е. няма никаква естествена украса като цветя, картини и т.н. Изглежда ми много гола. Не е подходящо с балони, а и аз не съм им привърженичка, и не знам към кой да се обърна за да ми украси залата и да не ми одере кожата после. Ако имате някакви идеи ще съм благодарна. Имам предвид зеленина, цветя свещи и тюл.
Моля за идеи момичета, знам, че сте изобретателни.

в магазините по 1-2 лв. има големи зеленини с цветя /различни цветове/, ако има някакви колони може да ги облечеш с някакви воали и органза ще седи най-добре в тон с цветовете на сватбата ти !!! но най-добре се обърни към някоя фирма тъй като те все пак дават нещата под наем идват и си ги аранжират сами !! - мисля че това е най-добрият вариант !!!! иначе по средата може да сложите арка с платно и стойки по които да минете преди да седнете на масата !!! успехиии !!! smile виж няколко фирми и избери най-доброто
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 23, 2007, 07:53:09 »

maslinka украсата ти е страхотна и аз съм избрала нещо подобно,но и при мен във всички цветарски магазини ми казаха,че украсата на колата се слага на булчинската маса.А ти радост наистина ако държиш може сама да украсиш-просто пообиколи по магазините за платове,джунджурийки/както Ели е писала всичко по 1лв./ и там ще намериш доста неща.Подскажи ни какво искаш и как си представяш нещата
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #444 -: май 23, 2007, 08:52:46 »

искам да ви кажа,че нашата украса се получи страхотно :bravo:целия салон в бял сатен и декорация от златисто.А цветята създават една толкова романтична обстановка girl_in_love
Иначе в цени - 150 стола по 2,50 лв на стол
украса на офиц.маса - 50 лв
цветя - 30 икебани от астромерия по 3 лв едната
икебана за офиц.маса - 40 лв (същата каот букета ми)
Ефектът беше сртахотен- гостите останаха очаровани от украсата ни,а аз си мислех,че е по-важно да има ядене и пиене и че само това гледат pardon
Но не е така
По добре изяжте по едно кюфте по-малко,но си осигурете необходимата украса Wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #445 -: май 23, 2007, 08:56:17 »

По добре изяжте по едно кюфте по-малко,но си осигурете необходимата украса Wink

Junglegirl, така се смях на това, че чак сълзи ми потекоха!!

Много точно казано, отлично мото за всяка сватба (или девиз на сватбена агенция)  ROFL
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #446 -: май 23, 2007, 09:04:57 »

По добре изяжте по едно кюфте по-малко,но си осигурете необходимата украса Wink

Junglegirl, така се смях на това, че чак сълзи ми потекоха!!

Много точно казано, отлично мото за всяка сватба (или девиз на сватбена агенция)  ROFL

 :laugh:ами така е  girl_wink
мама ходиха на една сватба тази събота и казаха ,че не са имали никаква украса(понеже сватбата беше в тузарски ресторант в Пловдив).И все пак не са усетили празнично настроение,не е имало нито един балон *crazy*Тои аз нямах балони ,но по мое желание End
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: май 23, 2007, 09:33:35 »

При нас обстановката е следната!!!Ще си наемем фирма,която да украси с балони,но в умерени количества,не ми  иска ресторанта да изглежда все едно,че всеки момент ще излети!!!Освен това,тъй като нямаме възможност за икебани на всяка маса,ще направим следното-на всяка маса ще има прозрачна купичка или много широка чаша на столче в която ще има вода и в нея ще плуват цветя!!!Ще има свещи по масите и може би/но това още го обмислям/ от тези ароматните цветя/сухите/,които ще са рапръснати по масите!!!Как ви звучи? Girl_sing
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #448 -: май 23, 2007, 09:35:56 »

При нас обстановката е следната!!!Ще си наемем фирма,която да украси с балони,но в умерени количества,не ми  иска ресторанта да изглежда все едно,че всеки момент ще излети!!!Освен това,тъй като нямаме възможност за икебани на всяка маса,ще направим следното-на всяка маса ще има прозрачна купичка или много широка чаша на столче в която ще има вода и в нея ще плуват цветя!!!Ще има свещи по масите и може би/но това още го обмислям/ от тези ароматните цветя/сухите/,които ще са рапръснати по масите!!!Как ви звучи? Girl_sing
 
много добре Bravo
но трябва да ангажираш някоя приятелка да украси girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: май 23, 2007, 09:37:52 »

чудесно! дано да стане точно както си го представяш!!!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines