Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:04:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо ново,нещо старо,нещо на заем и нещо синичко  (Прочетена 134599 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 28, 2006, 20:57:55 »

можеш да вземеш нещо което няма да се вижда,и да си го сложиш в чантичката,или някъде другаде...
така,че реши от кой искаш да вземеш нещо,и тя ще ти предложи

Ами да не е нужно да е нещо което ще се вижда.аз например взех един фуркет и имайки предвид къдравата ми коса той направо се скри в нея.А ако случайно се е виждал,то е било просто едно цветенце Bravo good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #31 -: декември 28, 2006, 21:00:37 »

За това наистина не се бях сетила...добре че има от кого да взимам идеи. smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #32 -: декември 29, 2006, 09:45:42 »

може и една кърпичка назаем....в чантата ще си седи
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 01, 2007, 03:21:33 »


На мен ми харесва тази традиция. Всички наши и чужди традиции, които носят приятни емоции при мен са добре дошли.
Аз мисля нещо старо -  да е годежния пръстен;
Нещо ново - всичко останало по мен;
Нещо на заем - една сребърна пара - талисман на сестра ми, която ще нося в чантичката;
Нещо синьо - сините очи на любимия, които винаги ме гледат с любов и не може да ги откъсне от мен  heart blum smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 01, 2007, 09:24:16 »

Цитат
Нещо синьо - сините очи на любимия, които винаги ме гледат с любов и не може да ги откъсне от мен   
Хе хе това е много оригинално,но мисля че не е достатъчно.То и моето мило има сини очи,но за всеки случай ако толкова не можеш да намериш нещо синьо /жартиер напр./ можеш да си вържеш едно синьо конче някъде си по теб!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #35 -: февруари 01, 2007, 09:41:07 »

Цитат
Нещо синьо - сините очи на любимия, които винаги ме гледат с любов и не може да ги откъсне от мен   
Хе хе това е много оригинално,но мисля че не е достатъчно.То и моето мило има сини очи,но за всеки случай ако толкова не можеш да намериш нещо синьо /жартиер напр./ можеш да си вържеш едно синьо конче някъде си по теб!
Права е Фиби,това не се брои,ако се брои значи и аз съм имала нещо синьо(не и двамата сме със сини очи).Ще трябва да измислиш нещо друго Radostina. girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 01, 2007, 14:06:48 »

Цитат
Нещо синьо - сините очи на любимия, които винаги ме гледат с любов и не може да ги откъсне от мен   
Хе хе това е много оригинално,но мисля че не е достатъчно.То и моето мило има сини очи,но за всеки случай ако толкова не можеш да намериш нещо синьо /жартиер напр./ можеш да си вържеш едно синьо конче някъде си по теб!
Права е Фиби,това не се брои,ако се брои значи и аз съм имала нещо синьо(не и двамата сме със сини очи).Ще трябва да измислиш нещо друго Radostina. girl_impossible

При мен "нещо синьо" беше жартиера ми!!! girl_in_love
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 01, 2007, 20:56:11 »

И аз мисля синьото да е жартиерът ми  Curtsey
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 03, 2007, 04:29:44 »

Цитат
Нещо синьо - сините очи на любимия, които винаги ме гледат с любов и не може да ги откъсне от мен   
Хе хе това е много оригинално,но мисля че не е достатъчно.То и моето мило има сини очи,но за всеки случай ако толкова не можеш да намериш нещо синьо /жартиер напр./ можеш да си вържеш едно синьо конче някъде си по теб!

Фиби, така е, но неговите очи ме омагьосват и се чувствам като в синя мъгла  heart heart heart heart heart heart heart heart heart

Друга идея за синьо е - да имам едно синьо камъче на халката ми, която искам да е цялата с камъни.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 03, 2007, 10:52:08 »

това със синьото камъче на халката е идея , защото по ннататък ще те пази от уроки Wink Аз на моята сватба бях:
ново-роклята
старо-страхотен плетен шал от сватбата на майка ми , но беше толкова горещо ,че така и не го използвах pardon
на заем- нямах и в денят на сватбата открих,че панделката с която се връзва отпред сутиена ми я бях забравила и това ми беше на заем girl_wink
синьо - имам от тези гривничките от църквите , които се купуват с кръсче и понеже трябваше три месеца да я нося без да я свалям е я свалих и на сватбата, а тя е тъмно синя, така и никой не я забеляза - вижте сами http://album.svatbata.bg/damianovi
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 03, 2007, 15:29:06 »

При мен беше така: yahoo

Нещо ново: - роклята и всичко по мен Curtsey
Нещо синьо: - жартиера look
Нещо на заем: - топ лака ми, защото счупих моя secret
Нещо страро: - сенките за очи, с кото се гримирах (единия цвет :girl_wink) smile Curtsey

Това е!!! puppets
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 03, 2007, 17:06:57 »

а при мен нещо ново-всичко по мен
нещо старо-беше сутиена ми от подписването
нещо синичко-естествено жартиера
и нещо на заем -по принцип забравих за това  cray,щях да искам от братовчедката си(защото тя е щастливо омъжена жена),но сега като си мисля и на мен едната ми приятелка ми сложи някакви сенки от нейните girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 03, 2007, 18:25:27 »

Цитат
Фиби, така е, но неговите очи ме омагьосват и се чувствам като в синя мъгла         

Друга идея за синьо е - да имам едно синьо камъче на халката ми, която искам да е цялата с камъни.
Това за очите ми е ясно и с мен е така.А колкото до идеята за халката ,наистина е много добра. *THUMBS*А и доста различно хрумване!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 03, 2007, 20:03:03 »

аз съм решила синчко-жартиер
                         новичко-роклята
                         старо-най вероятно ще е сутиен
                         на заем-не мога да реша sad
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #44 -: февруари 04, 2007, 13:04:14 »

Аз си мисля бельото да е в бяло и синьо, а на заем да взема талисман от скъп човек и да го скрия в букета. За старото - годежният пръстен дали се брои?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines