Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 10:24:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалня според зодията...  (Прочетена 66646 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 06, 2007, 21:56:14 »

РИБИ - и двамата харесваме голямата Sleep спалня!!! girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 07, 2007, 12:24:06 »

Водолей
Вас ви интригуват дизайнерските мебели и необикновените аксесоари – в крайна сметка вие сте знак на бъдещето и искате неща, което никой друг няма. Странни осветления и други космически приспособления в спалнята, също ви карат да се чувствате себе си.
  good
Един път и за мен Всичко да е вярно
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 07, 2007, 12:45:18 »

За Лъвчетата съм съгласна. Обичам разкоша  blush само дето нямаме чак такива възможности. Но много обичам да ми е мекичко и топличко на широкичкото легълце  danceg
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #18 -: февруари 08, 2007, 13:55:29 »

И при нас са доста съвместими нещата-модерни и хай-тек спалните, ние сме Водолей и Близнаци. Да си призная нашата спалня не е такава, но може би един ден като сме в лично наше си жилище ще бъде-кой знае!

А относно малките рибки-една позната бременна се шегува, че била "закрит басейн  ROFL"
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 13, 2007, 19:56:01 »

Нека се похваля в темичката,че си имаме нова спалня.Поръчахме я и ще е готова след 20 дни.СЪщата е като тази,само че цветовете са бреза и череша girl_in_love
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 13, 2007, 21:33:45 »

Козирог
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.

Точно така good, спалнята ни е огромна и черна(венге), килимите и пердетата са черно с бяло-сребристо, гардероба ОГРОМЕН целия с огледала а и плазмата ни е черна и всичко аз съм избирала.
А махагон е хола. Е за първи път ми се пада такаова съвпадение със зодията. good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #21 -: март 13, 2007, 21:34:50 »

Нека се похваля в темичката,че си имаме нова спалня.Поръчахме я и ще е готова след 20 дни.СЪщата е като тази,само че цветовете са бреза и череша girl_in_love

Тази спалня е точно като на родителите ми- само че в други цветове!  girl_wink  А аз миналата година като си идвах в БГ, моята бъдеща половинка много се възпротиви на модерните и изчистени мебели за спалня. Затова ние сме се спрели на по тежка и традиционна спалня като тези:

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: март 13, 2007, 21:41:21 от didibaby » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 14, 2007, 14:54:49 »

Didibaby и Ilusion, много хубави спални!Важното е да създават топлина и емоция във взаимоотношенията с любимия човек и да се чувствате добре!  yahoo heart LOVING
Ние също залегнахме на по-класическия стил и спалнята, която си поръчахме и вече е готова е като тази на снимката долу, но за съжаление още не сме я сглобили, тъй като ремонтът продължава ли, продължава.... hysteric


* spalnia.jpg (31.36 KB, 500x275 - видяно 594 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 14, 2007, 14:59:53 »

 Harmonia ,  ilusion  кажете от къде и на какви цени са ви спалните? Колко части включва? Ние искаме да си поръчаме за спалнята скрин с нещо като витрина отгоре и се чудим от къде ( Варна) .
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 14, 2007, 15:16:42 »

Harmonia ,  ilusion  кажете от къде и на какви цени са ви спалните? Колко части включва? Ние искаме да си поръчаме за спалнята скрин с нещо като витрина отгоре и се чудим от къде ( Варна) .

Нашата я взехме на промоция от Арон през м. декември, но мисля че и сега са горе-долу същите цени. Обаче я чакахме 40 дни, защото я докарват от Полша. Иначе комплектър включва 4-крилен гардероб, легло (160/200) с подматрачна рамка, две нощни шкафчета, скрин и огледало за 1410 лв. Но пак казвам, че беше на промоция с някъде около 10 % отстъпка.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 14, 2007, 15:30:07 »

Добре звучи, а и ми харесва много вашата. Ще си направим проект на скрина и ще го поръчаме някъде.
Ако някой знае къде може да го поръчаме, да каже.  smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 14, 2007, 16:07:26 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 14, 2007, 16:32:01 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.

Да, наистина са чудесни, нои цените им нямат равни!!! girl_impossible
И ние мислим за такъв, но по-нататък малко!!! Girl_sing
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 14, 2007, 16:41:18 »

Още не съм мислила за матрак. Искам първо да сглобим мебелите и после ще търсим матрак. Искам да се отърва и от майстори вече...!!! hysteric hysteric hysteric
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 14, 2007, 16:46:52 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.

Да, наистина са чудесни, нои цените им нямат равни!!! girl_impossible
И ние мислим за такъв, но по-нататък малко!!! Girl_sing

Да цените в сравнение с другите са много, много високи но си заслужава  good. Опитаи в някои магазин един на ТЕД и на MAGNIFLEX и веднага ще разбереш разликата.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines