Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 15:18:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 425447 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: юни 21, 2007, 21:40:58 »

да и ще ги хвалим или ще се оплакваме в друга тема-всеки сам преценява!мила аз мисля че е страхотно да се довериш на  агентка за самия ден но повечето одират кожите и нищо не правят аз ако мога да си намеря само за украсата на ресторанта ще летя от щастие но няма как те предлагат пакети а на мен ми трябва само за украсата и за организацията на самия ден pleasantry

моята съм я наела само за украсата в ресторанта !!! smile нищо повече !!! разпитай
И ние бяхме наели фирма само за украсата на ресторанта, защото с другото се справихме сами  pardon
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: юни 21, 2007, 23:43:54 »

аз мисля,че ще успеем да се справим без агентка.Вечерта преди сватбата ще отидем в ресторанта и ще си украсим с кошничките,които има с цветенцата,с балоните които имам благодарение на Gucci  girl_in_love kiss2 както и сухи цветенца за масите,свещички  и това е ,ще сложим тейбъл картите или поне ще поръчам на сервитьорките да ги сложат и край.Дано успеем
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: юни 22, 2007, 00:55:58 »

да и ще ги хвалим или ще се оплакваме в друга тема-всеки сам преценява!мила аз мисля че е страхотно да се довериш на  агентка за самия ден но повечето одират кожите и нищо не правят аз ако мога да си намеря само за украсата на ресторанта ще летя от щастие но няма как те предлагат пакети а на мен ми трябва само за украсата и за организацията на самия ден pleasantry

 blush Клео за кой град става въпрос? И коя е датата?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: юни 22, 2007, 09:48:21 »

за софия на 14.10 диде :)аз не видях никъде да пише че моце само за украсата cray от началото исках за цялата сватба но с тези цени не мисля че си заслужава.лично мнение да не се засегне някой give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: юни 22, 2007, 09:54:48 »

kleo_20 , ако не съм на меден месец с удоволствие ще ти помогна!  blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: юни 22, 2007, 10:01:50 »

мила безкрайно ти благодаря не искам да те притеснявам.дано да си на меден месец това е най хубавата част от всичко ;)отново ти благодаря наистина от сърце  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: юни 22, 2007, 14:12:40 »

аз мисля,че ще успеем да се справим без агентка.Вечерта преди сватбата ще отидем в ресторанта и ще си украсим с кошничките,които има с цветенцата,с балоните които имам благодарение на Gucci  girl_in_love kiss2 както и сухи цветенца за масите,свещички  и това е ,ще сложим тейбъл картите или поне ще поръчам на сервитьорките да ги сложат и край.Дано успеем

 good и аз съм на същото мнение  Bravo а и имам подкрепата и желанието на сестра ми да ми помогне за украсата и подредбата на тейбълкартичките.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: юни 22, 2007, 15:32:18 »

Момичета само да ви кажа, че ще трябва да имате поне 2-ма души които да насочват гостите към коя маса да се ориентират, става голяма лудница crazy Най-добре по един представител от страна на булката и един от страна на младоженека Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: юни 22, 2007, 15:43:45 »

Много си права Дидка, защото ако е само от едната страна не е гарантирано,че ще познава гостите от другата страна. А така както предлагаш ти, всеки си отговаря за гостите от неговата страна.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: юни 22, 2007, 15:45:58 »

А най-лесно ще е, аз поне така мисля да направя, по азбучен ред да се наредят имената на списъците(по един за предтсвител от всяка страна) и срещу всяко име да пише номера на масата-така ще става най-бързо и лесно. good Нашите картички ще са с фамилии, така че ще се избегне момента с 4 броя Мария например crazy laugh
« Последна редакция: юни 22, 2007, 15:47:30 от Little_Sweet_Didka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: юни 22, 2007, 21:37:46 »

диде супер идея е това за списъците с имената и номерата на масите хем е удобно хем ще изглежда още по изискано и обмислено до съвършенство.блестяща на идеи както винаги Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: юни 26, 2007, 12:30:31 »

сега рисувам чашките,които ще изпълняват функцията на свещничета по масите на гостите.много е трудно angry и супер се изнервям,но милото и то помага yahoo.ще ви пусна снимки като направя по-голямата част.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: юни 26, 2007, 12:37:39 »

чакам с нетърпение миличка Wink
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #583 -: юни 26, 2007, 13:14:24 »

момичета, как се уговарят срещите с фирмите за украса? много тъп въпрос, но нямам никакъв опит с това- да им звънна предварително да обясня какво искам или да си организираме среща. ние решихме, че искаме семпла украса само в ресторанта, а много мразя когато търговци се опитват да ми пробутат допълнителна "стока", която не искам
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: юни 26, 2007, 13:17:22 »

Просто ясно им казваш какво искаш, ако се опитат да ти предложат нещо допълнително им кажи ,че разполагаш с определен бюджет.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines