Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 19:49:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 425312 пъти)
 
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #885 -: септември 16, 2007, 18:13:13 »

Здравейте и от мен! аз съм съвсем нова тук,въпреки че от доста време се любувам на красотите,които творите!Е, и на мен дойде времето да почна подготовката эа най-мечтания ден blush blush    Поздравления за  Didka!Справила си се страхотно... Bravo Bravo Bravo Само искам да попитам как точно закрепихте хартията за колоните..... huhhuh.gif
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #886 -: септември 17, 2007, 21:31:05 »

Здравейте и от мен! аз съм съвсем нова тук,въпреки че от доста време се любувам на красотите,които творите!Е, и на мен дойде времето да почна подготовката эа най-мечтания ден blush blush    Поздравления за  Didka!Справила си се страхотно... Bravo Bravo Bravo Само искам да попитам как точно закрепихте хартията за колоните..... huhhuh.gif
Ами със скоч мила good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: септември 19, 2007, 11:40:20 »

При нас за съжаление няма панорамна снимка на общата украса в ресторанта, но мога да ви покажа каква беше централната аранжировка на масите за гостите. Едно пиратско съкровище в сандъче.

Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: септември 19, 2007, 11:43:27 »

Еха.....чак бих се изкушила (ако съм гост на сватбата) да си взема една от мидичките- свещи за спомен... blush blush blush....страхотно е....и съвсем в час с тематиката на сватбата и цялостния замисъл. Има ли нужда да засвидетелствам адмирациите си за "главния изпълнтел на идеята".... hiphip hiphip hiphip
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #889 -: септември 19, 2007, 11:47:11 »

Благодаря  blush Свещичките обаче изгоряха, защото ги запалиха при влизането ни в ресторанта, така че останаха само мидичките.  pardon А ето така изглеждаше булчинската маса. при влизането ни в ресторанта имаше новогодишни лампички, който светеха под оранжевите дъги отпред, но още в началото като сядахме на масата се спънах в кабела и те изгаснаха  cray

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: септември 19, 2007, 11:49:41 »

Принчипеса много красиво изпипано. Вие с родителите ли бяхте на една маса?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #891 -: септември 19, 2007, 11:55:58 »

Ами да, малко дългичка стана масата, но аз държах и родителите да са на нашата маса. а ето че открих една снимка, на която душито тъкмо ме носи към масата и на заден фон се виждат светлините, за да добиете представа.


А тук на следващата снимка също свети и се вижда ясно както централната аранжировка на масата, така и венеца-сърце от колата, който преди влизането ни закачиха на паното зад гърбовете ни.

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: септември 19, 2007, 11:58:50 »

Страхотно е миличка  Bravo много красиво аз много сикам зад масат да има нещо но има прозорчета и ще видим как ще го издокараме. Много ми харесва как се е получило при теб  Bravo Bravo Bravo, а самата маса е просто върха  Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: септември 19, 2007, 12:04:32 »

Благодаря  blush Може би ще прозвучи доста нескромно от моя страна, но макар че изпълнението не е моя заслуга, дизайна на цялата украса е мой.  blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: септември 19, 2007, 12:07:53 »

Благодаря  blush Може би ще прозвучи доста нескромно от моя страна, но макар че изпълнението не е моя заслуга, дизайна на цялата украса е мой.  blush
Чудесно мила и браво на теб  Bravo направо си си за сватбен агент  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: септември 19, 2007, 12:15:05 »

Вероника мила, и зад нашата мас има прозорчета и аз мисля да оплета едни воали (гледах нещо подобно някъде в www.snimka.bg) и стои много красиво!Незнам дали ти допада идеята.Аз поне я редпочитам пред балоните!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #896 -: септември 19, 2007, 12:23:40 »

Да и аз искам воали мила. Балони ще има за дъното на ресторанта по стената някой друг и за номериране на масите, но ресторанта е доста украсен по принцип и не искам да го претоварвам, ето го:


Ние ще сме точно на това сепаре, не ми се щеше сепарета ама ... иначе гостите са на маси със столове.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: септември 19, 2007, 12:27:46 »

Страхотен ресторант!!!!!!!!ама така ли си е украсен по принцип или това са снимки от друга сватба?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #898 -: септември 19, 2007, 12:35:27 »

Това си му е украсата по принцип, недостатъка е бара по средата кръгъл е , но пак ще си е купон  yahoo yahoo yahoo Ето го бара:
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: септември 19, 2007, 12:38:06 »

Просто е страхотен този ресторант  Oh my ... Oh my ... Oh my ...!!!!!!!!1!!!!!!Защо тук няма такива???Така поне можеш и изобщо да не даваш пари за украса, а иначе не ти мърдат 500-1000лв....Поздравления за избора Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines