Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:30:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалня според зодията...  (Прочетена 66661 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: октомври 23, 2006, 11:01:18 »

Ето на какво попаднах днес!

Астролозите смятат, че при обзавеждането на дома, трябва да се съобразяваме с влиянието на планетите, за да се чувстваме по-комфортно и хармонично.
Изберете спалнята, която да обедини звездните ви характеристики със земните възможности
Овен
Не си падате по нещата, които са прекалено женствени. Дамата Овен предпочита ярки цветове и изчистени линии пред деликатни дантелки и воланчета. Ярко червено, слънчево-жълто, оранжево – това са цветовете, които ви изкушават, за да създадете в спалнята си пролетно настроение, какъвто и да е сезона навън. Дървени мебели в червеникав цвят топлят огнената ви душа.
Телец
Направете достатъчно място за саксиите с цветята – на вас би ви допаднало да внесете природата в спалнята си, за да усетите уют и комфорт. Цветовете, които докосват сърцето ви, подвластно на Венера, варират от синьото на метличината през ябълково-зелено до бонбонено-розово. Мебелите, които трябва да избирате са от дърво, с пастелен нюанс, за да се чувствате в пълна хармония.
Близнаци
Колкото по-съвременно, толкова по-добре за вашия хай-тек знак. Намерете място за стерео-уредбата си и дори за компютъра и така ще направите стаята си мултифункционална – такава, каквато би ви накарала да се чувствате спокойна. Ако може леглото ви да става на диван, тогава ще сте постигнали най-доброто от двата свята, в които живеете.
Рак
Уютно като охлюв в къщичката си – това е вашата идея за спалня. Изберете бяло, кремаво и цвят на магнолия и се затворете в собствената си кула на мечтите
Лъв
Разточителство и великолепие – такава е спалнята, за която мечтаете. Като знак на лукса, вие сте само за сатенени чаршафи. Щрихи, демонстриращи висока класа – това е, което трябва да добавите, за да се чувствате добре в спалнята си.
Дева
Простота и ред – това подхожда за спалнята на вашия знак. Вие сигурно ще изберете чамови мебели, защото те изглеждат най-естествени и не натруфени. Малки репродукции на картини с елегантни дами от отминали времена, както и панерчета с ароматни цветове – това е точно стил Дева.
Везни
Волани, финтифлюшки, възглавнички, пискюлчета и дантелки – това искат дамите Везни в спалнята. Пресъздаващи будоар а ла мадам Помпадур, във вашата спалня са важни цветове като пастелно-прасковено, захарно-розово, нежно-люляково, с които ще покриете леглото, прозорците и ще сънувате прекрасните си романтично-уравновесени сънища.
Скорпион
Колкото по еротично и екзотично – по-добре за вашата страстна натура. Декорирайте с мисълта за прелъстяване, изберете силни цветове и чувствени тъкани. Мебелите от черно дърво ще добавят мистика към атмосферата, която ще отключи фантазиите ви.
Стрелец
Колкото е по-голяма спалнята, толкова по-добре ще спите. Ако стаята е малка, тогава помислете за варианти, които ще ви дадат усещане за пространство. Топлите, уютни цветове, ще ви помогнат да се събуждате всеки ден с чувство за радост от живота.
Козирог
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.
Водолей
Вас ви интригуват дизайнерските мебели и необикновените аксесоари – в крайна сметка вие сте знак на бъдещето и искате неща, което никой друг няма. Странни осветления и други космически приспособления в спалнята, също ви карат да се чувствате себе си.
Риби
Кой е знакът-сънливец? Рибите! Спалнята ви трябва да отразява същността ви, да излъчва спокойствие и умиротворение, когато потегляте към страната на сънищата. Двойно легло дори за необвързаните риби, меки цветове и тъкани – това е задължително за чувствителната ви душа.

Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #1 -: октомври 25, 2006, 19:56:26 »

Ей, какво ли не измислят хората...Но звучи интересно. Хубавото е, че в нашата комбинация-скорпион/козирок-има нещо общо, щото иначе трябват две спални!  Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 26, 2006, 09:14:37 »

Хубавото е, че в нашата комбинация-скорпион/козирок-има нещо общо, щото иначе трябват две спални!  Blush

Ама, при нас е още по-добре риби/риби, какво повече?!!! Kinder Направо идилия!!!  hiphip
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 26, 2006, 11:34:11 »

Хубавото е, че в нашата комбинация-скорпион/козирок-има нещо общо, щото иначе трябват две спални!  Blush

Ама, при нас е още по-добре риби/риби, какво повече?!!! Kinder Направо идилия!!!  hiphip

Bulechka_TS и при нас е така само че стрелец-стрелец.Само дето ще ни трябва по- голяма спалничка за стреличките,любовните де yahoo
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #4 -: октомври 26, 2006, 14:12:38 »

Само дето ще ни трябва по- голяма спалничка за стреличките,любовните де yahoo
Хихихихих! А при нас за рогата ми!  pleasantry Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 26, 2006, 14:16:38 »

А на нас цял аквариум, че да можем спокойно да си  Swiming Swiming
А след време ще ни трябват и малки аквариумчета може би...  yahoo  bath

Но за сега сме си сами в нашия си аквариум и си  Swiming Swiming на спокойствие и необезпокоявани от НИКОЙ!!!! CHEERS
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #6 -: октомври 26, 2006, 14:19:25 »

А на нас цял аквариум, че да можем спокойно да си  Swiming Swiming
А след време ще ни трябват и малки аквариумчета може би...  yahoo  bath

Но за сега сме си сами в нашия си аквариум и си  Swiming Swiming на спокойствие и необезпокоявани от НИКОЙ!!!! CHEERS
girl_wink good hiphip
но искам да ти кажа, че очаквам да ме изненадаш някой ден с новината, че очаквате едно рибоче в аквариума  Baby_b!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 26, 2006, 14:22:45 »

А на нас цял аквариум, че да можем спокойно да си  Swiming Swiming
А след време ще ни трябват и малки аквариумчета може би...  yahoo  bath

Но за сега сме си сами в нашия си аквариум и си  Swiming Swiming на спокойствие и необезпокоявани от НИКОЙ!!!! CHEERS
girl_wink good hiphip
но искам да ти кажа, че очаквам да ме изненадаш някой ден с новината, че очаквате едно рибоче в аквариума  Baby_b!!!


Може, Яни, може!!! good То ще се чуе като стане, но е Божа работа!!!  heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 26, 2006, 15:20:31 »

А на нас цял аквариум, че да можем спокойно да си  Swiming Swiming
А след време ще ни трябват и малки аквариумчета може би...  yahoo  bath

Но за сега сме си сами в нашия си аквариум и си  Swiming Swiming на спокойствие и необезпокоявани от НИКОЙ!!!! CHEERS

Bulechka_TS,Пожелавам ти много рибета,всъщност колкото искаш,а може и рачета или водолейчета.Вие планирате ли да бъде определена зодия?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 26, 2006, 15:23:41 »

Bulechka_TS,Пожелавам ти много рибета,всъщност колкото искаш,а може и рачета или водолейчета.Вие планирате ли да бъде определена зодия?

Ooo, не, fiibi_bg, не планираме определена зодия!!! Когато и каквото дойде, а ако са близнаци, още по-добре Wink!!!  Baby Baby_b Baby_G Boy Girl bath Kinder
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 26, 2006, 15:47:26 »

И аз страшно много искам близнаци.Много е мило! :girl_in_love
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #11 -: ноември 03, 2006, 00:04:48 »


Овен
Не си падате по нещата, които са прекалено женствени. Дамата Овен предпочита ярки цветове и изчистени линии пред деликатни дантелки и воланчета. Ярко червено, слънчево-жълто, оранжево – това са цветовете, които ви изкушават, за да създадете в спалнята си пролетно настроение, какъвто и да е сезона навън. Дървени мебели в червеникав цвят топлят огнената ви душа.


Така е , така е !!!  angel angel angel
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #12 -: ноември 03, 2006, 09:44:44 »

Булечка, чакаме рибоците с нетърпение.

А за Стрелците мога да се съглася за себе си. Купих спалня 2/1,64, при условие, че преди спяхме на едно единично легло цяла година.... Първата нощ се събудих от някакъв шум, подобен на удар. Понеже съм свикнала мъжлето да ме топли и гушка, а леглото вече голямо, съм го "гонила-гонила", той горкия "бягал-бягал". Накрая от тоз тормоз паднал на земята до парното. Добре, че не го уцели! Blush

Още се оплаква на приятели какъв съм терорист в леглото заради случката, но да видите колко му харесва вече и на него! yahoo
 Особено приятно е за креватен бой  Wink blum

А и има достатъчно място и за коте, бебчо...ъъъъ, може и двама бебчовци. За котето разбрах,че няма да стане, но ще чакам с нетърпение някой малък сладък бебок. Dance

Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 06, 2007, 20:55:24 »

Овен
Не си падате по нещата, които са прекалено женствени. Дамата Овен предпочита ярки цветове и изчистени линии пред деликатни дантелки и воланчета. Ярко червено, слънчево-жълто, оранжево – това са цветовете, които ви изкушават, за да създадете в спалнята си пролетно настроение, какъвто и да е сезона навън. Дървени мебели в червеникав цвят топлят огнената ви душа.
Дам,и нашата спалня я направихме в праскова,явно наистина това е моят цвят heart
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #14 -: февруари 06, 2007, 21:09:11 »

Лъв- о да, много обичам мекичките и сатенени чаршафи.  Sleep
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 06, 2007, 21:56:14 »

РИБИ - и двамата харесваме голямата Sleep спалня!!! girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 07, 2007, 12:24:06 »

Водолей
Вас ви интригуват дизайнерските мебели и необикновените аксесоари – в крайна сметка вие сте знак на бъдещето и искате неща, което никой друг няма. Странни осветления и други космически приспособления в спалнята, също ви карат да се чувствате себе си.
  good
Един път и за мен Всичко да е вярно
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 07, 2007, 12:45:18 »

За Лъвчетата съм съгласна. Обичам разкоша  blush само дето нямаме чак такива възможности. Но много обичам да ми е мекичко и топличко на широкичкото легълце  danceg
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #18 -: февруари 08, 2007, 13:55:29 »

И при нас са доста съвместими нещата-модерни и хай-тек спалните, ние сме Водолей и Близнаци. Да си призная нашата спалня не е такава, но може би един ден като сме в лично наше си жилище ще бъде-кой знае!

А относно малките рибки-една позната бременна се шегува, че била "закрит басейн  ROFL"
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 13, 2007, 19:56:01 »

Нека се похваля в темичката,че си имаме нова спалня.Поръчахме я и ще е готова след 20 дни.СЪщата е като тази,само че цветовете са бреза и череша girl_in_love
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 13, 2007, 21:33:45 »

Козирог
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.

Точно така good, спалнята ни е огромна и черна(венге), килимите и пердетата са черно с бяло-сребристо, гардероба ОГРОМЕН целия с огледала а и плазмата ни е черна и всичко аз съм избирала.
А махагон е хола. Е за първи път ми се пада такаова съвпадение със зодията. good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #21 -: март 13, 2007, 21:34:50 »

Нека се похваля в темичката,че си имаме нова спалня.Поръчахме я и ще е готова след 20 дни.СЪщата е като тази,само че цветовете са бреза и череша girl_in_love

Тази спалня е точно като на родителите ми- само че в други цветове!  girl_wink  А аз миналата година като си идвах в БГ, моята бъдеща половинка много се възпротиви на модерните и изчистени мебели за спалня. Затова ние сме се спрели на по тежка и традиционна спалня като тези:

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: март 13, 2007, 21:41:21 от didibaby » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 14, 2007, 14:54:49 »

Didibaby и Ilusion, много хубави спални!Важното е да създават топлина и емоция във взаимоотношенията с любимия човек и да се чувствате добре!  yahoo heart LOVING
Ние също залегнахме на по-класическия стил и спалнята, която си поръчахме и вече е готова е като тази на снимката долу, но за съжаление още не сме я сглобили, тъй като ремонтът продължава ли, продължава.... hysteric


* spalnia.jpg (31.36 KB, 500x275 - видяно 594 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 14, 2007, 14:59:53 »

 Harmonia ,  ilusion  кажете от къде и на какви цени са ви спалните? Колко части включва? Ние искаме да си поръчаме за спалнята скрин с нещо като витрина отгоре и се чудим от къде ( Варна) .
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 14, 2007, 15:16:42 »

Harmonia ,  ilusion  кажете от къде и на какви цени са ви спалните? Колко части включва? Ние искаме да си поръчаме за спалнята скрин с нещо като витрина отгоре и се чудим от къде ( Варна) .

Нашата я взехме на промоция от Арон през м. декември, но мисля че и сега са горе-долу същите цени. Обаче я чакахме 40 дни, защото я докарват от Полша. Иначе комплектър включва 4-крилен гардероб, легло (160/200) с подматрачна рамка, две нощни шкафчета, скрин и огледало за 1410 лв. Но пак казвам, че беше на промоция с някъде около 10 % отстъпка.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 14, 2007, 15:30:07 »

Добре звучи, а и ми харесва много вашата. Ще си направим проект на скрина и ще го поръчаме някъде.
Ако някой знае къде може да го поръчаме, да каже.  smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 14, 2007, 16:07:26 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 14, 2007, 16:32:01 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.

Да, наистина са чудесни, нои цените им нямат равни!!! girl_impossible
И ние мислим за такъв, но по-нататък малко!!! Girl_sing
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 14, 2007, 16:41:18 »

Още не съм мислила за матрак. Искам първо да сглобим мебелите и после ще търсим матрак. Искам да се отърва и от майстори вече...!!! hysteric hysteric hysteric
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 14, 2007, 16:46:52 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.

Да, наистина са чудесни, нои цените им нямат равни!!! girl_impossible
И ние мислим за такъв, но по-нататък малко!!! Girl_sing

Да цените в сравнение с другите са много, много високи но си заслужава  good. Опитаи в някои магазин един на ТЕД и на MAGNIFLEX и веднага ще разбереш разликата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 14, 2007, 16:48:43 »

Момичета незабравяите че много важен за спалнята е матрака. Аз съм исключително доволна от матраците MAGNIFLEX нямат равни. Така хубаво се  Sleep на тях.

Да, наистина са чудесни, нои цените им нямат равни!!! girl_impossible
И ние мислим за такъв, но по-нататък малко!!! Girl_sing

Да цените в сравнение с другите са много, много високи но си заслужава  good. Опитаи в някои магазин един на ТЕД и на MAGNIFLEX и веднага ще разбереш разликата.

ОХ, опитавали сме и затова сме влюбени в MAGNIFLEX, но малко по-натам ще си купуваме!!!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 14, 2007, 18:33:13 »

Harmonia ,  ilusion  кажете от къде и на какви цени са ви спалните? Колко части включва? Ние искаме да си поръчаме за спалнята скрин с нещо като витрина отгоре и се чудим от къде ( Варна) .
Юле,нашата е поръчахме в фирма GOLD-APOLO,която е русенска фирма,а офиса им е в Аква центъра срещу Метро.880лева ни струват четирикрилен гардероб с леглото 164/190.Аз много си бях харесала тази

но Аико нямат магазин във Варна и затова се спряхме на другата.Иначе съм обиколила навсякъде и ще те снабдя с материали sarcastic
Хармония,вашата спалня не е ли KLAUDIA на Арон???
« Последна редакция: март 14, 2007, 18:35:58 от ilusion » Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 14, 2007, 18:40:02 »

Ето ви още едно предложение

Спалня DREAM отново от Арон,а това са ценичките:
*легло 160/200-355лв.
*комод-190лв.
*гардероб 4 крила-760лв.
*нощни шкафчета 2 бр.по 66 лв.всяко
Има ги в мебелна палата Лазур и в Аква центъра в магазина на Арон.
« Последна редакция: март 14, 2007, 18:47:15 от ilusion » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 14, 2007, 23:51:12 »

Искаааааааааааам синьо  Плачещо момиче
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 15, 2007, 07:27:06 »

Фиби,нашата я предлагат в синьо!!!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 15, 2007, 08:58:39 »

Harmonia ,  ilusion  кажете от къде и на какви цени са ви спалните? Колко части включва? Ние искаме да си поръчаме за спалнята скрин с нещо като витрина отгоре и се чудим от къде ( Варна) .
Юле,нашата е поръчахме в фирма GOLD-APOLO,която е русенска фирма,а офиса им е в Аква центъра срещу Метро.880лева ни струват четирикрилен гардероб с леглото 164/190.Аз много си бях харесала тази

но Аико нямат магазин във Варна и затова се спряхме на другата.Иначе съм обиколила навсякъде и ще те снабдя с материали sarcastic
Хармония,вашата спалня не е ли KLAUDIA на Арон???

Точно Klaudia е от Aron!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #36 -: март 15, 2007, 15:46:33 »

в синьо

[attachment deleted by admin]


* spalnq15.jpg (35.91 KB, 524x453 - видяно 545 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #37 -: март 15, 2007, 15:48:12 »

и още


* 709_1.jpg (32.07 KB, 360x360 - видяно 549 пъти.)

* 717_1.jpg (21.45 KB, 360x270 - видяно 534 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 15, 2007, 23:45:17 »

 vanis първата е страхотна!Направо се влюбих.Даже мисля да я пратя на милото да я види.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #39 -: март 16, 2007, 14:12:27 »

Фиби,това са снимки които съм си ги харесала като идея,още не сме решили конкретен цвят за спалнята, въпреки че синьото ми е любимия цвят.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 16, 2007, 14:14:53 »

Спалня 7 и 15 много ми харесаха, но следващите са ми някак студени. И аз обичам синичко много.  Curtsey
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #41 -: март 19, 2007, 14:04:03 »

ето още малко идейки  от мен,но очаквам и от вас нещо интересно,все още не съм си избрала нищо конкретно sad


* 737_1.jpg (20.46 KB, 360x360 - видяно 522 пъти.)

* 741_1.jpg (21.54 KB, 270x360 - видяно 546 пъти.)

* 1236_1.jpg (40.4 KB, 360x360 - видяно 508 пъти.)

* spalnq6.jpg (29.81 KB, 360x270 - видяно 519 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #42 -: март 19, 2007, 14:07:45 »

и още няколко


* spalnq5.jpg (62.99 KB, 1280x671 - видяно 555 пъти.)

* spalnq20.jpg (28.85 KB, 509x468 - видяно 498 пъти.)

* spalnq16.jpg (111.57 KB, 500x333 - видяно 483 пъти.)
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 19, 2007, 14:10:23 »

първата оранжева спалня е прекрасна  Bravo напълно съвпада с мечтата ми за спалня. Искам такава !!!  yahoo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #44 -: март 19, 2007, 14:30:29 »

оф и аз си падам по такива подобни ниски мебели,дори и синята кожена по напред много ми харесва но най вероятно няма да имам такава Плачещо момиче
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 20, 2007, 00:49:10 »

Vanis, тази спалня 373_1 ми е любима ...  girl_in_love Исках точно такава, но за съжаление  cray ще заеме половината ни спалня  sarcastic
Като направим нашата ще ви пусна снимка ... е определено няма да е такава, но мисля, че ще стане хубава. Тези дни ще я поръчваме надявам се - ако стигнем до съгласие коя от вариантите да е /то с двама като нас вкъщи не е лесно  Blush /
« Последна редакция: март 20, 2007, 00:51:37 от seny » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #46 -: март 20, 2007, 15:16:55 »

Наистина големичка е и заема доста място,каквито са стаите ще стане от вратата в леглото.. sarcastic
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 20, 2007, 15:20:09 »

ами нали затова са спалните  girl_wink
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 23, 2007, 00:10:45 »

Наистина големичка е и заема доста място,каквито са стаите ще стане от вратата в леглото.. sarcastic
Абе то лошо няма, ама ние и бебешко легълце имаме в спалнята ...   girl_wink
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 23, 2007, 00:12:36 »

отрязвте му краката и го правите част от спалнята и готово  girl_wink
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 23, 2007, 00:14:36 »

Или пък - тя е голяма - място и за бебето ще има - и без това в последно време все при нас спи ...  crazy
Ще бъдем едно голямо щастливо семейство  sarcastic
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 23, 2007, 00:15:27 »

и това е решение  good
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #52 -: март 28, 2007, 18:11:37 »

Хубавото е, че в нашата комбинация-скорпион/козирок-има нещо общо, щото иначе трябват две спални!  Blush

и риби със стрелец си пасва любов заедно Dance, сега разбирам защо съм си избрала стрелец за мъж DANCE DANCE DANCE
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 29, 2007, 12:08:13 »

Vanis, тази спалня 373_1 ми е любима ...  girl_in_love Исках точно такава, но за съжаление  cray ще заеме половината ни спалня  sarcastic
Като направим нашата ще ви пусна снимка ... е определено няма да е такава, но мисля, че ще стане хубава. Тези дни ще я поръчваме надявам се - ако стигнем до съгласие коя от вариантите да е /то с двама като нас вкъщи не е лесно  Blush /

Поръчахте ли си вече спалнята? Имаше ли много POMPOUS или бързо стигнахте до kiss  любов заедно? Айде, чакаме снимчици!  girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #54 -: април 19, 2007, 13:33:46 »

още не сме, но вече си харесахме цвят(zebrano),още ни е рано да си я поръчаме....
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 19, 2007, 22:29:52 »

Телец
Направете достатъчно място за саксиите с цветята – на вас би ви допаднало да внесете природата в спалнята си, за да усетите уют и комфорт. Цветовете, които докосват сърцето ви, подвластно на Венера, варират от синьото на метличината през ябълково-зелено до бонбонено-розово. Мебелите, които трябва да избирате са от дърво, с пастелен нюанс, за да се чувствате в пълна хармония
.
Абсолютно нищо вярно няма в тези думи pardon -и двамата с мъж ми сме телци,но нито обичам да отглеждам саксийни цветя,нито пък розовото е нашият цвят smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 19, 2007, 22:41:19 »

Моят мъж мнооого искаше такъв тип спалня-разлята и завършваща не с матрака,а с тези широките плоскости от страните й...Да,но мястото в стаята определено нямаше да ни стигне за такова голямо легло,а и при нас,както при seny трябваше да остане местенце и за бебешкото креватче...Така че си купихме спалнята от третата снимка в любимият ни цвят венге(за около 600лв),която чудесно се съчета с големия гардероб от четвъртата(само че с гладки врати без белия елемент)за 900лв,засега вършат чудесна работа Wink
Хе-хе,а за тази първата коментираше,че дори си има и халкички за закачане на белезници ROFL


* spalni%20(17).jpg (11.25 KB, 400x276 - видяно 504 пъти.)

* Yang-C-03.jpg (37.87 KB, 738x600 - видяно 434 пъти.)

* perla250_175[1].jpg (5.08 KB, 250x175 - видяно 470 пъти.)

* garderob_B03_small[1].jpg (5.7 KB, 250x175 - видяно 456 пъти.)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 19, 2007, 23:19:18 »

Ето още няколко идеи,cool good

на тази във въздуха колко сме й се чудили... crazy Oh my ...


* 56511_472_01.jpg (53.85 KB, 800x515 - видяно 474 пъти.)

* 56511_382.jpg (74.53 KB, 800x548 - видяно 492 пъти.)

* 03a1ee3c26.jpg (49.14 KB, 777x600 - видяно 462 пъти.)

* 56511_401.jpg (90.91 KB, 800x592 - видяно 467 пъти.)
« Последна редакция: април 19, 2007, 23:20:53 от Rossistela » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 20, 2007, 10:34:07 »

ние единствено искаме в спалнята огромно легло и плазма на стената срещу него,а отделна стая да е дамската тоалетка и всички дрехи и обувки с много огледала
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #59 -: април 20, 2007, 11:00:01 »

maslinka, пожелавам ти го. И аз искам така, но спалнята ни е малка за съжаление, а другата стая ще я пазим за детска
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #60 -: април 27, 2007, 14:10:45 »

яйц, аз като Фън Шуй любител вече уредих няколко пъти разместване вкъщи според тамошните правила и ако ревна и за нова спалня, ще стане beating
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 27, 2007, 14:19:23 »

О, и аз така.... Толкова изчетох за Фън шуй, че сега новото жилище няма да ви описвам на какво го превърнах... Накрая милото вдигна ръце и само повтаря "Ако ти харесва и си доволна, съм съгласен!"
Ама то взе,че накрая ще стане доста уютничко  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love Вече нямам търпение да се нанесем...
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #62 -: април 27, 2007, 14:34:54 »

О, и аз така.... Толкова изчетох за Фън шуй, че сега новото жилище няма да ви описвам на какво го превърнах... Накрая милото вдигна ръце и само повтаря "Ако ти харесва и си доволна, съм съгласен!"
Ама то взе,че накрая ще стане доста уютничко  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love Вече нямам търпение да се нанесем...
ROFL аз се сещам за един епизод на Монк, дето влизат в един дом и той вика Тук е като Фън Шуй кошмар ROFL ама и вкъщи беше горе долу същото, сега ще обзавеждаме ново жилище и там вече незнам Oh my ... ще видим какво ще се получи, но наистина в началото се чудиш кое къде и как, ама накрая става толкова уютно...
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 27, 2007, 14:40:07 »

Определено! Особено докато сметнеш ъглите и разположенията ... crazy crazy crazy Да не говорим, че проектантката на кухнята ми направо изкрейзи докато ме разбере кое чекмедже накъде и печката как ... и накрая ме гледаше с едни такива големи и тъжни очи ROFL ROFL ROFL Сега уж са готови, ама ще видим ... може би до месец ще се нанесем yahoo yahoo yahoo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 11, 2007, 14:47:25 »

Ние мислим да си купим /евентуално/ склед сватбата ново обзавеждане за нашата спалня-изобщо замислили сме ремонт ама незная дали ще ме огрее,че миналата година правихме поръхностен ремонт в нашата стая и излезе доста солено така че незная.Милото като чуе ремонт и  crazy crazy Oh my ...
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #65 -: май 11, 2007, 15:58:50 »

ако говорим за ФШ, мисля че там най- лесно е спалнята да се подреди, може би защото там има най- малко предмети Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 13, 2007, 16:56:29 »

Аз вече се замислям за спалнята на бебето, което май ще е Везни girl_in_love
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #67 -: май 14, 2007, 07:29:34 »

бебето е лесно, трябва да спи на изток или югоизток, тъй де спалнята трябва да е там Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 14, 2007, 08:46:09 »

Аз вече се замислям за спалнята на бебето, което май ще е Везни girl_in_love

малката ми сестра е везни - малко са упорити и диви, но като цяло зодията е страхотна  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 14, 2007, 09:56:25 »

... малко са упорити и диви, но като цяло зодията е страхотна  good

Даааа и аз съм с такива впечатления!!! Wink
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 17, 2007, 08:31:04 »

Момичета, да се похваля - вчера ми монтираха обзавеждането за спалнята! Много съм щастлива, защото си я бях поръчала по картинка и не я бях виждала на живо, а тя се оказа още по-хубава от каталога! След паркетаджиите, това са майсторите, които свършиха само за час и половина с цяла спалня, 4-крилен гардероб, 2 нощни шкафчета, комод и огледало.  yahoo yahoo yahoo Вижда му се вече края! Направо не мога да повярвам! Скоро ще направя и снимчици, въпреки че има още доста довършителни работи! А да, купих вече и две изключително сладурски нощни лампи! Много съм щастлива! tease tease tease Love girl
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 17, 2007, 08:39:12 »

а ние май си имаме само легло!!!!!!! иначе ще е в синьо!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 17, 2007, 08:54:59 »

Аз се колебаех между синьо и оранжево, а накрая боядисахме стените на спалнята в бледо розово laugh
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #73 -: май 17, 2007, 09:08:13 »

Аз се колебаех между синьо и оранжево, а накрая боядисахме стените на спалнята в бледо розово laugh

може ли да кажеш от коя фирма поръчахте?
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 17, 2007, 09:42:48 »

Арон, Нова Деница Младост
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 17, 2007, 10:13:49 »

Оооо, Арон имат много хубави неща!!! И ние сме пазарували от там!!! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #76 -: май 17, 2007, 13:27:38 »

стига де, това за първи път го чувам, масово хората които са имали контакт с тях след време са разочаровани, дано не сте от тях Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 17, 2007, 21:22:24 »

Тук говорим за СПАЛНЯТА СПОРЕД ЗОДИЯТА НИ, а не кой от коя фирма е доволен или не!!! Имаме друг разьдел за това!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 18, 2007, 10:03:36 »

а аз нямам представа каква трябва да е, като според астролозите сме напълно несъвместими зодии и на единия се препоръчва жълто, а на другия не знам! близнаци и скорпион - 1 точка обикновено!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #79 -: май 18, 2007, 10:58:05 »

по принцип се гледа главата на семейството и се съобразява всичко с нея, в крайна сметка, той носи парите вкъщи, според общоприетото, и се гледа той да е с благорпиятно разположение и цветове Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 18, 2007, 10:59:55 »

ооооооо, затова може да се спори, е нали пък жената е пазителка на семейното огнище, и на нея трябва да и е благоприятно!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #81 -: май 18, 2007, 11:03:22 »

за нея си има отделен ъгъл, за да има благоденствие в дома, трябва да има при в крайна сметка, предполагам всички сме съгласни Wink затова така, ние с котето сме различни посоки например, но сме нагласили спалнята във възможно най- малко неблагоприятната за мен и най- благоприятната за него good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 18, 2007, 11:06:29 »

fanimira и tedyemo в пост първи съм дала инфо за коя зодия какво би било благоприятното и какво се препоръчва! good Wink И мисля, че като се направи комбинация от  двете ще се получи чудесно и за двамата!!! Освен, ако не сте една и съща зодия и двамата, както ние!!! blush Bravo Успех!!! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #83 -: май 18, 2007, 12:12:15 »

да де, то най- добрия вариант е да са една и съща зодия, но и при нас не е така, аз затова се интересувах а и покрай ФШ всички източници казват че се угажда ърво на човека който носи парите вкъщи, или главата на семейството, в крайна сетка това може да е и жената, а спалнята определено трябва да е приятно местенце тъй като човек там трябва да си почива най- пълноценно ;)дано не оплетох пак темата blush
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #84 -: май 31, 2007, 19:57:25 »

Козирог Oh my ...
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.
Дева
Простота и ред – това подхожда за спалнята на вашия знак. Вие сигурно ще изберете чамови мебели, защото те изглеждат най-естествени и не натруфени. Малки репродукции на картини с елегантни дами от отминали времена, както и панерчета с ароматни цветове – това е точно стил Дева.
Телец
Направете достатъчно място за саксиите с цветята – на вас би ви допаднало да внесете природата в спалнята си, за да усетите уют и комфорт. Цветовете, които докосват сърцето ви, подвластно на Венера, варират от синьото на метличината през ябълково-зелено до бонбонено-розово. Мебелите, които трябва да избирате са от дърво, с пастелен нюанс, за да се чувствате в пълна хармония.

Ама това е едно към едно Oh my ...!!!!!Толкова е вярно Bravo!!!!!Аз съм Козирог и това наистина е “моята” спалня,особено това за шкафчетата-винаги съм си мечтала за огромен четирикрилен гардероб(само за мен)с огледални врати girl_in_love.А двама от най-близките ми хора,с които се познаваме до кътните зъби,са Дева и Телец и също е вярно....направо се ШАШНАХ,сериозно!!!!!!! shok shok
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 03, 2007, 23:36:53 »

Козирог Oh my ...
Колкото повече гардероби и шкафове имате – толкова по-щастлива ще се чувствате. Тъмно дърво – дъбово или махагон ще пасне на вашата звезда Сатурн. Въпреки че се вдъхновявате от черно, бяло и сиво, изберете основен цвят, в който обстановката ще изпъкне.
Ей това е писано за мен, дори искам една стая/малка DANCE/ гардероб
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 04, 2007, 11:21:05 »

Аз съм везни. Даа, до някъде е вярно и това което пише за моята зодия и предпочитанията.  good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #87 -: октомври 05, 2007, 18:41:45 »

Аз съм зодия близнаци и поне при мен не е вярно nea Не мога да си представя да си натъпча спалнята с уредби, компютър и т.н. Аз дори телевизор нямам там laugh Само ютия и сешоар държа в нея. За мен спалнята трябва да е най-тихото и спокойно място в целия дом. И да е най-изчистеното помещение откъм мебели, предмети и т.н. Ние имаме само спалнята, гардероб, шкафчета и скрин... А, и дъската за гладене също  Wink  danceg
А относно цвят - бледо розово, а покривалото за легло и пердетата са от една и съща материя и е много красиво girl_in_love
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 09, 2007, 13:32:05 »

Това за рака не е много вярно - или поне при мен. Аз обичам модерните , но изчистени мебели, а като цветове , черно и червено, но може и нещо синичко на делфинчета. Иначе мъжа ми е водолей и за него е вярно ,че обича футуристичните неща.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 11, 2007, 15:36:03 »

ох аз доста отдавна обещах да пусна снимки на сплнята която си харесахме,но тя вече я нямаше и неможахме да я снимаме.но сега нмерих саит с подобни само че са червени и малко по ниски тази която искахме беше черна и по височка.но и тези много ми харесват


* 66.JPG (73.49 KB, 660x874 - видяно 579 пъти.)
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 11, 2007, 16:17:03 »

Цитат
Везни
Волани, финтифлюшки, възглавнички, пискюлчета и дантелки – това искат дамите Везни в спалнята. Пресъздаващи будоар а ла мадам Помпадур, във вашата спалня са важни цветове като пастелно-прасковено, захарно-розово, нежно-люляково, с които ще покриете леглото, прозорците и ще сънувате прекрасните си романтично-уравновесени сънища.
ООО да това за везните е абсолютно вярно good и аз съм везни спалнята ми е в бледо лила и щори с цвят прасковено много нежен така че потвърждавам казаното за Везните Wink
Maslinka спалнята която сте си харесали наистина е много красива и оригинална и стози червен цвят  Bravo Bravo супер е
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 05, 2008, 10:29:07 »

Лъв
Разточителство и великолепие – такава е спалнята, за която мечтаете. Като знак на лукса, вие сте само за сатенени чаршафи. Щрихи, демонстриращи висока класа – това е, което трябва да добавите, за да се чувствате добре в спалнята си
... не е точно така...аз не обичам сатенени чаршафи... даже хич..


* S4010130.JPG (82.86 KB, 1152x864 - видяно 805 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines