Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:20:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалня според зодията...  (Прочетена 66660 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 17, 2007, 10:13:49 »

Оооо, Арон имат много хубави неща!!! И ние сме пазарували от там!!! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #76 -: май 17, 2007, 13:27:38 »

стига де, това за първи път го чувам, масово хората които са имали контакт с тях след време са разочаровани, дано не сте от тях Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 17, 2007, 21:22:24 »

Тук говорим за СПАЛНЯТА СПОРЕД ЗОДИЯТА НИ, а не кой от коя фирма е доволен или не!!! Имаме друг разьдел за това!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 18, 2007, 10:03:36 »

а аз нямам представа каква трябва да е, като според астролозите сме напълно несъвместими зодии и на единия се препоръчва жълто, а на другия не знам! близнаци и скорпион - 1 точка обикновено!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #79 -: май 18, 2007, 10:58:05 »

по принцип се гледа главата на семейството и се съобразява всичко с нея, в крайна сметка, той носи парите вкъщи, според общоприетото, и се гледа той да е с благорпиятно разположение и цветове Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 18, 2007, 10:59:55 »

ооооооо, затова може да се спори, е нали пък жената е пазителка на семейното огнище, и на нея трябва да и е благоприятно!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #81 -: май 18, 2007, 11:03:22 »

за нея си има отделен ъгъл, за да има благоденствие в дома, трябва да има при в крайна сметка, предполагам всички сме съгласни Wink затова така, ние с котето сме различни посоки например, но сме нагласили спалнята във възможно най- малко неблагоприятната за мен и най- благоприятната за него good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 18, 2007, 11:06:29 »

fanimira и tedyemo в пост първи съм дала инфо за коя зодия какво би било благоприятното и какво се препоръчва! good Wink И мисля, че като се направи комбинация от  двете ще се получи чудесно и за двамата!!! Освен, ако не сте една и съща зодия и двамата, както ние!!! blush Bravo Успех!!! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #83 -: май 18, 2007, 12:12:15 »

да де, то най- добрия вариант е да са една и съща зодия, но и при нас не е така, аз затова се интересувах а и покрай ФШ всички източници казват че се угажда ърво на човека който носи парите вкъщи, или главата на семейството, в крайна сетка това може да е и жената, а спалнята определено трябва да е приятно местенце тъй като човек там трябва да си почива най- пълноценно ;)дано не оплетох пак темата blush
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #84 -: май 31, 2007, 19:57:25 »

Козирог Oh my ...
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.
Дева
Простота и ред – това подхожда за спалнята на вашия знак. Вие сигурно ще изберете чамови мебели, защото те изглеждат най-естествени и не натруфени. Малки репродукции на картини с елегантни дами от отминали времена, както и панерчета с ароматни цветове – това е точно стил Дева.
Телец
Направете достатъчно място за саксиите с цветята – на вас би ви допаднало да внесете природата в спалнята си, за да усетите уют и комфорт. Цветовете, които докосват сърцето ви, подвластно на Венера, варират от синьото на метличината през ябълково-зелено до бонбонено-розово. Мебелите, които трябва да избирате са от дърво, с пастелен нюанс, за да се чувствате в пълна хармония.

Ама това е едно към едно Oh my ...!!!!!Толкова е вярно Bravo!!!!!Аз съм Козирог и това наистина е “моята” спалня,особено това за шкафчетата-винаги съм си мечтала за огромен четирикрилен гардероб(само за мен)с огледални врати girl_in_love.А двама от най-близките ми хора,с които се познаваме до кътните зъби,са Дева и Телец и също е вярно....направо се ШАШНАХ,сериозно!!!!!!! shok shok
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 03, 2007, 23:36:53 »

Козирог Oh my ...
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.
Ей това е писано за мен, дори искам една стая/малка DANCE/ гардероб
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 04, 2007, 11:21:05 »

Аз съм везни. Даа, до някъде е вярно и това което пише за моята зодия и предпочитанията.  good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #87 -: октомври 05, 2007, 18:41:45 »

Аз съм зодия близнаци и поне при мен не е вярно nea Не мога да си представя да си натъпча спалнята с уредби, компютър и т.н. Аз дори телевизор нямам там laugh Само ютия и сешоар държа в нея. За мен спалнята трябва да е най-тихото и спокойно място в целия дом. И да е най-изчистеното помещение откъм мебели, предмети и т.н. Ние имаме само спалнята, гардероб, шкафчета и скрин... А, и дъската за гладене също  Wink  danceg
А относно цвят - бледо розово, а покривалото за легло и пердетата са от една и съща материя и е много красиво girl_in_love
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 09, 2007, 13:32:05 »

Това за рака не е много вярно - или поне при мен. Аз обичам модерните , но изчистени мебели, а като цветове , черно и червено, но може и нещо синичко на делфинчета. Иначе мъжа ми е водолей и за него е вярно ,че обича футуристичните неща.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 11, 2007, 15:36:03 »

ох аз доста отдавна обещах да пусна снимки на сплнята която си харесахме,но тя вече я нямаше и неможахме да я снимаме.но сега нмерих саит с подобни само че са червени и малко по ниски тази която искахме беше черна и по височка.но и тези много ми харесват


* 66.JPG (73.49 KB, 660x874 - видяно 579 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines