Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 04:37:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 425232 пъти)
 
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #750 -: август 14, 2007, 13:09:18 »

Така, съгласна съм с теб....но единственото място (даже и за София) от което всички купуват е Тилия ООД.Пловдив........те са най-големия вноситил на холандски цветя в цяла България----другите борси са...нямам думи!кофти е но ,знам много добре какви са надценките-----доставната цена умножена зд 3,4 и даже повече пъти.Нодценките за жалоста са убийствено големи  Oh my ... Но когато нямаш избор.. sad..все на някого трябва да се довериш. ...Успех Тонита......аз мисля че някъде из цяла Варна трябва да има.... good
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #751 -: август 14, 2007, 13:37:59 »

Понякога наистина много злоупотребяват с цените и с възможностите си. Аз попаднах на един аранжор и буквално се излъгах за някои неща и му платих луди пари за нещо, което не беше както трябва. По-късно намерих Весела - момичето, което украси ресторанта и направи арката. Затова много внимавайте и питайте по сто пъти. В друг пост " Свършената и несвършената работа" ще ви разкажа за него и защо ме ядоса. Това е част от украсата на сватбата.



Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #752 -: август 14, 2007, 14:17:38 »

Радост твоята сватба наистина е била много красива и мисля,че всички са си свършили работата,но като гледам с колко много цветч е всичко съм сигурна,че и цената не е била никак малка....Дано и при нас се получи така,защото единственото,което исках за сватбата си е да е добре украсен ресторанта с естествени цветя,да е стилно и да е оригинално.Имам и една идея,която се надявам да осъществя,но ако всичко стане както си го представям ще ви покажа и аз после снимките и дано да са толкова хубави като на Радост!Другата седмица ще ходим с агентката до ресторанта и ще пробваме различни варианти,за да изберем най-подходящия.Така че стискайте ми палци! blush
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #753 -: август 14, 2007, 14:53:13 »

Тонита, благодаря ти сладур за подробната информация!Успех и на теб ти пожелавам!   good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #754 -: август 14, 2007, 23:22:13 »

Днес ходих до една сватбена агенция искат ми 300 лева за една арка, за украса на "ВИП масата" и за 3-4 стойки с цветя. Това как ви се струва като цена?
    Здравей! Коя е тази агенция и в кой град се намира?  Хубави ли са цветята ?
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #755 -: август 14, 2007, 23:29:22 »

 Radost за първи път виждам толкова стилно украсен ресторант,нямам думи изглежда невероятен  Bravo
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #756 -: август 15, 2007, 09:06:10 »

Наистина е невероятно. good
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #757 -: август 15, 2007, 14:31:12 »

Момичета аз също съм от Варна и каквото ви е написала tonitta си е точно така. Когато аз обикалях и разглеждах за цветя на мен ми казаха аблослютно същото- че български рози почти няма и че повечето цветя се поръчват от Холандия- а те са по- скъпи. И това го чух в няколко цветарски магазина не само в един End Незнам дали само във Варна е така обаче аз вече започвам да се ядосвам- като кажеш че е за сватба и гледат да ти вземат колкото се може повече пари Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #758 -: август 15, 2007, 14:35:03 »

Момичета аз също съм от Варна и каквото ви е написала tonitta си е точно така. Когато аз обикалях и разглеждах за цветя на мен ми казаха аблослютно същото- че български рози почти няма и че повечето цветя се поръчват от Холандия- а те са по- скъпи. И това го чух в няколко цветарски магазина не само в един End Незнам дали само във Варна е така обаче аз вече започвам да се ядосвам- като кажеш че е за сватба и гледат да ти вземат колкото се може повече пари Girl_sing
даааааааа и  на мен така ми казват!аз гледах вчера по 0,6лв. рози,ще видим там където ми правят букета по колко ще са angry
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #759 -: август 15, 2007, 15:12:40 »

Еееее, какво е това безобразие? Как така няма български рози? То и за кали било топло, но... ИМА! Тези хора очевидно не са чували за оранжериите в Сливен. Как така нямало? На борсата са по 0,40 - 0,50 лв. Наистина думата "сватба" отключва манията за пари у някои хора, така ми се струва. Аз пък изобщо не съм доволна толкоз от холандските рози. Българските ми допадат повече! Мое мнение, разбира се.

Я си представете, че трябва да си направите булченски букет, икебана за колата, украси с цветя по масите за гости, арка и стойки с тези рози. Може ли някой да си представи за колко пари говорим? Mad girl
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #760 -: август 15, 2007, 16:15:11 »

да вмъкна само......че розите са по 0,20 лв(тези обикновените......от оранжерия)Въпрос на избор е дали български или холандски------но който прави чудеса ще направи чудо и от малко цветя!Аз като гледам и от мн цветя какви неща има....не съм особено впечатлена(но това си е лично мнение) blum
« Последна редакция: август 15, 2007, 16:18:29 от bibsi » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #761 -: август 15, 2007, 18:36:36 »

ааа да си нямае тея холандки рози само зимата да не се правят на шестици че beating beating beating милото имаше един период миналата зима ми купуваше всяка вечер по една роза като се видехме и беше много сладко и като влязох в един магазин ей така да видя и като гледам холандски рози 5лв и нагоре ама били с незнам си колко голяма чашка и незнам си колко издръжливите...и викам абе еййй що ли не ви...а милото купувало от тях и това в продължение на 4 месеца всяка вечер направо като разбрах щях да го убия Oh my ... ама той като почна "не ми разваляй удоволствието"...ама какво е това удоволствие толкова пари та и сега за букета аз мисля да е рози ама и да  егоелинчък масивничък laugh поне 15 рози че и нагоре много ги обичам ама ако ми тръснат 5 кинта парчето живи ще ги удера
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #762 -: август 15, 2007, 18:56:12 »

Къде тези цени бе хора.....Дори в Сити център в София , холандските рози са от 3 до 4,5 лв.5лв. струваше само ГРанд При(челвена голяма роза) зимата в момент в който няма внос.Вече се уляхте........стига де....не са никак скъпи....и всички букети дето ги сваляте от нета са със тях!!!!
Няма значение какви рози.....само дето това не са единствените цветя.........аз като казвам холандски визирам и разни други екзотични цветя.......
Спираме да коментираме за или против холандскити рози....че след малко Мария ще ни се скара! tease blum
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #763 -: август 16, 2007, 09:54:53 »

да вмъкна само......че розите са по 0,20 лв(тези обикновените......от оранжерия)Въпрос на избор е дали български или холандски------но който прави чудеса ще направи чудо и от малко цветя!Аз като гледам и от мн цветя какви неща има....не съм особено впечатлена(но това си е лично мнение) blum
съгласна съм с теб, че само като натрупаш много цветя не постигаш нищо особено, освен че сероизно се изръсваш.. ефекта не искам да е "вижте колко съм богата, цял цветарски магазин съм вкарала вътре", а стилно оформени композиции в тон с букета и другите неща. Иначе ще отида в някоя оранжерия и ще натоваря, но после- аз съм с две леви ръце, разчитам на флорист и това е- а вие сте прави, че като чуят сватба и цените са  Oh my ... Така че никакво значение няма за мен дали розите на борсите са 20, 40, 60 ст... зависи от флористите и с колко и как работят
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #764 -: август 16, 2007, 18:49:58 »

Ето това са икебаните,който бяха на всяка маса в ресторанта! Сами си ги правихме и ни излязоха много евтини,а и много си ги харесвам!
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines