Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 01:29:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 448863 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 01, 2007, 21:31:06 »

Страхотни предложения,все още мога да се възползвам от някои Blush
Илюжънче а ти какво избра за украса?
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 01, 2007, 21:33:15 »

Ами за ресторанта украсата си е от тях,но ще е в моите цветове,и ще добавя тук там някое свещниче и вазичка.Ще видите... Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 01, 2007, 21:39:27 »

да ни покажеш после blum blum
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 01, 2007, 21:42:56 »

Е как няма,всичко в детайли ще бъде фотографирано,че след това си ти blum blum
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 01, 2007, 21:45:54 »

дааа,ако не се лъжа 1 седмица след теб DANCE
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 05, 2007, 12:46:22 »

тези смятаме да ги използваме за вазички на масите за гостите само не сме измислили с какви цветя ще са


* ваза.JPG (104.12 KB, 800x710 - видяно 290 пъти.)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 05, 2007, 15:15:28 »

Момичета,аз открих и си купих този гел,за който казваше Ели Атанасова!Нарича се "изкуствена почва"(Crystal soil)(което ме навежда на мисълта,че евентуално може да се открие и в цветарските магазини,аз го взех от маг. за сувенири),струва 2лв. пакетчето(10гр.) и има в най-различни цветове.Има го и като топчета и като малки кристалчета,аз избрах перличките.Накисва се във вода и набъбва за няколко часа.Става невероятна красота!А според количеството вода,което се сложи(може и в последствие да се долива) следва и големината на зрънцата-най-големият размер,който могат да достигнат е около 1см(с увеличаване на размера и цвета избледнява-така при мен от малки оранжеви се получиха големи жълти).Може да се декорира абсолютно с всичко-сухи и живи цветя,свещички,камъчета,каквото ви хрумне!По груби сметки от едно пакетче,ако се направи най-големия размер топчета,може да се напълни една купа от около 500гр.Цветовете могат да се комбинират всякак.Ето ви малко снимчици,мисля,че добре се вижда girl_in_love


« Последна редакция: април 05, 2007, 15:21:07 от Rossistela » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 05, 2007, 16:46:51 »

Една малка хитринка-еко почвата може да се боядисва със сладкарска боя или боя за яйца!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #293 -: април 05, 2007, 17:02:19 »

Rossistela, получило се е много добре! Много ми харесаха произведенията ти  Bravo Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 05, 2007, 20:38:19 »

Rossistela наистина е много оригинално!Със сухите цветя ми изглежда много оригинално,но и адски професионално.Направо имам чувството че се занимаваш с украси! ohmyМного находчивоо е това с торта.Направо аз никога не бих се сетила за такова нещо!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 05, 2007, 21:12:30 »

Наистина е много красиво!Но май излиза доста соленичко?
Ние си купихме цветен пясък и цветни камъчета и мислим с тях да правим подобни декорации.Също става много красиво,особено,когато пясъкът е в няколко нюанса!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 05, 2007, 21:19:58 »

аз съм си купила много камъчета в розовата и лилавата гама,едни такива начупени като кехлибарчета(ако можете да добиете представа) pardonи с тях ще украсим всички маси,а също и ще сложим по една малка свещ в същия цвят.надяванм се че ще се получи добре.за сватбената маса също сама си мислих и купувах украсата.предпочетох аз да си го направя отколкото да се доверя на някоя фирма girl_wink
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 05, 2007, 21:25:02 »

аз съм си купила много камъчета в розовата и лилавата гама,едни такива начупени като кехлибарчета(ако можете да добиете представа) =]и с тях ще украсим всички маси,а също и ще сложим по една малка свещ в същия цвят.надяванм се че ще се получи добре.за сватбената маса също сама си мислих и купувах украсата.предпочетох аз да си го направя отколкото да се доверя на някоя фирма girl_wink
И нашата сватба ще бъде в розово и лилаво!!! yahoo
Иначе къде точно мислиш да слагате камъчетата,защото ние сме си купили мнооооооооооооого и мислихме да пълним вазите с тях,но се оказа,че става много сложно,защото искаме вазите да са от тези дългите и тънките,а те лесно падат и камъчетата или пясъкът трябва да се запечатва отгоре!
Дайте идеи какво да ги правим тези камъни?!
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 05, 2007, 21:36:40 »

момичета,от къде си купувате тези камъчета? а знаете ли къде се продават цветни бадеми(или бели)?
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: април 05, 2007, 21:39:50 »

Ние нашите си ги купихме от едно магазинче за свещи,После намерихме много изгодно в един градински център,но мисля,че има и в цветарските магазини!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines