Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:25:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо ново,нещо старо,нещо на заем и нещо синичко  (Прочетена 134525 пъти)
 
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #195 -: юни 02, 2015, 15:54:23 »

лорка,добре си го измислила, но аз искам да съм си с моя парфюм и голяма чуденка какво да взема на заем сега
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 02, 2015, 15:58:25 »

milady То се получи някак случайно. Моята приятелка ми предложи да ми запази парфюма, на мен много ми хареса и чак после се сетих,че точно това ще бъде назаем. Иначе ми предлагаха обеци и колие. И жартиер ми подариха, от булка на сватбата на която са забравили да го свалят. Мислех него да го ползвам като на заем,но няма как да го върна.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #197 -: юни 14, 2015, 09:36:31 »

Въпроса се уреди-на заем було от магазина за роклята
нещо синьо-ще пришия мънисто в чантичката
нещо ново-халка или рокля
нещо старо ще е бельото може би
Активен
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #198 -: септември 09, 2015, 10:22:57 »

За нещо старо съм чувала, че много жени се женят с роклите на майките си или бабите си, но на мен лично идеята не ми допада.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #199 -: октомври 02, 2015, 14:06:20 »

И на мен, с годините модните тенденции се променят и не върви да си с рокля от преди 50 години, въпреки че ако се преправи може и да е добре.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #200 -: октомври 02, 2015, 14:40:11 »

Има едно предаване в тази връзка по ТLC - ходи мацката в магазина с роклята на майка си, която шивачка да попреправи, за да се върже с идеите на булката, а и да не изглежда, че е от преди 50 години....в същото време булката си избира рокля и от булчинския магазин. Накрая дилемата е : новата или старата. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: октомври 02, 2015, 15:46:15 »

Хахаха, без преправка роклите от 80-те са абсурдни в днешно време. Не че не можеш да срещнеш подобни модели в някои магазини...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #202 -: октомври 02, 2015, 15:55:50 »

Хаха моите приятелки за малко да ме изгаврят да ми взмат една рокля от втора уптреба ама суууупер ретро ( за моминското я гласяха), ама не излезе мн евтино и решихме, че не си струва biggrin
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: октомври 02, 2015, 20:00:34 »

Аз имам една приятелка, която поправи роклята на майка си и беше с нея. Е честно, ако не ми беше казала нямаше да разбера. Супер беше направена.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #204 -: ноември 19, 2015, 09:45:30 »

nadelina88, и аз съм го гледала това предаване и наистина правят роклите много хубави.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 10, 2016, 23:39:49 »

Момичета помагайте! Остават 19 дни до нашето подписване в мноого  тесен кръг. Идеята е само да подпишем и да идаем на вечеря. Ще присъстват двете ни малки дъщерички, родителите и дви двойки приятели. Венчавка и празненство в голям кръг юли догодина. Всичко ми е готово за подписването - рокля, обувки и тн. Ама нрябва ли за късмет и нещо сньо непременно?? Идея нямам какво да бъде това синьото.. всичко ще ми е златно/розово... жартиери и подобни няма да имам... нищо не ми хрумва, а то време не остана..
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #206 -: декември 11, 2016, 01:04:00 »

Давам ти идея от любимия ми булчински филм булчински войни , където синьто беше една много сладка фибичка тип фуркет със синьо цветенце много нежно !! Или пък друго ми идва сега като идея синьо цвете в букета ( синя орхидея или нещо подобно ) !! Ще мисля още ако ми дойде някоя гениална идея ще ти споделя ! Разкажи ощен нещо за подписването !!
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 11, 2016, 07:38:50 »

Давам ти идея от любимия ми булчински филм булчински войни , където синьто беше една много сладка фибичка тип фуркет със синьо цветенце много нежно !! Или пък друго ми идва сега като идея синьо цвете в букета ( синя орхидея или нещо подобно ) !! Ще мисля още ако ми дойде някоя гениална идея ще ти споделя ! Разкажи ощен нещо за подписването !!

И двете идеи са много много сладки, обаче за съжаление не приложеми. sad Косата ми е много къса в стил Пинк, ама по-къса и е бледо розова. Ще нося нещо като диадема или може би даже и това няма да нося. Още не съм решила. Букет няма да имам. Цялата визя ми е малко в стил Алиса в сраната на чудесата. По късно ще опитам да пусна снимки.

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #208 -: декември 11, 2016, 16:17:52 »

Заший си от вътрешната страна на роклята синьо око. smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 13, 2016, 18:21:17 »

Заший си от вътрешната страна на роклята синьо око. smile

Оооо супер идия!!!!! Май точно така ще направя... хм къде ли да търся синьо око..
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines