Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 418590 пъти)
 
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #1185 -: февруари 03, 2008, 19:06:26 »

Вероинка.. мерси за информацията.. и аз както цветето се интересувам от конатките на тази фирма от Кюстендил;)
 А цвете... след като провериш в тези агенций.. можеш да споделиш впечатления;)
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #1186 -: февруари 04, 2008, 01:10:32 »

Little_Sweet  поздравления за украсата на ресторанта невероятно красиво и издържано възхитена съм особенно снимката преди и след украсата пълната промяна е неотразима Имаш мойте аплодисменти страшно незнам дали се занимаваш професионално но ако почнеш ще бъдеш една от първите за една година на пазара Браво!!! .Сега на 24 февруари ще имам сватба във бяло и бордо въпреки че не искат много голяма украса но ще кача снимки да видиш защото ритуала ще бъде в самия ресторант и видях от форума интересна тип беседка и ще гледам до 24,02 да е направя за тях ,ако успя ще пусна снимки въпреки че незнам дали ще се справя .
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1187 -: февруари 04, 2008, 10:13:01 »

Abii благодаря ти, много си мила  give_rose blush Опитваме се с майка ми да правим булките щастливи blush
Активен
variety
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1188 -: февруари 04, 2008, 15:11:42 »

За Tsveteto и Катето - щом се интересувате от фирма за сватбена украса в Кюстендил, мисля, че мога да съм ви полезна и аз /не знам дали с Вероника говорим за една и съща, з-то в града са няколко/. Миналата година наех една от тези фирми. Украсата им включваше - богата декорация на младоженската маса със сатенени драперии и бордо тюл /понеже сватбата ми беше бяло и бордо/, калъфи за столовете на официалната маса и бордо панделки с цветен мотив във възела, три свещника, флорална аранжировка; пътека с цветя и менче за посрещането /+ менче да ми полее майка като дойдоха да ме вземат/, огромно сърце от балони зад главната маса и "купчинки" с балони с хелий из ресторанта; артистично сгънати салфетки, тейбъл-кардс, настанителна схема; координиране на тържеството до началото на танците; многобройни консултации /+момичето идваше с нас да си изберем тортата, да направим настанителна схема в ресторанта ..., "светваше" ни за разни тънкости .../ и т. н. - всичко това ни излезе 200 лв. Пак там ми направиха и гипсовите фигурки - надписване на лентичките, тюлчета, розички и пр. - те също излязоха много евтино.
Аз и близките ми останахме супер доволни. Ако проявите интерес, мога да ви изпратя координати на фирмата на лични. Ако "не" - успех smile
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1189 -: февруари 04, 2008, 15:15:50 »

Я да ви покажа свещниците-БЛАГОДАРЯ АБИ
Тя е виновна да са толкова красиви
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1190 -: февруари 04, 2008, 15:17:48 »


Ето и едни пеперудки и джуджавки
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1191 -: февруари 04, 2008, 15:18:36 »

Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1192 -: февруари 04, 2008, 15:25:05 »

браво ренка много е хубав..........аз обожавам свещи и също ще имам но без свещник............ти на всяка маса ли ще имаш...........аз мисля на маса да имам по две свещи,а между тях в средата в стъклена купа пълна с вода цвете и малка свещичка.....как го обесних не знам дали ще ме разберете!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1193 -: февруари 04, 2008, 15:30:02 »

На всяка маса ще има по един такъв свещник
Само на булчинската ще са два в двата края на масата,защото е за 8 човека
А големите с по 5 свещи ми се сториха много огромни и няма да можем да се виждаме от тях pardon
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #1194 -: февруари 04, 2008, 15:45:02 »

Здравейте на всички! От доста време следя темите във форума, но досега не съм писала. Относно украсата...не смятате ли, че е прекалено ангажиращо и затормозяващо да се пренасят и поставят тези стойки с цветя и свещи и цялата тая посуда с украса...не стигат и другите ангажименти в този ден  tease . Не че съм против украсата, даже напротив...просто се опитвам да се разубедя сама себе си. Не съм си поставяла ограничения в бюджета, но все пак искам да си спестя излишни и глупави разходи   crazy. Одобрявам "стационарната" украса, но "подвижната" -  NO Вие кого ангажирахте да ви разнася стойките или фирмата наемодател върши тази работа?
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1195 -: февруари 04, 2008, 15:48:02 »

Естествено че фирмата се занимава за това
Тя затова е фирма за услуга-украса
Монтаж и демонтаж на украсата.Колкото и ограничен бюджет да имам пак ще направя нещо за да остане този ден незабравим,а не да е просто едно иха-аху
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1196 -: февруари 04, 2008, 15:51:34 »

Ренка страхотни са !Явно е нещо ново, защо Аби не ги е показвала до сега и незнам, че има такива  .Много стилна украса и на комицата ще е украсата с цветя, свещи и платове!Ще чакам снимки от  сватбата ти  Wink .И комбинацията на това млечно зелено е направо супер нетрадиционно и в същото време много оргинално !
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1197 -: февруари 04, 2008, 16:00:01 »

Здравейте на всички! От доста време следя темите във форума, но досега не съм писала. Относно украсата...не смятате ли, че е прекалено ангажиращо и затормозяващо да се пренасят и поставят тези стойки с цветя и свещи и цялата тая посуда с украса...не стигат и другите ангажименти в този ден  tease . Не че съм против украсата, даже напротив...просто се опитвам да се разубедя сама себе си. Не съм си поставяла ограничения в бюджета, но все пак искам да си спестя излишни и глупави разходи   crazy. Одобрявам "стационарната" украса, но "подвижната" -  NO Вие кого ангажирахте да ви разнася стойките или фирмата наемодател върши тази работа?
Здравей, Далия!
Не мисля, че друг, освен самата фирма, си разнася украсите. Освен това съм убедена, че можеш да спестиш от други неща, за да ти остане за украса- 200-300лв не са чак толкова много, а понякога и самият ресторант няма нужда от много украса. good Например можеш да се откажеш от калъфи за столове, арки, бутониери и куп други неща,които по 30, по 50лв ще избият сумата за украсата. Има даже такава тема-от какво можем да спестим. Но винаги леката украса създава празнично настроение според мен и не се отказвай! good Успех!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1198 -: февруари 04, 2008, 16:48:34 »

Аз взех да се колебая за украсата. Имах идея за разни камъчета и чашки със свещички и други разни неща, но се чудя не се ли пречкат на гостите? Почвам да клоня към идеята да имам някакви цвята във вазички, картичките с имената и номера на масата и подаръчетата. Май е излишна повече украса на масите. Тези цевтните ленти по дължина на масата много ми харесват, но при нас като няма цяла покривка не са добра идея.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1199 -: февруари 04, 2008, 18:55:46 »

Арлина, аз бих ти предложила след като искаш семпла украса...просто да наемеш под наем стъклени съдове в които да има цветя и разни други красоти-това е доста евтино като вариант и + това (поне за мен) е по интересно от цветята на пиафлора....


* 1 (39).jpg (58.34 KB, 480x321 - видяно 8668 пъти.)
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 20:24:27 от bibsi » Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines