Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 01:30:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 448868 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 05, 2007, 22:33:36 »

аз си ги купих от една борса за сувенири,а иначе смятам да ги поставяна на масата около пепелника(някакси като разпилени да изглеждат) pleasantry
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 05, 2007, 22:35:12 »

ааааа *THUMBS*и спокойно след това гостите може да си ги вземат за спомен *YAHOO*забелязала съм че така правят  повечете(поне аз си взех такива от последната сватба) Yes Yes
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #302 -: април 05, 2007, 22:37:57 »

Ние няма да имаме камъчета за украса, но всичко, което ще използваме за украса на масата пред всеки гост (като визитници, салфетници, и т.н.) си остава за тях--иначе аз какво да ги правя толкова много...
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #303 -: април 05, 2007, 23:34:08 »

а украсата в ресторанта аз ще си я правя.няма да викам сватбена агенция
мисля да наслгам по масите накъсани  листенца бели рози /тъй като сватбата ми е решена в бяло,златисто и екрю/ give_rose give_rose give_rose
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #304 -: април 05, 2007, 23:42:46 »

също така мисля да има малки свещички по масите!а 2-та стола-на младоженците ще са увити с воал на панделка girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #305 -: април 05, 2007, 23:45:11 »

А при нас се получава една каша--къде персонала ще подрежда, къде планерката ми ще помага, и на всичкото отгоре аз ще ги надзиравам.  girl_impossible Но това е за мое успокоение, за да зная как ще изглежда залата преди гостите да се появят, а не да има изненади... Oh my ...
« Последна редакция: април 05, 2007, 23:53:05 от didibaby » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 06, 2007, 08:14:41 »

браво Rossistela !! аз така и не намерих, поне сега знам как се казва, но ще потърся и в големите магазини за по 1-2 лева /тъй като жената не излезна сериозна и така и не ми каза / !!!!  но аз не си го представях на топчета, мислех си, че гладко и според мен няма да ми свърши работа !!!!! тъй като сега изсушавам цветовете от различни цветя, които съм получила и приятелки ми дават, след като им изсъхнат букетите !!! и мислех на дъното на една чашка от текила да сложа такива сухи цветя и да ги залея с такъв гел и отгоре да сложа свещичката !!!!! smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 06, 2007, 09:15:24 »

Rossistela ,страхотна идея!!!  Bravo Ще потърся и аз тази изкуствена почва...може и украси вкъщи да си направя!!! *YAHOO*Много ми хареса всичко,което си сътворила good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 06, 2007, 10:35:26 »

Благодаря за оценката,момичета LOVING !
Rossistela наистина е много оригинално!Със сухите цветя ми изглежда много оригинално,но и адски професионално.Направо имам чувството че се занимаваш с украси! ohmyМного находчивоо е това с торта.Направо аз никога не бих се сетила за такова нещо!
Хе-хе,fiibi_bg,не се занимавам с украси,а мнооого ми се иска!Наистина ми е много приятно самичка да си измислям и правя разни подобни нещица,удовлетворението е много по-голямо,когато сътвориш нещо със собствените си ръце smile Украсите,които ви показах всъщност са много елементарни за изпълнение с малко фантазия!Не мисля,че ще си направя украсата за сватбата по-зле от св.агенция(единственото,за което ще ги използвам са калъфите за столове и официалната маса) с  вече уговорената помощ от приятелки girl_wink Естествено,ще има и др.декорации-живи и сухи цветя,камъчета,подходящи салфетки...просто още не всичко е сглобено,но нещата полека се избистрят и нареждат!Дано да се получи!Като ми хрумне още нещичко,ще споделям с вас secret
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 06, 2007, 10:40:56 »

но аз не си го представях на топчета, мислех си, че гладко и според мен няма да ми свърши работа !!!!! тъй като сега изсушавам цветовете от различни цветя, които съм получила и приятелки ми дават, след като им изсъхнат букетите !!! и мислех на дъното на една чашка от текила да сложа такива сухи цветя и да ги залея с такъв гел и отгоре да сложа свещичката !!!!! smile
Ели,да,и аз си мислех,че с повече вода ще се разтворят напълно и ще стане гладко,но колкото и да добавям вода към вече готовите топчета,те не се разтварят.Но има нещо друго-ако водата е в повече,отколкото могат да поемат,изглежда като гел(не на точета!).А това,което си намислила според мен става и така(виж третата снимка от тези,които съм дала)-там отдолу има сухи цветчета,после гел и отгоре плаваща свещичка,получава се girl_wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #310 -: април 07, 2007, 00:02:04 »

Много красиви и естетични аранжировки, много се впечатлих. Rossistela, ти явно имаш призвание за дизайн и декорация, като гледам какви красоти спретна за нула време, си представям колко успешен би бил един такъв бизнес... замисли се по въпроса, ние ще ти направим луда реклама!! good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 07, 2007, 08:01:35 »

Ще ме извиняват милите модераторчета Wink ,но как да кажа
give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 08, 2007, 18:17:23 »

ето и моята украса с еко почва !!!! но чаените свещички ще ги оставя с металната част, тъй като се улива и гасне по-бързо, иначе горяха 4 часа !!! smile снимката с розово и бяло ще бъде украса за масите на нашата сватба !!!  yahoo yahoo

а другите са със жълт пясък и изсушени червени цветя !!! smile


* ukrasa 1.jpg (105.94 KB, 800x600 - видяно 873 пъти.)

* ukrasa.jpg (97.55 KB, 800x600 - видяно 398 пъти.)
« Последна редакция: април 08, 2007, 18:18:57 от Ели Атанасова » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 08, 2007, 20:29:40 »

Страхотни са Ели!Явно украсата с екопочва е много интересна и сполучлива!
 Rossistela и твоята украса е страхотна!
Цитат
Наистина ми е много приятно самичка да си измислям и правя разни подобни нещица,удовлетворението е много по-голямо,когато сътвориш нещо със собствените си ръце  Украсите,които ви показах всъщност са много елементарни за изпълнение с малко фантазия!Не мисля,че ще си направя украсата за сватбата по-зле от св.агенция
Да приятно е,но не всеки знае как да направи това ,което е във въображението му!
Като мен например!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 10, 2007, 00:30:58 »

Ели,много добре се е получило,според мен идеално става и с топчетата, girl_wink
Ето идейка и за чаени свещички със сухи ароматни листенца,естествено може във всякакви видове чашки и стъкленички!

Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines