Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 448638 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 03, 2007, 10:33:22 »

Някоя агенция ще ти ги направи или фирма за украса.Защо искаш сама да си ги направиш?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 03, 2007, 10:35:03 »

Защото ще ми излезе без пари затова Bravo, все пак съм главен счетоводител и не давам така лесно парички
« Последна редакция: май 03, 2007, 10:38:32 от fiibi_bg » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 03, 2007, 10:36:00 »

Защото ще ми излезе без пари затова Bravo, все пак съм главен счоводител и не давам така лесно парички
Нямам идея обаче.Предполагам че балоните някак си се връзват един за друг!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 03, 2007, 10:37:27 »

Малиииии каква правописна грешка съм допуснала Фиби можеш ли да я оправиш
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 03, 2007, 10:39:25 »

Малиииии каква правописна грешка съм допуснала Фиби можеш ли да я оправиш
Готово
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 03, 2007, 10:40:25 »

Много благодаря smile
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 03, 2007, 11:00:14 »

Това, което виждам на картинката се прави сравнително лесно (абе, за мен не е много лесно, но щом имате желание и сте сръчни - ще се справите) избираш си различните по размер балони, надуваш ги (най-добре с бутилка, че иначе не ми се мисли) и започваш да ги аранжираш. В основата на 1 голям балон, нареждаш 3 или 4 малки (може и 5, зависи от размера) и ги връзваш заедно, след това залепяш по някакъв начин (здраво двойно-лепящо тиксо, лепило, др. пробвай и прецени) така комбинираните балони един върху друг. Можеш да си оставиш тук таме по-дълга връзка (от тези които си използвала в основата) за захващане към стълбището или там към каквото има да се захваща. Ако си използвала хубаво лепило или тиксо за отделните "комбинирани елементи" и си закрепила двата края на веригата добре, би трябвало да нямаш проблеми!

За ефекта балон-в-балон е малко по сложно. Моя съвет е да дадеш на някой да ти ги надуе предварително (в някоя агенция). Пак ще ти излезе по-евтино отколкото те да ти аранжират. Иначе се слагат двете балончета едно в друго, като "гърлото" на вътрешното се издърпва по навън. Надуваш първо големия малко, за да не се търка много малкия, докато го надуваш. После си надуваш малкия, завързваш го, за да не мърда и си донадуваш големия. Малкия, след като го завържеш, ако искаш можеш да го пуснеш да се "мандахерца" свободно в големия. Можеш и да го фиксираш, като изтеглиш крайчето през отвора на големия, преди да го завържеш (големия), и така ще ти стои в основата през цялото време.

Ако има някой, който е по-наясно от мен, нека да напише  blush Признавам си, че аз лично не съм правила такава декорация и всичко изписано по-горе не е прилагано на практика от мен  blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 03, 2007, 12:05:37 »

Според мен Alucinado много добре е обяснила всичко, остава да се изпробва  good tease
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 03, 2007, 12:09:33 »

Благодаря за идеите, днес ще правим украса в завода, в който работя, понеже ще има годишнина така, че ще се пробваме първо там, а за сватбата тъкмо ще имаме тренинг DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: май 03, 2007, 13:16:08 »

Благодаря за идеите, днес ще правим украса в завода, в който работя, понеже ще има годишнина така, че ще се пробваме първо там, а за сватбата тъкмо ще имаме тренинг DANCE
Супер! Тъкмо на време да потренираш  yahoo good DANCE
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: май 03, 2007, 15:31:20 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=122362&photo=8 - а това как става освен че балоните са пълни с хелий, къде са закачени че да стоят по този начин
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: май 03, 2007, 15:33:41 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=122362&photo=8 - а това как става освен че балоните са пълни с хелий, къде са закачени че да стоят по този начин



ами може би с корда са хванати на няколко места smile
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 04, 2007, 08:16:53 »

странно, аз не виждам никакви въженца от балоните.. освен да са пълни с различни части хелий за да се издигат на различна височина - но това ще бъде доста нетраен ефект, според мен. Иначе ако искаш нещо подобно, можеш да си го сложиш зад столовете - балони с хелий, на края на връзката слага камъче или пакетче пясък и регулираш височината на всеки балон според дължината на връзката.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 04, 2007, 09:23:55 »

Миличка в парти магазини съм виждала помпи за балони - струва 13лв.,като си считоводител купи я за сметка на завода а посли ще си я вземеш за временно ползване DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 08, 2007, 19:55:31 »

Ох, момичета, помагайте! Темата за декорирането на ресторанта ми е болна тема. Счупих се да търся в нета идеи и предложения, които да наподобяват начина, по който аз си представям нещата, но уви! Няма нищо подобно!  Cray
Става въпрос за следното: намислила съм си сватбата ми да е на морска тематика, което включва елементи като мидички, рапанчета, охлювчета, лодки и т.н. Цветовата гама ще варира между бяло, светло синьо и бежово (всякакви отенъци от светло кафяво до пясъчно). Намислила съм си украсата по масите да наподобява плажна атмосфера тоест представям си в средата на масите да има някакава пясъчна ивица (примерно от пясък за котки) и върху тази ивица небрежно разпръснати мидички и охлювчета. Купила съм си и свещи във формата на мидички. Имам си всичко, но някак не мога да си го представя цялостно. Ако някой е виждал нещо подобно някъде, моля ви пратете ми линк, че търся от сума ти време и нищо подобно не мога да открия.  hysteric
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines