Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:49:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 207538 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 10, 2008, 13:05:42 »

преди 2-3 дни си правих маската за "растеж на косата" но не слагах гас и мас funnytooth,сложих повече от витамина и вместо оцет сложих сок от лимон,стоях 2 часа с нея и сега гривата е много лъскава yahoo,решила съм даси я правя всяка седмица да проверя дали ще си  оправдае името
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #16 -: януари 12, 2008, 04:00:45 »

Аз използвам готова маска за блясък на косата на "Oscar Blandi", а съвсем наскоро моята фризьорка ми препоръча и защитен спрей за коса, който се поставя преди да използвам пресата за изправяне на коса, и спреят също придава допълнителен блясък.
Обаче си спомням като деца през лятото с приятелки, това ни беше любимо занимание - да си правим маски на косата и какви ли не сме ги забърквали.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 30, 2008, 11:30:08 »

http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=26_53&products_id=529
някой ползвал ли е тази маска?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 21, 2008, 12:38:09 »

Мога да препоръчам една маска - "Миозотис" се казва. Поне на мен страшно ми расте косата от нея и става една мекичка и лъскава. Струва около 8лв. и е в червена кръгла кутия.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 21, 2008, 12:40:31 »

аз я имам нея и като си я купих един приятел ме уплаши че му озлязал пархут от тази маска и аз така и не съм я ползвала,обаче сега се сещам за една позната че това и е любимата маска и косата изведнъж страшно много порасна crazy,явно наистина действа,ще взема и аз да започна да я ползвам
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 21, 2008, 12:44:01 »

Маслинка аз имам страшно дълга коса и мога да кажа, че до голяма степен за това е допринесла и маската. Имах една позната, която все се оплакваше, че й е рядка косата и че не й расте. Аз й казах за тази маска и само след половин година косата й се беше сгъстила адски много и беше пораснала още толкова.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 21, 2008, 12:45:32 »

 Zahira  колко често я ползваш.да не взема да прекаля аз smile
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 21, 2008, 12:46:57 »

Мога да препоръчам една маска - "Миозотис" се казва. Поне на мен страшно ми расте косата от нея и става една мекичка и лъскава. Струва около 8лв. и е в червена кръгла кутия.

Мила, за тази с костен мозък ли става въпрос? защото има една, която пак е миозотис и е с мед huhhuh.gif
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 21, 2008, 12:48:21 »

Zahira къде мога да я намеря тази маска!имам в предвид навсякъде ли се продава или в по-специализираните магазини!!аз имам проблем с цъфтежа  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 21, 2008, 12:51:10 »

Маслинка ползвам я след всяко миене на косата, стоя по 5 минути с нея и я отмивам.
Бебче става въпрос за тази с костен мозък и плацента /добити са по химичен път, да не помислите, че са истински/
Клео маската се продава във почти всяка аптека. Иначе я има и във всеки магазин за козметика и грим.
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 21, 2008, 12:52:34 »

Уф исках да напиша, Girl_hide
А ампули силикон ползвали ли сте? И каква е идеята ми всъщност ?
Подхранват или оформят косата?  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 21, 2008, 12:53:54 »

Слънчо тези ампули със силикон са ми ги препоръчвали точно за цъфтежи на връхчетата, но досега не съм ги ползвала. Моята фризьорка ми препоръча, когато косата ми е изтощена и цъфти да си направя едно пръскало, което да пълня със разтвор на вода и балсам, или разтвор на вода и маска и да си пръскам ежедневно по крайчетата. На мен това ми се вижда малко досадно. Знам, че има готови такива спрейове.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 21, 2008, 12:59:13 »

благодаря ти за отговора мила! give_rose
това за пръскането с разни шпреьове и аз съм го чувала но като се замисля може ли нещо да спаси вече цъфналия косъм освен ножичката кръц кръц ооооо сетих се за една съученичка която винаги си носеше една макетна ножичка със себе си и си режеше косъм по косъм цъфтеживе crazy crazy crazy *crazy*хващаше кьореше се там и като види-клъц shok вярвно че тя е с най гъстата коса която съм виждала но това нейното ми се виждаше като мания
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 21, 2008, 13:06:47 »

Клео и аз го правех това в училище в дългите и скучни часове laugh Даже приятелката ми и тя се занимаваше да ме подстригва в час. Големи шматки сме били сега като се сетя Girl_hide
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 21, 2008, 15:48:10 »

Аз съм ползвала такива ампули и съм много доволна, сестра ми и тя си ги ползва редовно. Само че няма ефект от първата ампула, трябва постоянство и всеки път като си измиеш косата да си слагаш по една! Тези със силикон ми харесват най-много.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines