Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:10:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо ново,нещо старо,нещо на заем и нещо синичко  (Прочетена 133956 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« -: октомври 21, 2006, 17:45:03 »

чувала съм че булката трябва да има тези 4 неща по себе си в деня на сватбата.вие какво си сложихте или какво ползвахте?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 23, 2006, 08:21:59 »

Да, така е!  good
Аз имах НОВА рокля  Wink, син жартиер, нямах старо и взето на заем!!! Исках да взема ръкавиците от сватбата на мама, но те като че ли изчезнаха в дън земята и не можахме да ги намерим sad, но както и да е!!! И без тези неща всичко мина чудесно!!!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 23, 2006, 08:23:12 »

Здравей smile
Аз също съм чувала за това поверие... казват, че нова трябва да е роклята, стари да бъдат обувките (предполагам за да са удобни Wink ), назаем трябвало да се вземе булото, а синичкото да е в жартиера  pardon Незнам доколко обаче се спазва в момента, на мен също ми е интересно  biggrin
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #3 -: октомври 23, 2006, 09:53:48 »

Моите бяха:

Синьо-на жартиера
Старо-сутиена (един се оказа най-подходящ, добре че почти не беше слаган)
Назаем-бижутата (честно да си призная толкова хубави и скъпи не можех вообще да си позволя-целите в Сваровски-Специални благодарности на братовчедка ми за което  give_rose)
Ново-всичко останало  biggrin
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 23, 2006, 09:59:17 »

Браво, denisimo, спазила си всичко!!! kiss2

Аз за съжаление sad не можах (старото и взетото на заем), но така се получи!!! Може би така е и трябвало да бъде?!  good Но въпреки това, всичко се получи прекрасно! Дано е на хубаво!!! LOVING
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 23, 2006, 13:00:27 »

Моите бяха:

Синьо-на жартиера
Старо-сутиена (един се оказа най-подходящ, добре че почти не беше слаган)
Назаем-бижутата (честно да си призная толкова хубави и скъпи не можех вообще да си позволя-целите в Сваровски-Специални благодарности на братовчедка ми за което  give_rose)
Ново-всичко останало  biggrin
Благодаря за супер идеята!Не се сещах за нищо старо.Другото е налице  yahoo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 23, 2006, 13:39:18 »

здравейте,
много хубави идеики ми давате и да ви кажа честно не бях чувала за жартиера и обувките  pleasantry
за ново то е ясно всичко, за синия жартиер,не бях се сетила мислех нещо да му закачанотова ми хареса повече.За назаем нали трябва да е от щастливо омъжена жена,на моя принц кумичката им е такава и мисля от нея да взема нещо.Обаче от маика ми или от баба трябва да взема старо а те нямат стари бижута. sad и там се затруднявам най-много.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 23, 2006, 16:50:01 »

здравейте,
много хубави идеики ми давате и да ви кажа честно не бях чувала за жартиера и обувките  pleasantry
за ново то е ясно всичко, за синия жартиер,не бях се сетила мислех нещо да му закачанотова ми хареса повече.За назаем нали трябва да е от щастливо омъжена жена,на моя принц кумичката им е такава и мисля от нея да взема нещо.Обаче от маика ми или от баба трябва да взема старо а те нямат стари бижута. sad и там се затруднявам най-много.
Старо не мисля че означава да е от възрастен човек , а по скоро употребявано.Мислиш ли че трябва да е бижу задължително
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 23, 2006, 18:58:11 »

да знам че не означаваточно това,но не се сещам за нищо друго.аз затова и питам.но тази идеиа ми хареса за сутиена и мисля че имам един които съм слагала тази година за рожденият си ден.
благодаря все пак Фииби
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #9 -: октомври 31, 2006, 14:22:50 »

нещо старо или нещо назаем ,може и бижута ,може и кърпичка от мама или приятелка...
 give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 01, 2006, 08:50:53 »

Аз като се замисля, старото, което използвах бяха някои от сенките, с които се гримирах.
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #11 -: ноември 03, 2006, 10:21:01 »

 Аз пак отначало подходих скептично към тази традиция, защото си мислех, че не е българска,но после пък- какво лошо има в хубавите традиции.
  Въпреки, че не бях подготвила тези неща и не смятах да ги спазвам, в самия ден реших да бъда с чантичката на мама от нейния бал, защото тя беше златна, а роклята ми беше златиста и стоеше като бижу, а тази, която си поръчах с роклята прекалено много се сливаше. В последния моменти си загубих винчето на обецата, та се наложи братовчедка ми да ми заеме нейното tease. Жартиерът ми беше със синьо и така всичко се получи от само себе си yahoo
Активен
ludoto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #12 -: ноември 28, 2006, 16:05:08 »

Привет,

малко късно се включвам,

но при мен нещата бяха:

нещо старо: часовника ми
нещо на заем: бижутата
нещо ново: роклята
нещо синьо: жартиера

Поздрави на всичик настоящи и бъдещи булки!

Бъдете щастливи give_rose
« Последна редакция: ноември 28, 2006, 16:19:50 от Teo » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 05, 2006, 12:08:18 »

Аз със синьото си реших проблема така:вързах си синьо конче на бикините! smile girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 06, 2006, 10:16:53 »

za sega ne moga da izmislia samo kakvo staro da sloja?! ne iskam bijuta, a kakvo da e ?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines