Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:43:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 418395 пъти)
 
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #1215 -: февруари 05, 2008, 18:24:01 »

ето още нещо


* rozi.jpg (22.98 KB, 350x350 - видяно 7007 пъти.)
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1216 -: февруари 05, 2008, 18:36:59 »

момичета и аз искам подобна украса за нашата сватба. прилагам снимка
в софия освен мосю бриколаж някой знае ли къде другаде може да се намерят стъклените съдове?освен това моля дайте съвет за фирма за украса  на ресторанта, защото самата ни церемония ще е там и искам да направим нещо много семпло и красиво с живи цветя където ще е самата церемония. и никакви арки. страхувам се че фирма за декорация ще ми искат луди пари, някой знае ли колко би могло да струва? и да препоръча фирма. благодяаря ви!

Когато търсих съдове за нашата сватба търсих на следните места в София:
1. Едно магазинче за порцелан, кристал и стъкло на бул. Мадрид (близо до кръстовището с Черковна) - там имаше вариант за около 3.50 на съдинка (имаше кръгли, цилиндрични, превоъгълни). Казаха, че мога да поръчам повече бройки, като цената ще падне, но искаха седмица за доставка на голяма бройка. Трудно ми е да го обясня къде се намира - затова слагам линк с карта. Има голяма витрина със стъклени/кристални изделия, вижда се добре, не може да се пропусне:
 http://bgmaps.com/map.asp?sid=28174ff2d98abe2ec145bd28bcc8dde5&key=&keyid=&tplname=&size=4x3

2. Магазин Хит - едно, че имат добре зареден щанд и предлагат вазите на Пашабахче (като моите за декорацията, доста масивни) на цена 4.90 (имаха миналата седмица). Второ - имат магазинче 'евроланд' или подобно - там имат, освен най-различни вазички  съдинки, така и свещи и свещничета - взимала съм си от тях най-различни неща за декорация, на смешни цени - от по 1-2 лева.

3. Магазин Стъклен Свят в кв. Лозенец - до него всъщност не стигнах, но знам, че имат богат избор. За съжаление нямам актуална информация дали все още цените им са толкова ниски.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1217 -: февруари 05, 2008, 22:53:07 »

abel, много подобни са и нашите 'покривки'. Много красиви са ви масите, но аз ще пропусна цветните парчета плат май... на знам, не мога да ги възприема като няма покривка отдолу. А за другото още доизмислям какво искам и после ще звъня по фирми. Много съм колеблива, мисля, че ще ви омръзне от мен до август месец, дано не ми се сърдите много blush
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1218 -: февруари 05, 2008, 23:03:07 »

Момичета, имам нужда от помощ за територията на Пловдив.  huhhuh.gif Трябва да изберем фирма, която да се справи с украсата в ресторанта. Проблема е, че искам на масите да сложа стативи, нещо подобно на това:

но доста по-голямо (мисля да сложа лист с размери около А4). Ако ми ги направят ще ми излязат около 15-20лв бройката (а ми трябват около 10), което не са малко пари, за нещо, което няма да ми върши работа след сватбата. Някой виждал ли е нещо подобно и можете ли да ми предложите агенция, където да проверя. Освен това искам и един статив с реален размер, нали се сещате, като на художниците - достатъчно висок, за да можеш да го ползваш прав... Нещо подобно на това:


Ако някой има идея откъде може да се намери нещо подобно под наем, много моля да сподели.  blush
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1219 -: февруари 06, 2008, 08:36:20 »

Ние използвахме такъв статив за сватбената ни книга, който агенцията по украсата ни осигури. Можеш да попиташ в агенициите по украса в Пловдив дали могат да ви осигурят такива и да ги наемете за деня. Евентуално може да разпиташ и в художествените галерии дали може да наемете 10 статива и на каква цена.
Активен
mizelinaG
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #1220 -: февруари 06, 2008, 13:28:04 »

Здравейте, включвам се и аз в темата.

по повод на места, където може да се намерят стъклени вази, свещници и т.н. ето един адрес, който взех от едно списание www.poligrup.hit.bg. не знам като цени как са, но има телефони за контакти и който го интересува може да звънне.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #1221 -: февруари 06, 2008, 16:22:40 »

Видях в Jumbo, магазина за детски стоки на бул.България, че имаше малки стъклени свещничета за по 1лв, имаше в оранжево и червено за по 0.50ст.Иначе и аз искам на всяка маса да има свещи и цветя, но не ми се иска да купувам такова огромно количество вази  и свещници, надявах се в някоя сватбена агенция да предлагат под наем на разумна цена.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1222 -: февруари 06, 2008, 16:30:10 »

Всяка агенция като такава трябва да разполага със свещници
А цветята в зависимост от това какви са-естествени или изкуствени се предлагат както в някои агенции,така и в по-големите цветарски магазини.Аз нашите свещници много си ги харесвам и са под наем от агенцията.Успех give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1223 -: февруари 06, 2008, 18:44:14 »

Здравейте, включвам се и аз в темата.

по повод на места, където може да се намерят стъклени вази, свещници и т.н. ето един адрес, който взех от едно списание www.poligrup.hit.bg. не знам като цени как са, но има телефони за контакти и който го интересува може да звънне.
На сайта има и доста снимки на сватбени чаши, но са малки и не се виждат добре. Адресът дали е на офис или на магазин?
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #1224 -: февруари 07, 2008, 12:55:14 »


http://www.elegance-garden.com/galeria_svatbena_ukrasa.html
krasunkata много са хубави аранжировките smile
А имаш ли представа за как вървят цени на услугите на тази фирма?
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 13:53:50 от gucci » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #1225 -: февруари 07, 2008, 13:55:46 »

Аз тъй като ще съм със кала букет реших и на масата да са същите цветя .та ето как си го предствям. Тъй като и партито ще е garden party малко дървен материал ще изглежда добре.
И най вероятно цветята ще са тъмно виолетови


* calla_decoration4.jpg (42.91 KB, 768x468 - видяно 772 пъти.)
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #1226 -: февруари 07, 2008, 14:25:45 »

krasunkata много са хубави аранжировките smile
А имаш ли представа за как вървят цени на услугите на тази фирма?

Здрасти, gerjo_k!
Имаме среща с Елеганс Гардън този уикенд и ще пиша как вървят условията и цените там. Като представяне в нета фирмата изглежда много добре, очевидно имат опит, а това е важно! good
Все пак, ако някой е ползвал вече услугите им, ще бъде много полезно да сподели Wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #1227 -: февруари 09, 2008, 23:10:58 »

Gery79, супер са всичките ти идеи. Колко време си ги мислила?

Аз днес бях на сватбено изложение и направих малко снимки на украси (че сега съм на тази вълна). Който е любопитен може да види няколко снимки в галерията ми. Избрала съм само тези идеи, които са лесни за реализиране, елементарни, но красиви. Някои от тях човек може сам да си ги направи.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #1228 -: февруари 09, 2008, 23:22:54 »

Klara, браво!Страшни снимки. А каква идея ми хрумна от теб.Има една снимка на коята розата е увита в тиа дебелите листа.Аз се чудих и маех как да избегна копуването на вази.Ама така ще направя.Ще взема от тия листа и ще ги увия около цветята и направо на масата,аз мисля че калите са доста издържливи цветя и няма да умрат на масата за 5ч без вода. Мерси Кларче/Веси страшно ми помогна  good
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #1229 -: февруари 10, 2008, 01:51:59 »

Klara, браво!Страшни снимки. А каква идея ми хрумна от теб.Има една снимка на коята розата е увита в тиа дебелите листа.Аз се чудих и маех как да избегна копуването на вази.Ама така ще направя.Ще взема от тия листа и ще ги увия около цветята и направо на масата,аз мисля че калите са доста издържливи цветя и няма да умрат на масата за 5ч без вода. Мерси Кларче/Веси страшно ми помогна  good
извинявам се ,но ми се искаше да ти дам съветче относно тези рози  отдолу се слага гъба/пиафлора /която се напоява с вода .Има е по всички борси  за цветя или цветарси магазини и цената на 1 голяма гъба е около 2,00 лв.,като от нея можеш да изкараш 6  формички за розите .По принцип гъбата е мека и можеш да си  е одрежиш в различна форма като е увиеш с целофан да не протече вода и после листото коло нея и си готова с украсата ! Wink
Активен
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines